Де краще зустріти Новий 2018 рік у Казахстані

Так само, як і в Росії, Новий рік у Казахстані в 2018-му – веселий і довгоочікуване свято, до якого всі люди готуються заздалегідь, вибираючи, де і в якій компанії вони проведуть це свято.

Деякі люди залишаються вдома і зустрічають його в спокійній обстановці, поряд з рідними і близькими. Інші воліють проводити ніч весело та гамірно, у великій компанії друзів.

Якщо ви точно вирішили, що затишна домашня атмосфера – дуже буденний варіант для зустрічі Нового року, вирушайте в Алмати – культурний центр Казахстану. Тут ви знайдете розваги на будь-який смак, і свято обов’язково надовго запам’ятається.

Ошатно прикрашений місто вразить гостей яскравими святковими ялинками, які встановлюють в кожному з його районів, і, звичайно ж, головним новорічним деревом, розташованим на центральній площі.

Тут ви обов’язково зустрінете Діда Мороза і Снігуроньку, зможете розповісти їм свої заповітні бажання і вірити, що вони неодмінно здійсняться. Сміх, веселощі, пісні й танці піднімуть настрій кожному, хто в новорічну ніч буде присутнім на площі, і свято пройде весело і невимушено.

Для людей, які цінують комфорт, затишок і тепло, Новий 2018 рік у Казахстані можна зустріти в одному з численних ресторанів, які пропонують цікаві розважальні програми в саму довгоочікувану ніч року.

В залежності від того, які переваги ви маєте в їжі, музиці і загальній атмосфері закладу, ви можете підібрати для себе той ресторан або кафе, де все буде відповідати смакам вашої компанії.

Різноманітність подібних місць дозволяє також зробити вибір у відповідності з тими фінансовими планами, які ви визначите для себе в цю новорічну ніч.

Крім самої зустрічі довгоочікуваного зимового свята, варто також присвятити деякий час прогулянок Алматі, ознайомленню з пам’ятками міста, його культурною спадщиною.

Тут ви можете відвідати безліч музеїв, завдяки чому дізнаєтеся про історію та традиції казахського народу.

Також цікавим дозвіллям стануть поїздки на унікальні гарячі джерела Чунжи, незвичайний Кайракский водоспад, або озеро Іссик».

Якщо ви віддаєте перевагу активному відпочинку, вирушайте на гірськолижний комплекс «Чимбулак», або на каток, який має назву «Медео», лід в якому складається з чистої гірської води.