Чому після пологів дратує і бісить чоловік

Більшість закоханих молодих людей впевнені, що з народженням дитини в сім’ї починається повна ідилія, почуття міцнішають, а подружжя просто починають обожнювати один одного і нескінченно проявляти свою любов. Але дана думка є глибоко помилковою. За статистикою Загсу більшість розлучень між подружжям припадає саме на той час, коли в родині з’являється новонароджена дитина.

Відносини між подружжям з появою маленького члена сім’ї розпалюються з дня на день, частіше всього незадоволення виходить від жінки. Її починає бісити і дратувати власний чоловік. Чому так відбувається?

Чому роздратування від шлюбу виходить від жінки?

Чому після пологів дратує і бісить чоловік

Кожна жінка мріє про щасливе і благополучній родині. Закохана дівчина будує грандіозні плани на майбутнє сімейне життя. Дійсно, в перший час після зародження нової сім’я відносини подружжя перебувають у стадії ідилія і обожнювання один одним. Але з плином часу, побутові та інші проблеми беруть верх і навіть в найміцніших сім’ях заселяється роздратування між партнерами.

Після пологів молода дружина відчуває величезну втому. Її емоційний стан знаходиться на рівні нервового зриву. Якщо не допомогти жінці в домашніх клопотах, то вона може почати страждати післяпологовий депресією. Чоловік, як правило, після народження малюка, надає своїй коханій жінці посильну для нього допомогу, але все-одно велика частина обов’язків залишається на тендітних плечах жінки. Постійне емоційне і фізичне напруження дратує жінку, а звинувачує у своїй втоми вона найчастіше свого чоловіка.

По мірі наростання нервового напруження у жінки починаються по відношенню до чоловіка нескінченні, але абсолютно безпідставні причіпки. Найпоширеніші невдоволення, що виходять від дружини після народження малюка по відношенню до чоловіка, є:

 • чоловік не обняв, відповідно, його любов пройшла, або ж у нього з’явилася інша кохана;
 • чоловік не допоміг їй по господарству, значить, йому байдуже, що вона втомилася і хоче трохи відпочити;
 • чоловік не запрошує її на корпоратив, а все тому, що він соромиться її присутності;
  чоловік прийшов після роботи і заснув, зрозуміло, вона перестала задовольняти його в сексуальному плані.

Перераховувати уявні причіпки дружини по відношенню до свого чоловіка можна нескінченно, але важливо зрозуміти, що всі ці дрібниці провокують роздратування і ворожість по відношенню до чоловіка.

Основні причини дратівливості

Чому після пологів дратує і бісить чоловік

Чому ж чоловік дуже дратує дружину після пологів? У більшості випадків, проблеми жінка придумує сама собі. Але варто задуматися, якщо роздратування приймає не тимчасовий, а постійний характер. Визначимо головні засади, з-за чого дратує чоловік дружину і дійсно ця проблема актуальна в сім’ї?

Що саме дратує в чоловіка? Неприязнь і роздратування у жінки може викликати сама присутність чоловіка, але, в теж час, дратувати її може лише якийсь певний його дію (наприклад, плямкання за столом).
Коли дружина розповіла чоловікові про те, що її дратує, але він продовжує творити свої лихі справи, то йдеться про чоловічий шкідливості або байдужості. Подібна поведінка дружину дратує ще більше.
Який характер при знаходить незадоволення жінкою своїм чоловіком? Якщо проблема приходить нечасто, а відчуття роздратування виникає час від часу, то ситуацію можна вирішити власними силами. Але те обставина, коли чоловік постійно дратує жінку, вимагає участі компетентних фахівців. Зрозуміло, до допомоги професіоналів необхідно вдатися тоді, коли партнери бажають зберегти свій шлюб.

Як вирішити проблему?

Чому після пологів дратує і бісить чоловік

Будь-яка жінка після пологів повністю захоплюється своїм малюком, особливо, в перші місяці появи його на світло. Поруч знаходиться чоловік буде дратувати її в будь-якому випадку, тут позначається втома жінки у фізичному і емоційному плані. Гірше, якщо роздратування буде спостерігатися постійно, так як це вже є сімейною проблемою.

За відгуками молодих матусь визначені основні причини роздратування їх чоловіком після пологів.

