Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку Час летить непомітно. Здається, тільки днями, ви принесли малюка з пологового будинку і могли годинами милуватися, роздивляючись його. А він зростає, з кожним днем стаючи дорослим і пора відзначати важливий для малюка день, де відзначити День Народження дитини?

Потрібно серйозно готуватися до свята?

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку Для дитини — це, мабуть, головне свято.

Накривається гарний святковий стіл, дарують багато довгоочікуваних сюрпризів, приходять улюблені друзі.

В кінці торжества дитина задуває свічки, загадуючи бажання. У дитинстві кожен з нас теж чекав цього дня з особливим трепетом.

Але час йде, з кожним новим святкуванням, доросла людина все більше втрачає до нього інтерес.

Тому, потрібно постаратися зробити так, щоб дитина, поки він не став дорослим, кожен раз з особливим хвилюванням очікував свої подарунки.

Коли він подорослішає, він буде згадувати ці дні, як чарівну й повну сюрпризів казку.

Де провести День Народження дитини в залежності від віку?

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку У різному віці можна по-різному відзначати це свято.

 • До 3 років. Поки малюк ще не усвідомлює важливість свого свята тому батьки роблять його, насамперед, для себе. Можна відзначати вдома. Обов’язково зафіксуйте, як ваша дитина задуває свічки на торті.
 • Вік від 3 до 5 років. Проведення в домашній атмосфері буде для нього найкраще. У цьому віці малюки можуть соромитися гостей, запрошуйте тільки найближчих.
 • Вік від 6 до 8 років. Саме зараз дитина починає розуміти важливість урочистості. Треба попрацювати на організацію свята.
 • Вік від 8 до 13 років. Дитина живе в очікуванні чогось незвичайного в цей день. Проведіть свято по-особливому, можна зібрати веселу компанію друзів і однокласників.
 • Підлітковий вік. У цей період краще всього вибиратися на святкування куди-небудь подалі від будинку.

Де можна відзначити дитячий День Народження в Москві?

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку Нижче наведено список, де відзначити день народження дитини в Москві:

 • Зверніть увагу на центри сімейного дозвілля. Туди можна відправитися дружною сім’єю з дітьми віком до 6-8 років. Дорослі можуть проводити час з дітьми або залишити. Такий спільний свято, напевно, запам’ятається вашій дитині.
 • Відведіть дитину в дитячий комплекс з атракціонами. Тільки врахуйте, що для такого святкування не варто збирати багато гостей.
 • Можна вивчити афішу дитячих розваг Москви, там є програми майстер-класів для дітей. Вирушайте туди разом з дитиною і беріть близьких друзів. Це може майстер-клас з малювання піском, виготовлення біжутерії, миловаріння, розпису футболок. Вік: від 5 до 15 років, в залежності від спрямованості майстер-класу.
 • Для школярів від 9 до 15 років будуть цікаві всілякі квести, які зараз регулярно проводяться в Москві. Це буде дуже цікавий і пізнавальний свято. Для проходження квесту потрібно заздалегідь зареєструватися у якості учасників зібрати компанію друзів.
 • Сьогодні в Москві є чимало дитячих наукових уявлень. Там можна, що називається, «помацати науку». Пізнавальні шоу будуть цікаві маленьким «энштейнам» від 5 до 11 років.
 • Після Олімпіади-2014 спорт у нашій країні на першому місці. У столиці є багато клубів, де можна пограти в керлінг. Набирайте команду з друзів і вирушайте на гру. Майданчик в клубі краще орендувати заздалегідь.
 • Аквапарк — місце, яке обожнюють всі діти без винятку. Підходить для школярів від 7 до 15 років. Небажано вирушати туди компанією з дітей і батьків. Платити потрібно тільки за вхідний квиток.

Чим розважити гостей в домашній обстановці?

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку Це дозволить заощадити на оренді банкетного залу та інших атрибутах.

Однак варто взяти до уваги, що дітям, на відміну від дорослих, недостатньо одного накритого столу і хорошій компанії. Не варто заморочуватися над приготуванням салатів, дитині найбільше по душі солодощі.

Але не означає, що свято буде нудним. Ви можете організувати для дітей конкурси та ігри. Так, наприклад, найпоширенішим конкурсом є той, де дітям зав’язують очі, в цей час на мотузці на різно висоті підвішуються цукерки.

Дитину треба розкрутити, після чого він повинен знайти і відрізати ножицями або відірвати руками якомога більшу кількість цукерок.

У мережі сьогодні можна відшукати безліч різноманітних конкурсів та ігор для дітей різного віку.

Оформіть квартиру, щоб створити відчуття свята.

Для цього використовуйте:

 • святкові гірлянди,
 • листівки,
 • фотографії,
 • іграшки.

Корисні поради, які можна використовувати на Дні Народженні дитини:

Кого запрошувати?

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку Для початку дізнайтеся у малюка, кого він хоче бачити у свій день. Якщо він захоче запросити всю групу з дитячого садка або весь клас, поясніть, що тільки можливо запросити кількох друзів.

Можете самі скласти список друзів вашої дитини, нехай він вибере, наприклад, 5 з них.

Не забудьте зробити запрошення. Коли гості будуть приходити на свято, нехай їх зустрічає дитина.

Це дасть йому можливість відчути себе господарем свята.

Святковий стіл

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку За святковий стіл дітей найкраще саджати після проведення частині конкурсів. Що подати на стіл? Тут є два варіанти.

Ви можете приготувати справжній обід, меню якого можете скласти індивідуально. Посадіть дітей за стіл, а самі залишайтеся неподалік.

Або ж ви можете обмежитися тільки один тортом. Після всіх конкурсів перейдіть до задуванию свічок і частування тортом.

Загальні правила

Де відзначити день народження дитини в Москві в залежності від віку І нарешті, нижче наведено кілька правил для відмінного проведення дитячого свята.

  • Батькам не місце на дитячому святі. Ніяких спільних посиденьок, якщо мова про святкування вдома.
  • Для дитячого столу потрібно багато напоїв. Нехай це буде і вода, і лимонад, сік.
  • Діти не будуть довго сидіти за столом. Потрібна така їжа, яку можна з’їсти дуже швидко.
 • У того, хто проводить свято, все повинно бути під рукою. Діти створення непередбачувані.
 • Не забороняйте дітям гратися і шуміти. Це їхнє свято, нехай вони роблять все, що забажається, природно в розумних межах.