Ім’я супроводжує людину від народження і до самої смерті. Коли малюк з’являється на світ, саме батьки замислюються про те, яку долю вони можуть дати малюкові з ім’ям. Пропонуємо вам невеликий список найбільш популярних російських чоловічих імен, а також їх значення в долі і характері.

Значення популярних російських імен для чоловіків

Олександр – має походження як російське, так і грецьке. З грецької воно перекладається як «захисник». За своїм характером Олександри лідери, які в змозі очолити велику компанію. Вони щедрі, чесні і справедливі. Також воно вважається і французьким.

Олексій– має російські корені. Чоловіки, зовущиеся Олексіями, люблять більше робити, ніж говорити, тобто вони працьовиті і з легкістю виконують будь-яку кропітку роботу. За характером Алексеи спокійний і довірливий, саме тому його можна легко образити.

Анатолій – Це слов’янське ім’я теж має грецькі корені. Воно перекладається як «висхідний». Анатолій добродушний чоловік, що вміє ладити майже з усіма людьми. Відрізняється урівноваженістю, справедливістю і миром.

Аркадій – це російське ім’я, але має давньогрецьке походження. Аркадій людина м’який добрий і великодушний. Аркадій-начальник ніколи не дозволить працівникам конфліктувати, так як сама людина неконфліктна. Товариський і легко заводить нові знайомства.

Андрій – не терпить брехні, самокритичний і справедливий. При цьому він високої про себе думки, егоїстичний і хитрий. Але людина досить надійний, на нього можна покластися, і він не підведе. Французький варіант – Андре, Андре, і в англійській є варіант – Andrew (Ендрю)

Антон – російське ім’я грецького походження, що має значення «той, хто вступає в бій першим». У характері Антона простежується і працьовитість, і обачність, і навіть якась боязкість, але він не позбавлений емоційності і чарівності. Англійський варіант – Antony (Ентоні).

Арсеній – це чоловіче російське ім’я грецького походження, що означає «мужність». Арсеній досить сміливий, хитрий і рішучий, що допомагає йому без праці домагатися поставлених цілей.

Артем – Це чоловіче ім’я має давньогрецькі корені, і значення його «здоровий». Багато їх недолюблюють, так як Артем воліють говорити тільки правду в обличчя, і самі не терплять брехні і лестощів. Цілеспрямований, але кар’єрі віддає тільки малу частину.

Богдан – Це старе слов’янське чоловіче ім’я, що має прямий переклад «богом даний». Чоловік Богдан має спокійний і врівноважений характер, багатьом може здатися, що вони сухі і небагатослівні в спілкуванні.

Борис – Це ще одне старе слов’янське ім’я, що має значення «борець». Бориса принциповий, і часом їх упертість їм заважає в досягненні цілей. Вони працьовиті і наполегливі.

Вадим – одна з варіацій російського імені Володимир. Вадимы мають суперечливий характер. Вони можуть бути м’якими і поступливими, так і жорстокими.

Василь – слов’янське ім’я, що має давньогрецькі корені. Чоловік Василь доброзичливий, товариський, і взагалі має оптимістичний характер. Але він дуже хитрий і уважний.

Віктор – значення «переможець» (лат.). Добрий, спокійний та врівноважений. Має велике терпіння, але навіть якщо і розлютиться, то швидко відходить, забувши цього причину.

Володимир – слов’янське чоловіче ім’я, має значення «володіє світом». Володимир авантюрист, любить пригоди. Завжди знаходиться в центрі уваги, не любить конфлікти.

В’ячеслав – давньоруське слов’янське ім’я. Добрий, але запальний по дурницях. Деколи їх імпульсивність призводить до того, що вони можуть когось образити по дрібниці, потім шкодуючи про це.

Григорій – Мають гарячий і напористий характер. Зухвалий і поривчастий максималіст, який зовсім не терпить критики.

Геннадій – чоловіче ім’я, яке приховує досить хитрого людини. Геннадій рідко говорить правду, а також вміло приховує свої недоліки. Скупий в грошовому питанні. Упертий і наполегливий.

Денис – російське ім’я, але воно також поширена і серед англійських чоловічих імен. Денис дуже товариські, вони мають багато друзів і знайомих. Цікаві та активні, вони мають організаторські здібності.

Дмитро – чоловіче ім’я з грецьким корінням. Дмитро розумний, винахідливий і працьовитий. Їх впертість і непоступливість не дозволяє їм заводити довгострокові знайомства.

