День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Пригадуєте слова з дитячої пісеньки: «На жаль, День Народження тільки раз на рік»? Для більшості це дійсно так. Тому виберіть кращий сценарій на День Народження для дітей і зробіть свято незабутнім..

Коли, який і потрібен взагалі сценарій торжества?

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Адже все залежить від характеру вашого чада, від його переваг і, врешті-решт, від його віку.

Наприклад, перші два Дні Народження не повинні відзначатися з купою гостей і танців. Малюк може, по-перше, злякатися сторонніх «дядьком-аніматорів», а по-друге, банально втомитися від власного свята.

Краще всього якщо торжество ви проведете в сімейному колі без зайвої суєти і шуму. Звичайно, можна запросити і таких крихіток, як ваш іменинник, але будьте готові боронити утворився «дитячий садок», коли в один і той же момент їм дуже терміново знадобиться одна і та ж іграшка.

А ось з трьох років програму можна сміливо розширювати. Будьте уважні при виборі провідних (найкраще, щоб це були жінки).

Не перестарайтеся з костюмами і гримом, щоб не налякати малюків. Ще треба додати, що в цьому віці у дітей ще недостатньо розвинений навик рольових ігор, тому не поспішайте «завалювати» їх ролями і складними конкурсами.

З п’ятирічного віку діти перетворюються… перетворюються діти… в дуже милих, активних і трошки некерованих дітей.

У цьому віці їх вже не потроїть сидіти на лавочці і періодично відгадувати прості загадки. Так що сміливо додавайте в ваше торжество побільше активних ігор, танців і так далі.

Ну, а далі все просто. Чим старше іменинник, тим більше варіантів як «розфарбувати» його День Народження найяскравішими фарбами.

До речі слід зазначити, що дітям дуже подобається брати участь у створенні сценарію, тому ви можете сміливо обговорювати всі деталі з «господарем» свята.

Різні варіанти сценаріїв

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Зупинимося на кількох варіантах сценаріїв для діток, віком від 4 до 7 років. Рухливі й веселі малюки з радістю будуть брати участь у різних конкурсах і напевно зрадіють, побачивши своїх улюблених казкових героїв: Чарівника, Гнома, Бабу-Ягу, Василину Прекрасну, Лісовика і т. д. і т. п.

Однак перед тим як перейти безпосередньо до сценаріїв хотілося б зупинитися на загальному списку речей, які можуть знадобитися вам для проведення незабутнього торжества:

  • повітряні кульки (з їх допомогою можна влаштувати дуже багато змагань, так і самі по собі яскраві кулі додають обстановці фарб і радують малюків);
  • ручки, блокнотики, шпильки, іграшки, цукерки тощо (все це послужить нагородами маленьким гостям за їх блискучі перемоги у цікавих конкурсах);
  • мильні бульбашки (абсолютно всім дітям вони подобаються так і вписуються практично в будь-який сценарій);
  • диски з дитячими піснями (адже будь-який День Народження повинен супроводжуватися веселою музикою і галасливими танцями);
  • рулонний папір для дитячого малювання і багато-багато фломастерів з олівцями (дайте діткам всмак помалювати, коли вони набігають і набалуются).

До всього цього можна ще додати, що в залежності від сценарію ви можете заздалегідь підготувати декорації. Наприклад, якщо сценарій пов’язаний з лицарським часом, то на величезних ватманах можна намалювати палаци, наїзників, варту і т. п. і розклеїти все це на стінах.

Якщо ведучим на святі є, наприклад, Водяний, то стіни можна «одягти» в морські пейзажі з дивовижними рибками і водоростями.

Захоплюючий сценарій під назвою «Непрохані гості» відмінно підійде для малюків від 4 років

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Він не занадто перевантажений складними розвагами, але при цьому захоплює дітей у світ веселощів і радості.

За кілька днів до Дня Народження мама разом з малюком-іменинником повинна підготувати запрошення на майбутнє торжество і роздати їх майбутнім гостям. Перед самим святом мама каже, що одна листівка кудись поділася.

У день торжества, коли вже зібралися всі запрошені люди, що в хаті несподівано з’являються знайомі діткам їх персонажі улюблених казок – Баба-Яга і її друг Лісовик.

Читаючи вірші і ходячи по кімнаті, вони кажуть дітям, що зараз всі розкидають іграшки, з’їдять торт і будуть веселитися.

На запитання чекали Бабулю з Лісовиком в гості дітки, звичайно, відповідають, що не чекали. У цей момент втручається мама іменинника (або іменинниці), питаючи, як взагалі вони тут опинилися. Тоді Баба-Яга розповідає, що над нею пролітала сорока, а на хвості у неї якась яскрава листівка була. Потім ветерочек подув, листівка злетіла і виявилося, що це те саме втрачене запрошення.

Тоді діти з мамою кажуть, що зовсім не чекали таких гостей і намагаються їх проводити з свята. Але не тут-то було. Баба-Яга говорить, що вони нікуди не підуть хоча б до тих пір, поки діти не виконають всі їх завдання «складні-пресложные».

А якщо хоч одне не виконають, то все: і торт з’їдять, і речі раскидают, і може навіть іменинника прихоплять з собою, йдучи.

