Зазвичай ніхто не звертає увагу на цю мазь в аптеці. Дуже даремно! Вона чудово очищає пори, омолоджує і відновлює шкіру обличчя. Крім того, за допомогою мазі Вишневського можна вирішити й інші проблеми зі здоров’ям! Скористайтеся цим простими засобом для вирішення багатьох проблем з шкірою!

Застосування мазі Вишневського

  • Мазь Вишневського дуже добре рятує після чищення особи, можна звичайно потерпіти її запах, але зате результат — чиста і здорова шкіра особи.
  • Якщо є варикозне розширення вен, то потрібно взяти будь-яку тканину і скласти її в чотири шари. Мазь наноситься на останній шар і цією частиною компресу прикладається до хворій нозі. Далі обмотайте ногу бинтом, щоб пов’язка не спала. Пов’язку треба змінити через 6 годин.
  • Коли у підлітка з’явилися прищі на обличчі, потрібно зробити маску з маззю Вишневського. З чистої тканини вирізаємо отвори для очей, носа і губ. Приготовлену маску просочуємо маззю, і прикладають до особі. Полежати треба з маскою протягом кількох годин. Дуже ефективна ця мазь при такій проблемі, проте потрібно робити компреси не частіше 2-х разів на тиждень.
  • Коли виникає фурункул на ділянці шкіри, то до нього потрібно прикріпити складений у кілька разів шматочок марлі, просочений маззю. Носити пов’язку треба весь день, потім необхідно зняти і протерти запалену ділянку шкіри спиртом. Щоб пов’язка діяла ефективніше, поверх марлі потрібно покласти клейонку і зафіксувати весь компрес бинтом. Запам’ятайте що, пов’язку з маззю Вишневського ефективна для витягування гною. Але коли з’явився гній, то краще використовувати антибактеріальні мазі.
  • Також мазь Вишневського допоможе при опіках, обмороженнях, ударах і від наривів.
  • Ця корисна мазь будує копійки! Додайте її в свою аптечку і вона виручить вас в складній ситуації!

    Будьте здорові!

    Джерело