Євген – і чоловіче, і жіноче ім’я, означає «благородство». Чоловік з ім’ям Євген ласкавий і добрий, зовсім не схильний до агресії та конфліктів.

Іван – найпоширеніше слов’янське ім’я. В Івані поєднується безліч різних якостей, доброта і помста, сила і слабкість. Але вони чуйні і прості. Це ім’я зустрічається навіть серед французьких, але досить рідко.

Ігор – слов’янське ім’я, що означає «воїн». Енергійна і активна людина, але гордий і самозакоханий, що відбивається на її спілкуванні з іншими. Практично не має постійних знайомих і друзів.

Ілля означає «Божа сила». Чоловіки з ім’ям Ілля добрі і нерозбірливі в людях. Багато користуються їх честолюбством, а нерідко Ілля готовий взяти на себе будь-яку провину.

Кирило – перекладається як «маленький пан». Кирило завжди і у всі прагне бути першим, і їх прагнення супроводжується завзятістю, егоїстичністю, завищеною самооцінкою.

Костянтин — чоловіче ім’я, яке означає «сталість». Костянтин хитрий і потайний чоловік, але при цьому доброзичливий, делікатний. Інколи запальний, але зробить все щоб нікого не образити.

Леонід – означає «Лев». Благородний, при цьому хитрий і спритний Леонід ніколи не дає гроші в борг. Здатний до тихої помсти, про яку мало хто здогадується. Навіть для близьких людей завжди залишається до кінця прихованим.

Михайло – означає «подібний до Бога». Не любить бути один, з болем переносить невдачі. Не виносить критики і настанов. При цьому спокійний і неконфліктна людина. Французький варіант – Michael (Мішель).

Микола – чоловіче ім’я, що означає «народний переможець». Марнославний, любить лестощі, упертий, запальний. У пориві гніву може себе контролювати. По натурі хвалькуватий і самозакоханий. Французький варіант — Ніколас

Олег – переводяться як «святий». Прямий і впертий чоловік. У любові – однолюб. Любить щоб у всьому був порядок, і не терпить, коли хтось чіпає його речі.

Павло – в перекладі з латинського означає «маленький». Павло добрий, легко заводить нові знайомства, чуйний, завжди готовий прийти на допомогу не тільки друзям. Але ніколи не прощає образ. На французькому Павло звучить як Paule (Пауль).

Петро – має значення «камінь». Має дуже різносторонній характер. Він може бути як добрим, ранимим і м’яким, так і цинічним, замкнутим і прямолінійним.

Руслан – має значення «Лев» з тюркського і «руська земля» з слов’янського. Добрий, але дуже себе любить і більше піклуватися про своїх інтересах.

Роман – російське ім’я латинського походження. У французькому варіант – Ромен. Роман має спокійний характер, але при цьому непередбачуваний. Не любить однотонності в житті, амбітний і пихатий. Відверто егоїстичний і двуличен.

Семен – значення «почутий Богом». Найголовніша риса характеру Насіння – це відданість і вірність в дружбі, так і в любові. На нього завжди можна покластися.

Сергій – має значення «високий». Сергій сумлінну і стримана людина. Але дуже швидко і легко піддається чужому впливу.

Степан – означає «корона». Французька інтерпретація — Stephan (Стефан). Степан має сильний характер, при цьому він відкритий і добрий чоловік. Його складно зачепити і образити.

Тимофій – значення «честь Бога». Нерішучий, тому всіляко уникає ситуація, де від нього залежить прийняття рішення. Сприйнятливий, тому постійно перебуває в напрузі.

Федір – не любить багато базікати, таємничий і похмурий. Не любить бути в центрі уваги, але доброзичливий і надійний. Має цілеспрямований характер, і завжди добивається своїх цілей.

Едуард – це більше англійське ім’я, ніж російське. А також воно є і у французів. Эдуарды люблять пожартувати, і їх почуття гумору дозволяє їм бути в центрі загальної уваги. Не люблять критику.

Юрій – це російський варіант грецького — Георгій. В англійському варіанті має вигляд George (Джордж). Юрія ласкаві, мають позитивний характер, але деколи бувають замкнуті.

Ярослав – слов’янське ім’я, що має значення «яскрава слава». З вигляду доброзичливий, але їх доброта швидко змінюється егоїстичністю і мстивістю, коли їх зачеплять чи образять.