Новорічні свята – це завжди захоплююче і запам’ятовується подія, до якої багато людей вважають за краще готуватися заздалегідь. Важливо заздалегідь вирішити, в якій компанії і як ви будете відзначати це свято, щоб свято вийшло веселим і незабутнім.

Якщо ви здивовані вибором, де краще зустріти Новий рік в Архангельську в 2018-му, то в першу чергу вирішите, чи буде це сімейний захід, або молодіжна вечірка з друзями.

Цікавим фактом є те, що саме у вказаному місті запалюють першу новорічну ялинку, причому, відбувається це вже на початку листопада.

Поряд з нею, в центрі міста, у передсвяткові дні можна взяти участь в цікавих забавах, які дуже люблять влаштовувати наші співвітчизники. Танці, співи, катання з обледенілих гірок – це лише мала частина того, що чекає на місцевих жителів і гостей міста.

Вирішуючи, де зустріти Новий рік в Архангельську в 2018-му, не поспішайте вирушати в один з численних ресторанів міста, а прогуляйтеся по зимових вулицях. Насамперед варто відвідати дивно красиву набережну – гордість місцевих жителів.

У передсвяткові дні вона виблискує численними гірляндами, і новорічний настрій відчувається тут у багато разів сильніше. Після прогулянки по набережній не втрачайте часу – їдьте в унікальний музей дерев’яного зодчества, що має назву «Малі Карели».

Потрапивши сюди, у вас неодмінно виникне відчуття, що ви опинилися в казці. Невисокі дерев’яні будови, припорошені снігом, скоморохи, що розважають відвідувачів, красиві старовинні морські пісні, а також багато іншого точно залишиться у вашій пам’яті на все життя.

На Новий рік в Архангельську в 2018-му необхідно обов’язково краще пізнати традиції цього таємничого краю, яких тут величезна кількість.

Наприклад, місцеві жителі обов’язково заздалегідь випікають специфічні приморські пряники – козуля. Їх обов’язково потрібно прикрасити, після чого виставити на загальний огляд, змагаючись з іншими майстрами.

Ці кондитерські вироби довгий час не втрачають своїх смакових якостей, а тому всі туристи неодмінно привозять їх додому як сувеніри своїм рідним і близьким.

Приморський край дуже цікавий і різноманітний, саме тут найкраще можна відчути дотик до історії Росії, відчути велич і унікальність своєї країни.

Приїхавши сюди одного разу на новорічні свята, ви обов’язково захочете повернутися ще раз і продовжити знайомство з цим чудовим містом.