Де відзначити Новий 2018 рік з дівчиною в Москві?

Де можна зустріти Новий рік з дівчиною в Москві? Закладів, де можна цікаво провести час, у столиці багато.

Ви можете відправитися в розважальний центр, нічний клуб, побувати на авангардному перфомансі або сходити в незвичайний музей.

Можливо, ви захочете віддати перевагу закладам, в яких організовують яскраві шоу для великих аудиторій, або романтичним затишним ресторанах і кафе, де можна посидіти вдвох.

Куди піти з дівчиною на Новий рік 2018 в Москві

Любителям романтики і спокійною домашньої обстановки можна порадити ресторан «Квартира 44» , який оформлений в домашньому стилі: дерев’яні меблі, полиці з книгами, старовинні абажури, які створюють затишну атмосферу. В меню – страви європейської кухні.

Кафе-читальня «Кабінет» у центрі міста стало прекрасним місцем для романтичних побачень. Тут звучить ненав’язлива музика. Блюда fusion-кухні, красиво оформлені і відмінно приготовані, зможуть задовольнити будь-які смаки.

Де ще можна відзначити Новий рік з дівчиною в Москві? ? Всі знають, що темрява – друг молоді. Чому б не повести дівчину в ресторан «У темряві»? Трапеза тут проходить в абсолютно темному залі.

Щоб не доставляти незручність іншим відвідувачам, перед входом необхідно залишити особисті речі, в тому числі мобільні телефони, у спеціальних сейфах. Сеанс триває близько двох годин.

Де ще в Москві зустріти Новий 2018 рік з дівчиною? Ви можете відправитися в яке-небудь «антикафе».

Вас чекає безкоштовний чай, кава, печиво, настільні ігри, доступ в Інтернет і оргтехніка. Єдине, що доведеться оплатити – це час перебування в закладі.

Щоб відзначити Новий рік з дівчиною в Москві ви можете відправитися в нічний клуб. Більшість таких закладів організовують у новорічні свята яскраві шоу із виступами діджеїв, відомих артистів, різними конкурсами.

У числі найбільш популярних – нічні клуби «16 тонн», «Пропаганда», «Дах світу», «Гараж» та інші.

Оригінальний нічний клуб Look in rooms відкрив двері на головній вулиці столиці. Це двоповерхова заклад розрахований приблизно на 800 осіб. Тут три зони: основного танцполу, Lounge zone і балконів. Дизайн закладу нагадує про Мецці сучасної культури – Нью-Йорку.

Ще на Новий рік в Москві можна піти з дівчиною в популярний клуб «Гараж», який об’єднав під одним дахом кілька різних майданчиків.

На нижньому поверсі розташувався chill out, де збираються любителі караоке і настільних ігор. На верхньому поверсі вас чекає бар з танцполом, де можна насолодитися шампанським і музикою.