Тоді Лісовик пропонує познайомитися з дітьми ближче і задає їм різні питання, наприклад, як їх звуть, який у них улюблений колір, який улюблений мультик і т. д. Потім Баба-Яга пропонує перевірити, наскільки добре діти знають кольору.

Вони з Лісовиком будуть називати колір, а малюки повинні швидко доторкнутися до чого-то в кімнаті або на собі, що має точно такий же колір.

Коли діти успішно справляються з завданням, Лісовик пропонує збити їх потовк своїми складними загадками, і вони разом з Ягою загадують дітям (які саме використовувати загадки ви можете вибрати самостійно).

Коли діти справляються з цим завданням, Непрохані гості вирішують перевірити малюки вміють танцювати. Можна попросити дітей повторювати за ними різні комбінації рухів під музику.

Або, наприклад, називати предмет, а діти повинні показати його в танці: наприклад, віяло – дітки повинні помахати долонею, обруч – потрібно зробити кругові рухи стегнами.

Зрештою, Баба-Яга з Лісовиком здаються, вітають іменинника з Днем Народження і йдуть зі свята, адже діти виконали всіх їх завдання, а значить, перемогли. Це дуже цікавий сценарій на день народження дитини 4 роки.

Розглянемо сценарій Дня Народження під назвою «Теремок», що підходить для дітей від 5 років

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Якщо ви не хочете влаштовувати День Народження з різними конкурсами, то альтернативним варіантом може стати постановка якоїсь казки.

До такого свята слід дуже добре та ґрунтовно підготуватися. Щоб діти повністю відчули себе акторами, їм потрібні справжні сценічні образи. Обговоріть з батьками запрошених малюків, якими будуть костюми, хто який зможе зробити.

Костюм Лисички, наприклад, може складатися з хутряній жилетці, симпатичного хвостика і чого-то оранжевого (гольфу і спіднички, наприклад). Вовка можна нарядити в сірий светр і теж зробити йому дивний хвіст.

Для Жаби підійде зелена кофточка і зелені гумки для зачіски. Сірої Мишки слід зробити милі вушка і довгий хвостик.

Оскільки всі герої казки тварини, дітям можна намалювати грим – вусики, носик і т. д. Або ж простим рішенням буде покупка масок для всіх маленьких акторів.

Окрему увагу приділіть Терему. Це може бути або прикрашена дитячий намет, чи декорація у вигляді будиночка, за яку будуть ховатися персонажі.

Тепер, коли ви підготували все необхідне і на святі вже зібралися гості, посадіть малюків на стільчики і прочитайте цю казку.

Зробіть акценти на важливих місцях, читайте з виразом. Коли казка закінчиться, запропонуйте їм самим зіграти таке подання.

Запитаєте, хто ким хоче бути, нарядите малюків у підготовлені костюми і ось: все готово. Один з дорослих має бути оповідачем, який буде читати слова від автора і підказувати при необхідності. А решта будуть глядачами.

Після вистави всім діткам потрібно роздати заслужені призи. Цей сценарій день народження дитини 5 років запам’ятається всім гостям свята.

Ще одним рецептом дитячого щастя є сценарій Дня Народження під назвою «Веселий Гном»

День народження дитини 4 роки сценарій: 5 років, веселий і оригінальний Це незабутнє і дуже яскравий захід у вигляді своєрідного змагання.

Коли всі гості зберуться, в кімнаті несподівано з’являється ведучий в барвистому костюмі. Він розповідає дітям, що його звуть Веселий Гном, і він дуже любить веселощі.

Потім Гном пропонує дітям розділитися на дві команди і влаштувати справжні змагання. Поділивши гостей на однакові команди, ведучий починає торжество. Набір конкурсів може бути різний, адже все залежить від ваших смаків. Ми ж пропонуємо вам свій варіант свята.

Потрібно сформувати журі, яке буде оцінювати обидві команди протягом всього заходу. Найкраще, якщо цим журі стануть батьки маленьких гостей.

Отже, для початку Гном проводить «Привітання для іменинника». Іменинник виходить на середину кімнати, а діти з кожної команди по черзі повинні йому щось побажати: здоров’я, сміху, посмішок, веселощів і т. п. Хто перший не зможе нічого придумати – програє.

Наступний конкурс, який пропонує Гном, називається «Перукарі». Кожна команда повинна зробити одному своєму учаснику чудернацьку зачіску.

Після цього слід веселе дійство під назвою «Кухаря-кулінари», в якому кожна команда повинна скласти меню святкового столу зі страв, що починаються на певну букву. Хто придумає більше страв, перемагає.

Далі Гном пропонує зіграти в гру «Подарунок», де кожен буде показувати імениннику жестами, що він їй подарував.

Далі можна додати кілька рухомих і активних змагань. Прекрасно підійде конкурс «Повітряний бій», де команди повинні перекинути на бік супротивника якомога більше кульок свого кольору.

При цьому на своїй стороні прилітають кульки можна перекидати назад. Бій триває, поки грає музика. Коли вона вимикається, проводиться підрахунок кульок на кожній стороні.

По закінченні всіх конкурсів журі оголошує перемогла команду і запрошує всіх на чаювання, тобто солодкий стіл. Після всього можна також влаштувати дитячу дискотеку.

Отже, дорогі батьки, давайте зробимо свято найяскравішою подією для своїх улюблених малюків, адже що може бути краще дитячого сміху і щирих променистих усмішок?