Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Чому чоловіки зраджують дружинам – це питання, яке цікавить практично всіх жінок. В основному тих, що бажають довгих і серйозних стосунків з чоловіком. Для таких відносин найголовнішим є саме відданість, а також повна довіра один до одного. В даному випадку жінки вважають зрадою така поведінка з боку коханої людини.

Зрада – це для кожної із сторін приниження і страждання. Після зради досить складно знову знайти спільну мову і відновити колишні стосунки, а часом практично неможливо. Перш ніж збирати речі і йти потрібно дізнатися причину зради і спробувати її зрозуміти. Існують звичайно і такі чоловіки, для яких зради є повсякденними діями і, на їх думку, не можуть зруйнувати сім’ю.

Свою поведінку вони пояснюють тим, що це не серйозно, тільки на одну ніч. Може і правда це вийшло випадково. Хоча іноді чоловік зраджує тому, що у нього є конкретна причина. Постараємося зрозуміти, чому чоловіки зраджують. Поведінка чоловіка безпосередньо залежить від жінки, яка поруч з ним. І якщо вона перестане розуміти чоловіка і приділяти належної уваги йому, то така неприємність може статися і з нею. Щоб зрозуміти, чи можна відновити відносини і забути про минулі зради, потрібно знати основні причини і чи можливо їх виправдати.

Причина № 1. Зрада по дурості

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Іноді чоловіки, заплутавшись у своїх відносинах, заводять роман на стороні і з часом розуміють, що зробили помилку, вважаючи, що їх зрада всього лише дурість і необдуманий вчинок і інших виправдань цьому немає. В такому випадку, жінки прощають зраду чоловікові тільки тому, що бояться залишитися на самоті, самостійно виховувати дітей, утримувати їх і себе. Також вона може просто любити свого чоловіка настільки, що готова пробачити йому таку пекучу дурість, тільки заради того, щоб він завжди був поруч, а чоловіки користується цим, маніпулюючи жінкою. Це один з безлічі способом, як чоловіки маніпулюють жінками, які готові прощати зради. Психологія говорить, жінка, яка прощає таке зрада, по натурі слабкий і безвольний, так як не зможе самостійно вирішити сімейні проблеми без чоловічої допомоги. Сильна жінка ніколи не пробачить чоловікові подібний проступок.

Причина № 2. Спроба самоствердження

У невпевнених чоловіків найчастіше виникає бажання самоствердитися і крім зради вони не знаходять нічого більш підприємливого. Чоловіки не можуть без уваги, а якщо жінка ще й не поважає, сміється над ним, дорікає перед усіма, занижує його якості чи здібності, то його це зачіпає ще сильніше і щоб затвердиться, шукає розуміння і підтримку на стороні. Також така поведінка провокує життєва невдача або криза середнього віку, адже наявність нових зв’язків є доказом чоловічої привабливості. Він бажає стати більш помітним і значимим і заради цього намагається показати, що у нього, хоч і несуттєві, але, на його думку, великі досягнення. Тому що багато представників сильної статі впевнені, що всі свої комплекси можна приховати за незліченною кількістю сексуальних перемог.

Щоб не опинитися в такій ситуації жінка повинна не допустити, щоб чоловік відчував себе не впевненим, підтримуючи його, дозволяючи виговоритися, і може навіть і виплакатися, показати йому, що він їй подобається такий, який він є.

Причина №3. Нудьга і буденність

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них                          

Одна з найпоширеніших причин зради, коли чоловікові стає нудно з дружиною, особливо якщо вона постійно зосереджена на домашніх турботах, на вихованні дітей і більше нічим не цікавиться. Буденність дуже стомлює, і він починає шукати різноманітності в компанії з іншими жінками, щоб розвіяти нудьгу і душевний смуток. В даному випадку чоловік не може бути правим. У кожної людини бувають моменти, коли одноманітна і нецікава життя стає нудною і хочеться внести якихось розваг, влаштувати собі свято. Але переінакшувати своє життя з допомогою зради – не кращий варіант. Можна просто поговорити з дружиною і внести деякі зміни в їх спільне життя, спробувати знайти спільні захоплення або заняття, які допоможуть зміцнити відносини і стати ближче один до одного.

