Де варто побувати в Москві на Новий 2018 рік?

Ви плануєте поїздку в Москву на Новий рік 2018? У дні зимових свят сюди приїжджають близько мільйона людей з різних регіонів країни та з-за кордону, і це не випадково, адже у Новий рік і Різдво тут проходить безліч святкових заходів.

Ви можете поїхати в Москву на Новий рік 2018, купивши тур в одній з туристичних фірм, а можете спланувати поїздку самостійно. У столиці кілька сотень готелів, готельних комплексів, міні-готелів, гостьових будинків, хостелів, тут можна зупинитися і в приватному секторі.

У новорічну ніч багато ресторанів і кафе організовують різноманітну розважальну програму, влаштовуються концерти на відкритих майданчиках міста, так що ваша поїздка до Москви на Новий рік 2018 буде цікавою.

Що треба обов’язково відвідати новорічної в Москві 2018?

Тим, хто вирішив поїхати в Москву на Новий рік 2018, також сподобається відвідати міські парки, сходити на виставу в один із театрів театри, провести час в якомусь розважальному комплексі. Масштабність, грандіозність, урочистість і масовість – такий варіант заходів пропонує столиця.

Де ж варто побувати в Москві на Новий рік? Ви можете прийняти участь у вуличних гуляннях на Червоній площі, вулиці Тверській, Чистопрудному бульварі, на ВДНГ, в парку ім. Горького, Коломні, на Поклонній горі.

У міських парках («Сокільники», «Кузьминки», «Таганський», «Північне Тушино», «Лианозовский», «Філі», «Ізмайловський», «Перовський», «Червона пресня», «Бабушкінський», в саду «Ермітаж») будуть встановлені ошатні ялинки, пройдуть театралізовані вистави за участю Діда Мороза та Снігуроньки, ігри та конкурси для дітей та дорослих, відбудуться майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок.

У дні зимових свят у столиці працюватиме близько 1,5 тисяч льодових ковзанок. У числі найбільш відомих – катки на ВДНГ, в парку ім. Горького, парку «Сокольники», «Коломенське», в саду «Ермітаж», «Останкіно», на Патріарших ставках, в Північному Тушино, в Катерининському парку та інші.

Яка погода буде на Новий рік 2018 в Москві? Згідно з прогнозами синоптиків, у кінці грудня – початку січня в столиці встановляться низькі мінусові температури (близько 1…-4°С), великої кількості опадів не очікується. Так що у вас буде можливість взяти участь у вуличних гуляннях і оглянути визначні пам’ятки.

Ви можете відвідати цікаві автобусні та пішохідні екскурсії у Москві на Новий рік 2018 – «Алмазні грані новорічної Москви» (з відвідуванням Алмазного фонду Московського кремля), «Легенди і міфи ВДНХ», «Енциклопедія старої Москви», «Таємниці замоскворєцьких двориків», «Нічна столиця», «Москва Булгакова», «Аномальна Москва, або слідами московських привидів» та інші.