Життя молодят, які тільки що вийшли з палацу одружень, важко назвати легкою чи розслабленою. На їх шляху зустрінуться радощі, труднощі – особливості спільного життя, але в найближчому майбутньому їх чекає весільна поїздка. Щоб вдало провести подорож любові і ідилії двох сердець, його потрібно спланувати.

У цій справі підготовка – запорука успіху, вимогливість – шлях до щасливого медовому місяцю, та розрахунок потрібно вести до самих крихітних дрібниць.

Ідеальний медовий місяць здатний стати каменем спотикання для багатьох пар. Вона хоче ліниво валятися на пляжі під ласками променів сонця, а він мріє про небезпечний і захоплюючому пригоді в горах. Досягти згоди краще ще перед весіллям і планувати весільну подорож разом, так, щоб воно влаштувало обох учасників свята любові.

Основа медового місяця лежить в можливості для новоспеченого подружжя усамітнитися і присвятити час один одному і тільки. Місяць після весілля називається медовим завдяки слов’янським звичаєм дарувати бочку меду нареченим. В наші дні-це час після одруження припускає весільну подорож у найвіддаленіші куточки світу, де подружжя не дістануть повсякденні турботи, і ніякі дрібниці не відвернуть один від одного.

Коли пора готуватися

Саме правильний час для початку організації проекту «де провести медовий місяць?» — момент, коли стартує підготовка до весілля. Клопотів у весільній метушні додасться в 2 рази більше, але результат, який чекає після всіх хвилювань і турбот, себе виправдовує. Весільні тури часто передбачають наявність у закоханих закордонних паспортів, готелі мають потребу в бронюванні, а всі разом вимагає часу. Медовий місяць може приймати найрізноманітніші форми – межі значаться тільки в фантазії молодят.

Фінансове питання

Початковим етапом планування весільної подорожі повинен стати розрахунок бюджету. Після визначення суми, якою володіє пара на даний момент, потрібно вирішити, що робити далі. Якщо коштів менше, ніж треба, чому б не спробувати зібрати потрібну частину за термін, що залишився?

Медовий місяць – зовсім не те подія, де економія призведе до позитивних наслідків, це час запам’ятається на все життя. У розрахунках можуть прийти на допомогу професіонали турагентств, чий арсенал входять весільні тури на будь-який смак. Коли коштів на весільну подорож не вистачає від слова зовсім, можна вдатися до допомоги банку, але кредит – крайня міра.

Визначення місця

Де краще провести медовий місяць? Питання, який узгоджується виключно молодятами в їх перевагах. Питання, куди поїхати відпочивати, співвідноситься з темою фінансів, розглянутої вище. Найпростіше з’ясувати подробиці про те, які весільні тури проводяться в досяжності подружжя. Медовий місяць може проходити в різних і, деколи несподіваних місцях.

Відокремлений

Отже, після всіх попередніх етапів, молодята вирішили провести весільну подорож на тихому затишному острівці, де море зустрічає закоханих теплими обіймами, а в їх спокій не сміє втрутитися ніхто. Мальдіви, Сейшели можуть запропонувати весільні тури в комплекті з бунгало і шматочком пляжу.

Бюджетний варіант – тимчасовий переїзд в місто, де ніхто з знайомих не потурбує вас. Спільний медовий місяць цілком можливий і в тихій затишній квартирці з великим ліжком і милим ресторанчиком неподалік. Звичайно, це не буде «весільну подорож» в повному розумінні, але в моді оригінальність. Чому домосід повинен їхати в далекі країни тільки щоб віддати данину традиціям?

Екстремальний

Молодят, які люблять пригоди, порадує можливість активного подорожі на двох. В наші дні екстремальні весільні тури не зможуть здивувати нікого. Займатися улюбленою дайвінгом, гірськолижним спортом, кататися на конях або стрибати разом з парашутом відразу після церемонії одруження? Так! Мабуть, ніякі події так не зближуватимуть молодих подружжя, як екстрим і спільний приємний стрес зі сплеском адреналіну. Для багатьох таке весільну подорож буде самим чудовим, навіщо обмежувати себе?

Домашній

Тим, кому не цікаві ні весільні тури, ні подорожі, ідеальний місяць кохання – вдома. Для медового місяця на дому можуть бути й інші причини: не вийшло взяти відпустку, не підійшли пропозиції турагентств, але у будь-якої медалі 2 сторони. Після всіх весільних турбот, що може бути краще, ніж опинитися в рідних стінах з рідним та коханим? Ніяких проблем з документами, готелями, стомлюючих перельотів, розчарувань – медовий місяць мрії. Вимкнені телефони і компанія з самого важливого людини, що ще потрібно для щастя?

Секрети економії

Весільну подорож може бути подвійно приємним, якщо знати, де і як отримати знижку за власне сімейне щастя.

  • Попередня бронь квитків та номерів завжди обходиться дешевше.
  • Багато готелів пропонують нареченим додаткові безкоштовні послуги – отримуйте більше за ті ж гроші.
  • Якщо весільну подорож передбачає екскурсії і походи в кафе, обов’язково варто повідомити організатором про недавню весіллі. Більшість закладів пропонують знижки або приємні подарунки молодятам.
  • Подорожі в міжсезоння обходяться набагато дешевше, ніж в туристичний пік. Задоволення однакове, а суми різні.

На пам’ять

Вирішивши, де провести медовий місяць, і відправившись в екзотичну подорож, краще заздалегідь продумати і потурбуватися про те, що залишиться потім. Прості і природні фотографії про щастя молодят бути разом, прикрасять альбоми і дадуть можливість поділитися з друзями власної радістю, враженнями. Весільну подорож сама підкаже тематику фотографій, костюмів і декорацій, а пам’ять буде жити ще довго, радуючи дітей і онуків історією початку міцної сім’ї.

Відео — для натхнення