Чим відтерти фломастер з лінолеуму – позбавляємося від свіжих і старих плям

Чим відтерти фломастер з лінолеуму   позбавляємося від свіжих і старих плямІнтер’єр складається не тільки з деталей, але і з чистих, доглянутих поверхонь. Тому, навіть сама невелика похибка часом здатна перекреслити загальне враження. Цілком очікувано проявляються малюнки, лінії і плями на поверхнях, якщо в будинку є маленька дитина. Не варто сильно засмучуватися, якщо пляма утворено фломастером. Знаючи найпростіші способи видалення його з різних поверхонь, можна завжди утримувати свій будинок у чистоті.

Побутова хімія

Зміст статті

  • Побутова хімія
  • Чим прибрати старе пляма?

Можна придбати у відділі побутової хімії спеціальний засіб, що дозволяє вивести фломастер, практично з будь-якої поверхні. Засіб може бути зроблено у вигляді пасти, спеціальної ручки, рідини. Проблема в тому, що не завжди такі рідини варто купувати, якщо поверхня невелика. Також варто враховувати сам тип матеріалу, де з’явилася пляма.

Якщо ділянка маленький, то можна спробувати видалити малюнок лимонним соком. Тільки варто скористатися свежевыдавленным соком лимона, а не хімічній есенцією. Так, є гарантія, що нічого, крім лимонного соку в даній рідини немає. Протирати лінолеум варто швидко, а потім місце плями потрібно обробити вологою ганчіркою.

ДОВІДКА! Лінолеум — це синтетичний матеріал. Тому лінії від фломастера можна протерти спиртом (медичним), а також зубною пастою (без кольорового пігменту), спробувати використовувати спеціальний засіб для зняття лаку.

Чим відтерти фломастер з лінолеуму   позбавляємося від свіжих і старих плямОдне з найбільш незвичайних засобів, але також ефективно діє, є лак для волосся. Він вимагає швидкого розпилення, після якого необхідно протерти місце розчином теплої води і мила. Протирати місце на підлозі стоїть звичайною ганчіркою. Завдяки цьому відбувається видалення залишків фломастера.

У деяких випадках намагаються стерти розлучення за допомогою спеціальної рідини, яка витирає маркер з дошки. Але не варто розраховувати, що воно завжди впорається з малюнком від фломастера. Справа в тому, що такий засіб розраховане на пластик, а лінолеум, хоч і є часто синтетичним матеріалом (хоча є і натуральні аналоги), має дещо іншу структуру.

Іноді, добре допомагає спирт, або одеколон. Але варто враховувати, що вони пляма залишать у вигляді рідкої кольоровий калюжки, яку обов’язково потрібно прибрати за допомогою всмоктуючою ганчірки.

Також в господарських відділах можна придбати спеціальну губку — гумка, яка допоможе стерти плями від фломастера з багатьох поверхонь, в деяких випадках, вона дозволяє прибрати розлучення з підлоги.

Чим прибрати старе пляма?

Часто, буває, не завжди вдається виявити малюнок відразу ж після використання фломастера. А якщо воно залишено в малопомітному місці на підлозі, та ще й давно, то вирішити проблему можна, але не так, як у випадку зі свіжим малюнком.

Перш за все, потрібно зрозуміти, якого типу фломастер. Якщо на водній основі, то він віддалитися легше, навіть якщо знак поставлено давно. А якщо фломастер має більш сильний склад, то рекомендується його спробувати відтерти за допомогою:

  • перекису водню 3 %;
  • бензину;
  • уайт–спіриту.

Чим відтерти фломастер з лінолеуму   позбавляємося від свіжих і старих плямАле слід пам’ятати, що протирайте пляма від фломастера потрібно точково, і відразу після впливу цих рідин взяти ганчірку з мильним розчином, щоб видалити залишки кошти і саму пляму.

ВАЖЛИВО! Якщо лінолеум виготовлений на основі натуральних матеріалів, то очистити його можна швидше, не побоюючись, що кошти зашкодять поверхню, вплинуть на колір. Синтетичний матеріал вимагає більш швидкої і делікатного очищення, обов’язкового повного вимивання речовин для очищення після їх застосування.

Натуральний лінолеум можна терти більш інтенсивно, знаючи, що на ньому не утворюється заломів, плям.

У будь-якому випадку, варто підготуватися до того, що протирати очищаючим засобом варто кілька разів з інтервалом висихання. Пляму бліднути. Якщо лінолеум дорогою, відносно новий, то рекомендується спробувати засіб на невеликій непомітній ділянці і перевірити реакцію поверхні.