Охочі придбати карту Віза або Мастеркард постійно знаходяться перед вибором: який банк вибрати? Кожен пропонує зручні депозитні програми, високі процентні ставки, вигідний повернення витрачених коштів (cashback), щоб догодити різним категоріям клієнтів. Чим відрізняється і як оформити дебетову карту Тінькофф?

Карти Тінькофф Банку – умови

Своїм клієнтам банк пропонує оформити дебетовий карт-продукт на дуже вигідних умовах. З нею ви зможете не тільки оплачувати свої покупки та отримувати кэшбэк до 30% в залежності від обраного магазину, але і збільшувати кошти за рахунок накопичувальної системи. Крім того, банк дозволяє знімати готівку в будь-яких банкоматах абсолютно без відсотків, за умови, що сума зняття не буде менше 3000 рублів. Основний варіант – це Тінькофф Black, преміальний тариф з усіма зазначеними послугами.

Дебетові картки Тінькофф-банку випускаються з наступних тарифних планів:

 • Google Play – отримуйте відсотки з покупок у сервісі.
 • Lamoda – річні відсотки нараховуються балами онлайн-магазину.
 • OneTwoTrip – за покупки на сайті нараховуються бали, які потім можна витратити.
 • Aliexpress – кэшбэк 2% повертається на рахунок.
 • Ulmart – за покупки в магазині нараховуються відсотки на рахунок.
 • Ebay – річні відсотки нараховуються балами Ebay.
 • Зв’язковий – бонусами можна розплачуватися в 40+ магазинах по всій країні.
 • Mitsubishi – за покупки на АЗС і автомийках нараховуються 2%.

Оформити картку Тінькофф

Для оформлення вам необхідно бути старше 18 років, мати паспорт та декілька хвилин вільного часу. Замовити карту Тінькофф можна в найближчому офісі, де співробітник швидко заповнить з вами анкету, запропонує всі вигідні для вас тарифи і відправить заявку на виготовлення. Рахунок може бути рублевих, валютних – в доларах або євро, мультивалютний. Вартість обслуговування – 99 рублів на місяць, або безкоштовно (якщо на рахунку є залишок не менше 30000 рублів), проте кэшбэк перекриває ці витрати. Термін виготовлення – 2 дні.

Як замовити карту Тінькофф по інтернету

Для тих, хто не любить витрачати час на походи в офіси, існує проста процедура, як замовити карту Тінькофф по інтернету. Для цього вам просто потрібно зайти на офіційний сайт, вибрати розділ Онлайн-заявку та заповнити анкету в три кроки. Потрібно почекати готовності картки, яку доставлять прямо додому або в найближчий до вас офіс абсолютно безкоштовно. Після того, як вам вдасться її активувати, ви починаєте користуватися всіма функціями, які пропонує банк.

Активація картки Тінькофф

Щоб зрозуміти, наскільки вигідно бути клієнтом цього банку, вам необхідно пройти просту активацію карти Тінькофф і розблокувати її на офіційному сайті. Після заповнення полів ви автоматично потрапите в свій особистий кабінет інтернет-банку, через який згодом зможете оплачувати рахунки, переказувати гроші і стежити за всіма своїми витратами і поповненнями.

Як користуватися картою Тінькофф

Як було згадано вище, за використання Tinkoff Black Card банк не бере додаткову комісію, якщо на залишку є сума не менше 30000 рублів. Як користуватися картою Тінькофф вигідно і безпечно? Вам необхідно запам’ятати пін-код, який ви будете використовувати при оплаті покупок в магазинах або для зняття готівки в банкоматі. Нікому не повідомляйте код, не тримайте його поруч в гаманці. При здійсненні покупок в інтернеті пін-код не потрібен, там використовується інший код, зазначений на зворотній стороні – CVC. Його також не можна нікому говорити або передавати третім особам.