Причина №4. Брак душевної близькості

Зрад через відсутність душевної близькості не багато, але вони є. Люди, як відомо тварини і крім сексу їх цікавить і інше не менш важливе: душевна близькість. Тут часто винна сама жінка, так як якщо жінка любить свого чоловіка, то він ніколи не буде скаржитися на відсутність розуміння і душевної близькості. Жінка іноді забуває приділяти увагу чоловікові, так як сильно зайнята сімейними проблемами, дітьми, роботою, побутом. Щоб не допустити такої небажаної ситуації, необхідно частіше розмовляти з чоловіком. Вислуховувати і його проблеми, які краще вирішувати разом. Якщо таких розмов буде більше, і чоловік не буде страждати від недоліку уваги, намагаючись знайти з жінкою спільну мову, у нього просто не буде причини змінити вам.

Причина №5. Тривале утримання від сексу

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Фізіологія і психологія чоловіків іноді вимагає зрад тільки тому, що на даний момент його жінка не може давати їй того, чого він хоче. Довга розлука, відрядження, вагітність, хвороба дружини – все це може перешкоджати нормальним відносинам і змусить чоловіка звертатися за допомогою до інших дівчат. У цій ситуації спрацьовує природна чоловіча потреба в занятті сексом, так як межа стриманості у кожної людини свій. Темпераментні представники сильної половини і дня без сексу не можуть прожити. Якщо подружжя не бачать один одного більше місяця, ризик чоловічої зради збільшується. Чоловік зраджує вагітній дружині, тому що не можна займатися сексом, згідно рекомендацій лікарів при вагітності в перший і останній триместри.

Після тривалого утримання від сексу трапляється, що чоловікові приснилося, як він займається любов’ю з іншою жінкою. Дану проблему сильній статі буде подолати дуже важко, особливо в оточенні симпатичних жінок. Психологія чоловіків і психологія жінок значно відрізняється, так як жінка без проблем зможе пережити подібну ситуацію.

Причина №6. Сексуальна незадоволеність

Також чоловік зраджує від сексуальної незадоволеності. Це може бути пов’язано з відсутністю різноманітності в сексі, низькою якістю або недостатньою кількістю. Просто йому не вистачає сексу, хочеться і вранці і ввечері, набагато більше, ніж банальні два рази в тиждень, а отримує постійні відмови. Чоловіки бажають урізноманітнити пози, може їх тіла вимагає відчути збудливий масаж, з використанням мови, мріють спробувати себе в рольовій грі, випробувавши задоволення, яке приснилося йому уві сні. Він хоче бачити жінку в сексуальному білизна, а краще збуджуватися від оголеного жіночого тіла. Психологія сексу, використання різних способів збудження, які принесуть яскраві та нові враження – це те, що допоможе дружині.

Причина №7. Вплив поганої компанії

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Трапляється, що чоловік потрапляє в не дуже хорошу компанію і швидко знаходить з нею спільну мову. Йому подобається спілкуватися з людьми, які не відрізняються вірністю до своєї другої половинки, виставляючи свої тіла напоказ, тим самим провокуючи сексуальний потяг. У такому суспільстві дуже важко залишатися вихованим і порядною людиною, так як з усіх сторін чути презирство і насмішки і не кожен чоловік витримає таке. В результаті він під вплив цієї компанії зраджує дружині.

Тому необхідно відкрити йому очі і пояснити, що у товаришів помилкова думка на багато речей. А також, варто мати свою думку і не йти на поводу у інших. Потрібно поставити перед чоловіком вибір, що йому дорожче компанія, яка у важку хвилину відвернеться, або дружина, що завжди підтримає і буде вірна і віддана до кінця життя.

Причина №8. Вплив алкогольного сп’яніння

Там де погана компанія, там і алкоголь. Коли представник сильної статі випиває більше ніж належить, звичайно від необдуманих вчинків він не застрахований. Якщо на той момент, поруч знаходиться дівчина легкої поведінки, то вона, безсумнівно, не упустить моменту і скористається ним, особливо якщо чоловік їй подобається. У цьому випадку винна дівчина, так як, своєю розкутою поведінкою провокує зраду, а чоловіків у стані алкогольного сп’яніння сильно порушувати оголені тіла. Найчастіше чоловіки бувають настільки п’яні, що, виправдовуючи себе, думають, що це йому тільки приснилося.

Щоб з вашим коханою людиною не траплялося подібних ситуацій, достатньо просто трохи контролювати його посиденьки і перевірити в якій компанії він збирається випити. Не варто лаяти чоловіка в цьому випадку, так як це може стати додатковим поштовхом до подальшої зраді.

Причина №9. Корисливі спонукання

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Чоловіки, точно так само, як і жінки сплять за гроші. Можливо для багатьох це буде відкриттям, але від таких послуг не відмовилася б багата жінка, що бажає залучити молодого і красивого хлопця. Так що якщо чоловік приносить у сім’ю додаткову суму грошей, не завжди це може бути саме надбавка до зарплати або премія.

