Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілей

Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілейЖиття сповнене приємних несподіванок. Іноді доля сама підкидає сюрпризи, але набагато приємніше самому собі прикрашати життя. Ще приємніше, коли несподіваний подарунок робить кохана людина.

Цікаві подарунки для жінок на день народження?

Вибираємо яскравий подарунок для коханої дівчини

Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілейЯкщо Ваша обраниця активна, емоційна, «драйвова», то для неї підійдуть сюрпризи, які передбачають викид адреналіну: джампінг, квадроцикли, лазіння по стіні, стрибки з парашутом.

В зимовий період — це можуть бути сноубординг, поїздка на лижний курорт, екстремальна подорож по засніжених дорогах. Також для більш спокійних красунь можна придумати релаксуючі подарунки, типу СПА салон, шопінг, уроки танців, спілкування з кіньми або дельфінами.

Дуже запам’ятовується буде подарунок, в якому задіяний сам партнер, наприклад, цікава іграшка для дорослих, яка буде супроводжуватися полум’яним стриптизом від чоловіка при свічках та шампанському, також як варіант – ванна з пелюстками троянд.

Сходіть куди-небудь зі своєю коханою, навіть якщо Ваші інтереси в чомусь різні, подаруйте їй це задоволення, придумайте культурну програму, в цей день здійсніть її мрії. Найпростішим варіантом може бути хороша домашня атмосфера.

Приготуйте святкову вечерю, а якщо Ви не сильні в кулінарії, замовте страви в ресторані чи в супермаркеті, накрийте стіл, зустріньте її на зупинці після роботи з квітами. Такий вечір, зроблений Вашими руками, точно їй запам’ятається.

Цікаві та оригінальні подарунки для кращої подруги

Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілейЩоб догодити своїй подрузі, потрібно враховувати її інтереси, а якщо Ви хочете зробити жартівливий подарунок, то тут теж потрібно подумати про почуття гумору дівчини.

Спортивну красуню порадує подарунок, пов’язаний зі спортом: аксесуар для певного спортивного захоплення, спортивний одяг, спортивне спорядження.

Якщо дівчина любить подорожі своїм ходом, їй підійде компас, бінокль, намет.

Прекрасні діви, які захоплюються сучасними комп’ютерними технологіями, порадіють великому об’єму носія, дисків з її улюбленими іграми і музикою, якому-небудь прикраси для ноутбука, планшета або телефону.

Якщо ж Ви зовсім не знаєте, до якого захопленню більше тяжіє подруга, тут можна викрутитися й просто подарувати їй гарну фотосесію, красиву, оригінальну рамку для фотографії, сувенір, зроблений Вашими руками.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Пам’ятні подарунки для рідних і близьких людей

Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілейСаме, мабуть, просте — вибирати подарунок рідній людині. Тут вже точно не можна помилитися, оскільки смак, уподобання і характер рідної людини знаєш краще, ніж інших.

В залежності від віку родича, підбирається і подарунок – бабусі, наприклад, можна подарувати косинку (хустка), теплі домашні тапочки, загалом, що-то для домашнього затишку.

Для мами можуть підійти постільні приналежності, можна з її або сімейним портретом, яка-небудь скатертину для святкового столу, картина з коханим пейзажем або фотопортрет. Порадувати сестру можна улюбленими цукерками, більш дорослу — дорогим вином або туалетною водою з улюбленим запахом.

Для всіх жінок, рідних, коханих, подруг загальноприйнятими можна вважати прикраси: кому-то золоті, кому-то срібні. Головне, щоб вони подобалися саме тієї, кому вони призначені, а якщо для неї має значення матеріал, то краще такий подарунок не дарувати. Також ніколи не зайвим буде сумочка, шарфик або чохол для телефону, звичайно ж, знаючи який тип аксесуара їй подобається.

Чудовим враженням залишиться подароване розвага, в залежності від пори року, оскільки практично кожна людина любить приємні пригоди.

Цікаві подарунки для жінок на день народження, на ювілей на відео:

Абсолютно всі жінки люблять оригінальні сувенірні кухонні приналежності, тому, враховуючи смаки дами, потрібно дарувати симпатичну кофейницу, вази, підставки під що завгодно. Лазневі приналежності завжди доречні для будь-якої людини, особливо таке люблять жінки: приємний запах, форма якоїсь тварини.

Саме головне в подарунку, це щоб він був потрібним і корисним, не важливо, на короткий або тривалий термін. Важливо, щоб жінка була задоволена і користувалася ним із задоволенням.

Якщо ж фінансові можливості зовсім не дозволяють зробити гарне свято, то можна просто посидіти вдома за пляшкою вина, салату і курочки, а хороше веселощі відкласти до більш сприятливого часу. Справжні друзі, по-справжньому любляча жінка зрозуміють цю ситуацію.

Одаривайте улюблених хорошими сюрпризами!