Зняття готівки з картки Тінькофф

У всіх власників пластику цього банку є величезна перевага: зняття готівки з картки Тінькофф відбувається абсолютно безкоштовно в будь-якому банкоматі будь-якого банку. Це особливо дуже важливо, коли гроші потрібні терміново, але знайти найближчий банкомат Tinkoff не представляється можливим. Єдина умова – знімати потрібно не менше 3000 рублів. Якщо ж сума менша, то банк, якому належить банкомат, візьме з вас чималий відсоток за процедуру, але про це потрібно уточнювати у конкретного банку індивідуально.

Як поповнити картку Тінькофф

Якщо ви завели собі рахунок, який не використовується як зарплатний, куди кошти нараховуються без вашої участі, то для здійснення покупок вам доведеться самостійно класти гроші. Як поповнити картку Тінькофф без комісії? Практично всі варіанти безкоштовні, крім гаманця Ківі. Поповнення картки Тінькофф може відбуватися декількома різними способами:

 • переклад відбувається вмить і без комісії;
 • готівкою через банкомат партнерів, яких дуже багато по всій країні;
 • з допомогою банківського переказу, який буде абсолютно безкоштовним.

Відсотки по карті Тінькофф

Безліч позитивних відгуків отримує банк за високі відсотки по карті Тінькофф. Цілих 7% річних на залишок вашого розрахункового рахунку нараховуються щомісяця, а ви тут же можете їх витрачати. Якщо розглядати інші тарифні плани, то деякі з них мають додаткові системи знижок та нарахування відсотків з покупок в тому чи іншому магазині. Перш ніж замовляти і відкривати вклад, гарненько вивчіть всі тарифні плани банку, щоб потім вигідно користуватися його послугами.

Як закрити дебетову карту Тінькофф

Якщо ви вирішили відмовитися від послуг банку, то вам необхідно заблокувати рахунок. Як закрити дебетову карту Тінькофф і скільки це буде коштувати? Процедура абсолютно безкоштовна, зробити це можна тільки за допомогою дзвінка в головний офіс. Клієнт зобов’язаний самостійно зателефонувати, назвати кодове слово і оформити заявку на закриття рахунку. При цьому звичайна блокування не видаляє сам рахунок. Ви повинні самостійно зняти гроші і повідомити банку про своє бажання розірвати договір за 30 днів до його закриття.

Відео: дебетова карта Тінькофф Блек

Відгуки

Вероніка, 37 років

Оформила Тінькофф Блек. Доставка безкоштовна, протягом двох днів. Дуже сподобалося те, що пропонує банк – немає комісії за зняття готівки, перекази без відсотків і швидкі. Перевипуск займає не більше трьох днів. Раніше користувалася платинової від Ощад, але навіть порівнювати не можна. Дуже сучасний підхід, тому й такий утішний відгук.

Віктор, 34 роки

Перше, що здивувало – мені вдалося отримати Тінькофф Блек через два дні після онлайн-заявки. Я швидко активував і почав повноправно користуватися всіма функціями. Інтернет-банк могли б краще зробити, але все ще попереду. Головний плюс – це те, що можна абсолютно безкоштовно знімати готівку в будь-якому банкоматі, такого ще ніхто не пропонував!

Олена, 43 роки

Ми з сестрою живемо в різних містах і постійно робимо несподівані сюрпризи. Банк Tinkoff допомагає здійснювати перекази моментально, безкоштовно і ще повертає нам відсотки за покупки. Це дуже вигідно, особливо, що зараз гроші витрачаються в основному з електронних гаманців. Раніше була Віза Платинум від Ощадбанку, але з цієї вигідніше.

Андрій, 34 роки

Собі і дружині оформив Тінькофф Блек, щоб завжди була можливість швидко поповнювати один одному рахунку. Інтернет-банк в цьому плані відмінно спрацював – переклад відбувається вмить і ніяких комісій. Те, що знімати готівку можна в будь-якому банкоматі – слів немає! Дуже вигідна відсоткова ставка і кэшбэк теж порадували. Загалом, рекомендую всім.