Чоловік, як і жінка, – істота непередбачувана. Вимагає до собі уваги. Він з легкістю може забути про вашому дні народження і з такою ж легкістю пояснити всі звичним – «ну, я ж чоловік!».

Однак варто забути про самому головне для нього святі, як життя може перетворитися на справжній кошмар. Він буде згадувати про вашому промахові все життя. Не завжди. Але, як правило!

Чим важливий для чоловіка 23 лютого і який кращий подарунок

Вперше про це свято заговорили як про офіційному в 1922 році. Вважалося, що саме 23 лютого, проте, чотири роки тому, Червона гвардія вперше змогла здобути перемогу над німецькими військами. Таким чином, відбулося підтвердження – так, Червона Армія існує, і так, у рідної Вітчизни з’явилася гідна захист. Незабаром, а саме в 1946 р. цей день перейменували, вірніше, розширили назву. Стали святкувати День не тільки Радянської Армії, але одночасно ще і День Військово-Морського Флоту.

Припинив своє існування колишній Радянський Союз. І знаменна дата знову отримала нове найменування. Тепер його відзначають як День вже не Червоної гвардії, а конкретно захисника Вітчизни або по-народному – День чоловіків. Адже основна роль будь-якого чоловіка полягає саме в захист:

 • будинку;
 • сім’ї;
 • Батьківщини.

Тому ідеї подарунків на 23 лютого обов’язково повинні бути пов’язані з цією змістовою наповненістю свята. Чоловік повинен знову відчути себе поважним, коханою людиною, чиї заслуги не тільки помічаються, але і цінуються. Справжнім Чоловіком, здатним на подвиги заради коханих. Навіть якщо він цих подвигів поки не робить. Але в потенціалі – він самий-самий у всьому:

 • самий мужній;
 • найрозумніший;
 • самий турботливий;
 • і, звичайно, самий коханий!

Все це слід виразити в подарунок.

Традиційні ідеї подарунків на 23 лютого

Що ж зазвичай прийнято дарувати чоловікам у цей день? Ідеї подарунків, як правило, пов’язані з соціальною роллю «захисника Вітчизни», зі статусом в суспільстві, з його інтересами і хобі, з тими основними почуттями, які хочеться висловити.

Традиційно на це свято чоловікам дарують:

 • косметичні набори самого різного наповнення (від гелю для гоління і після шампуню і дезодоранту);
 • шкіряні аксесуари та одяг (особливою популярністю користуються шкарпетки, краватки, ремені і носові хустки);
 • бритвені верстати;
 • складані ножики, особливо багатофункціональні;
 • блоки сигарет або дорогі сигари (у кого на що вистачає грошей).

На 23 лютого який подарунок подарувати, звичайний або креативний, визначитися легко. Все залежить від часу, наявного в запасі до свята, від грошей, відкладених спеціально до цієї дати, і від сили бажання порадувати коханого чоловіка або поважного начальника, наприклад.

Головне, зрозуміти для себе, що ти хочеш продемонструвати цим подарунком. Саме суть, зміст послання завжди підкаже, на чому зупинити свій вибір. Якщо ж потрібно просто хоч що-небудь подарувати (і таке буває), то краще не ламати особливо голову. А з розрахунком на певну суму придбати один з підказаних подарунків зі списку традиційних.

Якими можуть бути незвичайні подарунки на 23 лютого

Насправді навіть традиційний подарунок можна перетворити в оригінальний. Треба лише трохи уяви, певний сподручный матеріал та багато-багато бажання порадувати свого чоловіка. І не важливо, якого він віку. Іноді дорослий чоловік радіє подарованої машинки на дистанційному управлінні або пункту збору гелікоптеру, як дитина. Таким можна спокійно дарувати чергову іграшку в їх колекцію. Або ж піти ще далі, замовивши:

 • унікальну комп’ютерну мишу одного з відомих брендів або клавіатуру (можна придбати цілий набір, створений спеціально для геймерів);
 • універсальний пульт дистанційного керування, зроблений у формі футбольного м’яча або нагадує НЛО;
 • міні-бар у вигляді глобуса або дерева;
 • шоколадні шахові фігури або цілий загін цукеркових солдатиків;
 • особливі камені, здатні миттєво охолодити будь-який спиртний напій.

Якими б ні були всі подаровані незвичайні подарунки на 23 лютого, кожен повинен обов’язково містити нагадування про дарувальника. Якщо немає можливості зробити гравіювання, то можна обмежитися оригінальної листівкою. Особливо, якщо вона – ручної роботи. А напис продиктована самим серцем. Шоколадні фігурки можуть бути з’їдені, а листівка буде ще довго зберігатися на полиці коханого або начальника.

Дивовижні креативні подарунки на 23 лютого

Коли підводить гаманець чи рахунок у банку, під рукою завжди виявиться Ваша… креативність! Творчість рятувала не раз. І часто навіть цілком солідні люди, отримуючи в якості дару щось надзвичайне і зроблене своїми руками, радіють йому набагато більше, ніж традиційного золотому Паркеру або інкрустованою дорогоцінним камінням табакерці. Це не жарт. Дивлячись, що вкладається в подарунок, з яким почуттям він створюється і ким, як і коли підноситься.

Яким чином можна «поліпшити» звичайний подарунок, створивши щось неповторне і незабутнє:

 • придбавши в магазині саму звичайну футболку (краще з якісного матеріалу), на неї завжди можна самостійно нанести свою аплікацію, вишити або декорувати за допомогою всього, що є під рукою;
 • традиційний парасолька перетворюється в дорогий і єдиний у своєму роді, завдяки дивовижній ручці і візерунку на полотні, які робляться своїми руками;
 • опудало для зняття стресу (шиється лялька, набивається всім, що під рукою, встановлюється на підставку, або боксерська груша перетворюється в обличчя… начальника).

Ідей дуже багато. Сьогодні креативні подарунки на 23 лютого виготовити можна як самому, так і замовити в магазині-майстерні по створенню сюрпризів. І тоді достатньо буде лише додати штрих або два, щоб вгадувався дарувальник. Головне – вкладати у пошуки або виготовлення подарунка всю свою душу. Щоб з любов’ю і на століття!