 • Холодність чоловіка по відношенню до дружини. Звичайно, після пологів у молодої матусі залишається небагато часу на любовні втіхи. Вона частіше зайнята малюком, а у вільний час намагається повноцінно відпочити. З одного боку, вона рада, що чоловік не проявляє до неї сексуального потягу, але з іншого боку це дуже турбує.
 • Чоловік же найчастіше проявляє небажання до своєї дружини тому, що в його очах вона перестає бути жінкою, а переходить у стадію матері. Постійне байдужість в сексуальному плані викликає роздратування у жінки, а вона пов’язує це з нелюбов’ю чоловіка.
 • Бездіяльність чоловіка. Молода мама після пологів бере більшу частину турбот по дому і новонародженому маляті на себе. Звичайно, вона хоче, щоб чоловік допомагав їй по господарству. Але в більшості випадків, всі дії чоловіка з виконання домашніх справ, дружині не подобаються. Вона висловлює йому власне незадоволення, а він після цього приймає рішення повністю не чинити їй будь-яку допомогу, щоб уникнути чергових скандалів.
 • Брак грошей. Після пологів жінка знаходиться деякий час вдома, вона не може займатися виконанням трудових обов’язків, так як піклується про новонародженій дитині. Чоловік працює один, відповідно, родина перебуває на утриманні всього лише однієї зарплати. Плюс до всього, на новонародженої дитини потрібні великі витрати, що ще більше призводить родину до зубожіння. Гостра нестача грошей дратує дружину, а в ситуації, проблемі вона намагається звинуватити чоловіка.
 • Наслідки фізичного болю. Після народження малюка багато жінок відчувають полегшення, але якщо пологи проходили важко, і жінці належало довго мучитися під час розродження, то вона звинувачує у всьому свого чоловіка. Негативні спогади переходять до роздратування по відношенню до чоловіка.
 • Надмірна турбота чоловіка про дитину. Багато жінок мріють, щоб більшість клопоту після народження дитинки взяв на себе чоловік, але коли на світ з’являється довгоочікуваний малюк-малюк, молода матуся розуміє, що саме вона сама бажає перебувати більшу частину свого часу з малюком. Жінку дратує любов і надмірна турбота чоловіка про дитину. В даному випадку, мова йде про почуття ревнощів.

Існують і інші причини дратівливості у дружини по відношенню до чоловіка, наприклад, те, що він не готує їсти чи не миє за собою посуд. Багатьох молодих матусь дратує, що чоловік проводить достатню кількість часу за монітором комп’ютера або лежачи перед екраном телевізора. Причин роздратування може бути багато, але важливо зробити так, щоб роздратування не встало на чолі сім’ї і потихеньку не зруйнував шлюб.

Як позбутися від дратівливості до чоловіка?

Чому після пологів дратує і бісить чоловік

В першу чергу, слід чітко зрозуміти, що сімейне життя неможлива без компромісу, особливо, після народження малюка, коли сім’я вже складається не лише з чоловіка та дружини. Так вже закладено споконвіку, що, щоб зберегти сімейний союз і зробити його міцним та довговічним, необхідно чимось жертвувати, йти на поступки, розуміти бажання і можливості партнера. Тільки спільними цілеспрямованими зусиллями чоловіки і жінки можна вибратися з будь-яких проблем, тому й ситуація, коли чоловік починає дратувати жінку після пологів, має вирішуватися спільними зусиллями.

 • Для початку, дружині і чоловікові необхідно сісти за затишний стіл переговорів і виявити точну причину появи незадоволення і дратівливості у жінки.
 • Після того, як проблема визначена, чоловікові важливо зрозуміти, що саме він в силах знизити рівень напруженості в сімейних стосунках. Наприклад, якщо молоду маму дратує, що чоловік проявляє надмірну турботу про малюка, то чоловікові необхідно трохи відсторонитися від дитини. Поступово, жінка сама потягнеться за допомогою до свого чоловіка, а він з превеликим задоволенням надасть її.
 • Якщо подразнення приймає постійний характер, то подружжю необхідно трохи відпочити один від одного. Звичайно, молодятам не слід роз’їжджатися по різних квартирах, але ось попадатися на очі один до одного слід рідше.
 • Дружині також важливо усвідомити, що свою дратівливість викорінити зможе лише вона сама. Їй необхідно лояльно ставитися до потреб і бажань чоловіка і завжди приймати його допомогу.
 • Зрештою, важливо усвідомити, що поряд знаходиться людина — це друга половинка, яка улюблена і бажана. Потрібно пам’ятати і те, що почуття роздратування усуває близьких людей один від одного, а ось повернути колишні стосунки і коханої людини зовсім непросто.
 • Потрібно обов’язково знаходити і всі позитивні якості партнера. Наприклад, дружину дратує те, що чоловік чавкає за столом, але в той же час вона повинна згадати, що він є чудовим помічником по господарству та чудовим татом для своєї дитини.
 • У кожної сім’ї можна знайти тільки індивідуальний вихід з проблемної ситуації. Тільки самі подружжя можуть зрозуміти, як зберегти сім’ю і ніколи не помічати неприємних відчуттів до партнера.