Чим зайнятися з дітьми в Крабі?

Якщо ваші чада втомляться зводити замки з піску на пляжі, більшість доступних розваг у Крабі підійдуть всім дітям, крім зовсім маленьких. Отже, чим може здивувати і зайняти маленьких туристів цей тайський курорт?

Чим зайнятися з дітьми в Крабі?

Водні активні розваги Крабі

Снорклінг (загальноприйнята назва плавання з дихальною трубкою і ластами), скелелазіння, катання на байдарках, поїздки по островах і навіть справжній дайвінг (зазвичай навчають дітей не молодше 10 років) – ось неповний перелік занять, для яких у місцевих операторів є спорядження дитячих розмірів.

Чим зайнятися з дітьми в Крабі?
З собою потрібно взяти тільки плавальні круги надувні нарукавники для плавання. Іноді в прокатному асортименті місцевих компаній зустрічаються й дитячі рятувальні жилети. В крайньому випадку, їх можна купити прямо на місці за 500 тайських батів.

Знайомство з фауною

У Крабі немає нічого схожого на зоопарк, зате існує маса способів зустрітися з представниками місцевої фауни в природних умовах їх проживання. Державний проект «відкритого акваріума» в Ао Нам Мао – Центр дослідження риб – створений для захисту морських мешканців, які знаходяться під загрозою вимирання.

Чим зайнятися з дітьми в Крабі?
Тут можна побачити безліч акул (безпечних для людини), черепах і, звичайно, відомого всім дітям Немо (риба-клоун). У Центрі вирощують мальків у закритих акваріумах і басейнах з солоною водою, щоб потім випустити в море.

А фаворитом серед любителів екзотики залишається так звана «Ферма нетумы» недалеко від Ао Нанг. У невеликому ботанічному саду, де зібрана типова для цих місць рослинність, живе маса метеликів і тарантулів. Тут можна зустріти навіть крокодилів і, природно, знамениту гігантську нетуму, яка дуже вражаюче звивається і вирує у воді, якщо кинути туди корм. Ферма дуже постраждала після повені 2011 року, що помітно навіть через кілька років.

Катання на слонах в Крабі

Що за поїздка в Таїланд без знайомства з національним символом країни – слоном? У провінції є кілька «слонячих сіл», де дотримуються етичні норми поводження з тваринами. Кращі з них, якщо оцінювати пейзажі під час прогулянки, це Huay Toh Safari, поряд з національним парком Phanom Bencha, і Phu Naka, в стороні від дороги на Клонг Муанг. Всі села, в яких замовляються прогулянки на слонах, забирають туристів безкоштовно прямо від готелів.

І ще кілька розваг «на десерт»

Діти старшого віку та підлітки можуть замінити неробство на пляжі скелелазінням на Рейлі або прогулянкою на байдарці, особливо якщо ви живете в районі печер (для цього хороша, наприклад, село Бан Бор Тор).

Чим зайнятися з дітьми в Крабі?
По дорозі до Крабі Тауну є нова картингова траса (село Сай Тай), де дозволяють сідати за кермо карта з 12 років. Картодром знаходиться прямо перед пейнтбольним парком в джунглях – дуже зручно для тих, кому не вистачить адреналіну на трасі.

Трохи далі від цивілізації можна зайнятися сплавом по бурхливій річці або зануритися в світ джунглів в парку пригод. Навісні переправи і канатні мости між верхівками дерев подарують море емоцій дітям, які встигли підрости до 130 див.