З наближенням літа багато починають обмірковувати свою поїздку на море. Що зазвичай обговорюється? У першу чергу, місце майбутньої подорожі. Далі – в який готель заселитися, які пам’ятки відвідати.

Зовсім інакше справи йдуть у багатодітних сімей, які не можуть дозволити собі відпочинок в будь-якій точці планети і витратити при цьому пристойну суму. Такі сім’ї починають планувати поїздку задовго до літа. При цьому вони намагаються вибрати найбільш прийнятний з фінансів варіант.

Які напрямки краще вибрати для економного відпочинку?

  • Росія. Мова йде, звичайно ж, про Кримському півострові. Гостей тут чекає м’який клімат, мальовничі пейзажі, старовинні замки та фортеці, високі гори і, звичайно, чисте, тепле Чорне море. Вибір міст і селищ настільки великий, що місце знайдеться будь-якому охочому добре відпочити.

    В Криму можна оселитися в комфортабельному готелі прямо на березі моря, так і в невеликому, але затишному котеджі. Ціни на проживання більше залежать від наближеності до води.

  • Грузія. Особливою популярністю у бюджетних туристів користуються такі курорти, як Батумі, Урекі, Поті та Кобулеті. Тут можна не тільки добре відпочити на пляжі, але і оздоровитися. Всім відомі цілющі властивості мінеральних вод Грузії. І чи варто нагадувати про місцеве вини неповторного смаку та шашлику. Тільки заради цього варто відправитися всією сім’єю в цю колоритну країну.
  • Болгарія. Саме ця європейська країна найбільш доступна для відпочинку великою родиною. Причина проста. На території Болгарії розташовується велика кількість 2-х зіркових готелів, розміщення в яких не потребує величезних витрат.

    Місцеві жителі дуже дружелюбно ставляться до приїжджих і з задоволенням радують їх стравами національної кухні. Поправити здоров’я тут допоможуть цілющі грязі та мінеральні води.

  • Чорногорія. Відпочинок в цій країні прекрасний не тільки влітку завдяки чудовій природі. Великий вибір екскурсій здатний зацікавити і дорослого, і дитини. А жителям Росії приємний бонус – вільний в’їзд без оформлення туристичної візи.
  • Туреччина і Єгипет. Кожне турагентство готове запропонувати безліч варіантів путівок в цьому напрямку. При цьому сервіс в готелях 2 і 5 зірок не буде особливо відрізнятися. Не варто забувати і про можливість «гарячого туру», вартість якого буде разюче відрізнятися від звичайного.

Тому можна зробити висновок, що і велика сім’я може дозволити собі якісний відпочинок біля моря.