Більшості сучасних людей пластикові картки замінили традиційні гаманці. Існує кілька видів карт, кожен з яких має свої особливості та дає різні можливості власникові. Наприклад, дебетова картка Ощадбанку може відрізнятися платіжною системою, тарифу за обслуговування та додатковими опціями.

Що таке дебетова карта

Більша частина росіян вже є власниками пластику, що дозволяє зберігати власні гроші, розплачуватися за покупки в магазинах і відправляти перекази. Такі картки називають дебетовим. Власник пластику може розпоряджатися тільки тією сумою, яка не перевищує залишок власних коштів клієнта. Що значить дебетова карта відсутність кредитної лінії.

Проте в мінус держатель може піти з технічних причин:

 • списання грошей за обслуговування або підключені послуги;
 • конвертація;
 • зняття коштів у банкоматах стороннього банку.

Як отримати дебетову карту Ощадбанку? Потрібно прийти з паспортом до відділення фінансової установи, вибрати підходящий варіант і заповнити відповідну заяву. В даний час отримати особисту картку можуть всі громадяни РФ у віці старше 18, а іноді 14 років. Пластик можна використовувати для одержання заробітної плати, стипендії, допомоги або пенсії. Більшість магазинів, СПА-салонів, ресторанів, автозаправок підтримують оплату через термінал.

Карти Ощадбанку – види

Ця фінансова установа є найбільшим на території РФ та пропонує найбільший вибір карток своїм клієнтам. В Ощадбанку можна замовити мультивалютну, овердрафтную, молодіжну, соціальну та інші види. Клієнти ПАТ «Сбербанк Росії» вважають, що кращі дебетові картки можна придбати тільки у відділеннях цієї фінансової установи. Для фізичних осіб тут величезний вибір продуктів і різноманітних послуг.

Роздумуючи над тим, яку дебетову карту вибрати, варто враховувати мету замовлення продукту, фінансовий стан клієнта, можливості, спосіб життя і інші чинники. Вибір карток великий, але всі вони виготовляються на базі однієї з двох міжнародних платіжних систем. Маестро – пластик, який діє тільки на території РФ. «Віза» і «Мастер-кард» відрізняються лише програмою нарахування бонусів, територіальної поширеності і комісією за конвертацію в американську або європейську валюту.

Молодіжна картка від Ощадбанку

Дана фінансова організація є на сьогодні єдиною, де можна отримати іменний пластик з 14 років. Молодіжна дебетова карта Ощадбанку розрахована на росіян віку від 14 до 25 років. Від класичної її відрізняє невелика вартість обслуговування – всього 150 рублів в рік. Комісії за зняття готівки через банкомат не передбачені. Крім вигідних умов, варто відзначити, що продукт розроблений з урахуванням потреб молоді, тому підходить для отримання стипендії, зарплати, переказів, оплати покупок в магазинах і в інтернеті.

Карта Ощадбанку Віза Класік

Випуск цього пластика дає переваги власникові – використовувати сберкарту можна на однакових умовах, як у Росії, так і за кордоном. На зняття готівки з рахунку встановлено добовий ліміт – 150 тисяч рублів. Операція проводиться безкоштовно. Карта Ощадбанку Віза Класик може бути зарплатної, корпоративної або особистої. При переведенні в готівку коштів в інших банкоматах передбачений відсоток + комісія. Вартість річного обслуговування – 750 рублів. Клієнт може підключити Сбербанк онлайн, бонуси «Спасибі», отримувати подарунки від платіжної системи.

З переваг дебетової картки Віза Класик:

 • Допомагає зберегти кошти в поїздках, вдома, на роботі. На рахунок можна отримувати зарплату, стипендію, розміщувати інші особисті кошти.
 • Розплачуватися пластиком можна за покупки з доларовими, карбованцевими і будь-якими іншими цінами по всьому світу (банк автоматично конвертує кошти, що допомагає власникові значно економити).
 • Картковий рахунок є мультивалютним, тому знімати гроші можна на території всіх країн у будь-якій валюті.
 • Є можливість випустити додаткові дебетові банківські картки.
 • Деяким клієнтам банк пропонує відкрити овердрафт (вигідну кредитну лінію, завдяки якій держатель пластику може йти в мінус на певну суму).
 • Миттєва дебетова карта

  Як правило, оформлення ощадбанківських карток вимагає часу. Скільки доведеться чекати, залежить від продукту, що випускається. Якщо пластик потрібен терміново, то можна завести картку Momentum, яка видається в день звернення. Миттєва карта Ощадбанку не є іменною. Отримати Маестро Моментум можна відразу після укладення договору на банківське обслуговування.

  Пластик відрізняється від інших тим, що діє тільки на території РФ. Скористатися своїми грошима за кордоном клієнтам не вдасться. Однак видається дебетова карта абсолютно безкоштовно і за річне обслуговування банк не стягує комісію. Пластик підходить для оплати покупок через інтернет, у магазинах, відправлення переказів і багатьох інших операцій.

  Іменна картка Ощадбанку

  У поданій фінансовій установі росіянам доступні різноманітні види карток. В залежності від призначення продукту, тарифу, часу оформлення, карта може бути іменною і незмінною. У першому випадку на пластик наноситься ім’я і прізвище власника, а у другому ніякої інформації про держателя на картці немає. Іменна картка Ощадбанку відрізняється високим ступенем захисту електронної коштів клієнта та підвищеними лімітами на операції по рахунку. Крім того, пластик з даними власника випускається за 10-14 робочих днів (неіменний видається миттєво).