Природно таке відбувається примітно рідко. Не всі зірки потрапили на сцену виключно з-за свого таланту, так точно і чоловік не завжди отримує дорогу машину або квартиру за чесно зароблену плату. Тому потрібно перевірити, звідки береться додатковий прибуток, а також пояснити чоловікові, що такі легко зароблені гроші ніякого щастя в дім не принесуть користі від них не буде.

Причина №10. Згасли почуття і бажання

Часто зустрічаються, коли чоловік зраджує дружині, тільки тому, що любов вже згасла, ні бажання до сексуальної близькості, зовнішність вже не збуджують і у нього до другої половинки ніяких почуттів, крім звички. Ця причина дуже банальна. Тому він не вдається до швидкого розлучення, а просто шукає кохання на стороні. Психологія стверджує, чоловікові буває важко розлучитися з дружиною через те, що він боїться, як на це відреагують діти. Абсолютно всі діти погано сприймають розлучення батьків, і чоловік хотів би вберегти їх він неприємних почуттів. Ще він боїться ділити майно, адже більшу частину все одно доведеться залишати дружині. Ну і природно одна з найперших причин — це те, що він не бачить сенсу йти від жінки, яка прибирає, пере і годує його.

Безумовно, він робить дуже низький вчинок і виявляє цілковиту неповагу до жінки, яку колись любив. Навіть після такої зради жінки готові відновити відносини, змусивши чоловіка знову полюбити себе і свої тіла.

Найчастіше, чоловіча любов згасає через нестачу уваги, відсутність розуміння мови або з-за того, що дружина перестає слідкувати за собою.

Коли він не отримує від жінки належного інтересу, чуйності і захоплення, то безсумнівно перестає відчувати до неї колишніх почуттів.

Чоловіки впевнені, що любов приходить і йде, і від цього нікуди не дітися. Бувають чоловіки, що змінюють жінці не тому, що вони колекціонери, переборщили з алкоголем або їх залучають сексуальні жіночі тіла, а просто тому, що на їх життєвому шляху зустрілася жінка, яку він покохав.

Тоді він залишається з дружиною, тільки заради дітей або щоб просто її не ображати, намагаючись знаходити з нею спільну мову. Хоча в душі він прагне кинути все і піти до коханої жінки. Психологія радить, не варто тримати чоловіка будь-якими способами, коли його думки заполонила інша жінка, і йому більше не потрібен ніхто, крім неї. Та дружина, яка любить свого чоловіка, відпустить його, тільки заради того, щоб він був щасливий.

Іноді чоловіки повертаються, з причини, що з новими жінками у них відносини не налагоджуються і з’являється мова розбіжностей, і вони розуміють і усвідомлюють, що були щасливі з колишніми дружинами. Тим більше, коли після розлучення вони зайнялися собою, покращали, удосконалила свої тіла, то старі почуття знову спалахнуть, і шансів відновити сім’ю стане більше.

Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них

Психологія радить, перед тим як виходити заміж потрібно ретельно вивчити характер свого майбутнього чоловіка. Якщо це буде порядна людина, який сімейні цінності ставить понад усе, то дуже сумнівно, що він зможе змінити своїй дружині. Також не рекомендується рано виходити заміж і одружується, тому що вже в зрілому віці можна зустріти кохану людину і зробити дуже боляче своїй другій половинці.

Виходячи з вищесказаного, можна відповісти на питання, чому чоловіки зраджують. Існує багато причин, такі як нудьга і буденність, дурість, брак уваги, відсутність душевної близькості, самолюбство, вплив поганої компанії і алкоголю та інші. Для початку потрібно розібратися, знайти причину зради чоловіка, і постаратися виправити, внісши різноманітність в інтимні стосунки, спробувати повернути колишні почуття, або просто відверто поговорити з чоловіком. Головне у вирішенні цієї ситуації почути і зрозуміти, порозумітися, бажання дізнатися один одного і спробувати їх задовольнити. Важливо не поспішати, постаратися зберегти відношення, жінці потрібно проаналізувати свої почуття і емоції, чи зможе вона пробачити і забути. Від зрад не застрахований ніхто, тому не потрібно вирішувати всі зопалу, а правильно міркувати в такі неприємні моменти. Побутує думка, що всі чоловіки зраджують, але не варто впадати у відчай і вірити, що є велика ймовірність того, що вам трапиться порядна людина, з якою ви будете щасливі все життя.