  Як оформити дебетову карту Ощадбанку – потрібно подати заявку особисто у відділенні або онлайн. Такий пластик може бути платіжної системи Віза або Мастеркард на вибір. Всім клієнтам після активації та підключення мобільного банку доступно управління рахунками через сервіс «Сбербанк онлайн». Вартість обслуговування залежить від типу картки і підключеного у клієнта пакету послуг.

  Карта Ощадбанку Мастеркард

  Деякі клієнти ПАТ «Сбербанк Росії» не розуміють різниці між картками Mastercard і Віза. Відрізняються вони тільки платіжними системами та акціями, в яких може взяти участь господар пластику. Крім того, дебетова картка Mastercard може бути оформлена тільки через відділення банку (заявки онлайн приймають виключно на Візу). Перевагою продукту є відсутність комісій за конвертацію при валютних операціях.

  Золота картка Ощадбанку

  Великі можливості відкриває перед власником Голд карта. Кредитки надаються тільки тим, хто встиг заробити хорошу репутацію, а дебетова картка може використовуватися, як зарплатна або особиста. Рахунок відкривають валютний або рублевий, за бажанням клієнта. Пластик оснащений електронним чіпом і безконтактною системою оплати. Золота картка Ощадбанку підходить для розрахунків і зняття готівки у всіх країнах світу. Всі власники отримують підтримку в контактному центрі цілодобово. Перевипуск дебетової картки у разі втрати проводиться безкоштовно.

  Подарункова карта від Ощадбанку

  Ще один варіант дебетових карток даної фінансової установи – передплачена картка. Пластик випускається на базі міжнародної платіжної системи Visa. Істотний недолік продукту полягає у відсутності можливості перевести в готівку гроші з рахунку або поповнення карти. Крім того, варто відзначити, що картку можна використовувати для оплати товарів в іноземних інтернет-магазинах і при виїзді за межі РФ. Випускається подарункова картка від Ощадбанку з номіналом 1-15 тисяч рублів. Діє пластик не більше 12 місяців з дня його оформлення.

  Як отримати карту Ощадбанку

  Існує декілька способів замовлення дебетової картки ПАТ «Сбербанк Росії». Насамперед, можна оформити заявку в найближчому відділенні фінансової установи. Ще один варіант, як зробити карту Ощадбанкузамовити її через офіційний сайт. Для цього заповнюється електронна анкета клієнта. Скільки часу займе виготовлення, залежить від обраного продукту.

  Замовити карту Ощадбанку через інтернет

  Сучасні люди не обходяться без інтернету, тому багато послуги та опції доступні росіянам в режимі онлайн. Наприклад, як оформити карту Ощадбанку через інтернет:

 • Заходять на офіційний сайт установи.
 • Вибирають відповідний варіант серед запропонованих продуктів.
 • Заповнюють електронну форму заявки.
 • Чекають СМС-повідомлення про готовність дебетової картки.
 • Отримують у відділенні.
 • Скільки робиться карта Ощадбанку

  Кожному, хто замовив дебетову картку, важливо знати, коли пластик випустять. Термін виготовлення карти Ощадбанку залежить від виду замовленого продукту. Наприклад, Маестро Моментум видають власнику в день звернення, а класичні іменні картки виготовляють 1-2 тижні. Довше за всіх доведеться чекати пластик з індивідуальним дизайном – 2-4 тижні.

  Активація карти Ощадбанк

  Після отримання дебетової картки клієнт не може відразу їй скористатися, спочатку потрібно активувати пластик. Автоматично активація карти Ощадбанк відбувається на наступну добу після видачі її власнику. Щоб скористатися інструментом у день отримання, потрібно активувати його в банкоматі. Для цього вводять пін-код і запитують баланс.

  Скільки коштує обслуговування карти Ощадбанку

  Ще одне питання, яке хвилює всіх власників дебетових карток – комісія за обслуговування рахунку в рік. Тариф залежить від обраного продукту. Вартість обслуговування карток Ощадбанку:

  • Momentum, Маестро соціальна – безкоштовно;
  • Маестро, Visa Electron – 300 рублів;
  • Молодіжна – 150 рублів;
  • Visa Classic/MasterCard Standard – 750, далі 450 рублів;
  • «Подаруй життя» – 1000, далі 450 рублів;
  • «Аерофлот» – 900, далі 600 рублів;
  • MasterCard/Visa Gold – 3000 рублів.

  Відео: як замовити карту Ощадбанку

  Відгуки

  Євген, 28 років

  У мене картка Класик з індивідуальним дизайном. Замовив через інтернет, виготовлення зайняло 3 тижні. Обслуговування в рік коштує 750 рублів, за дизайн з рахунку списали 500 рублів. За покупки, сплачені карткою, нараховуються бонуси «Спасибі». Грошовий переказ, оплата комунальних – все доступно в додатку і онлайн-банкінгу.

  Поліна, 29 років

  Використовую золоту картку Сбербанка Росії «Аерофлот». Обслуговування коштує дорого, але за покупки передбачено нарахування бонусів, які можна обміняти на преміальний квиток. Дуже зручно, що конвертація проводиться автоматично в євро, фунти, долари та інші валюти за кордоном. Готівку можна знімати в будь-якій точці світу без кабальних комісій.

  Єлизавета, 37 років

  Мені на роботі оформляли зарплатний рахунок і випустили карту Маестро до нього. 5 років отримувала заробітну плату на пластик, розплачувалася в магазинах, користувалася мобільним банком. Річне обслуговування – всього 300 рублів. Шкода, що після закінчення терміну придатності новий пластик не видадуть мені, адже такі картки перестали оформляти.