День народження в стилі Свинка Пеппа: гра

День народження в стилі Свинка Пеппа: гра Кожен день народження — це яскрава подія для всієї родини, яке всі малюки чекають з нетерпінням. День народження в стилі Свинка Пеппа дуже запам’ятатися дітям, адже казкові герої їм дуже подобаються.

Батьки можуть доставити задоволення дитині, відтворивши світ улюбленого героя на його день народження, зробивши свого маленького іменинника його частиною. Англійська мультсеріал Свинка Пеппа відомий в Росії з 2004.

Прості сюжети і короткі 5-хвилинні серії схожі на наші радянські мультфільми, які вчать найпростішим цінностям своїх маленьких глядачів, завоювавши їхні серця своєю щирістю і добротою.

Головні герої мультфільму — сім’я свинки Пеппы, її молодший брат Джордж, ласкава мама Свинка і добродушний тато Свин. Герої живуть людським життям, вирішують побутові, особистісні проблеми. Мультфільм дуже емоційний і яскравий.

День народження в дусі цього симпатичного мультика — справжнє свято для дошкільнят, які обожнюють Свинку Пеппу і її численних друзів. Тут кілька порад про те, як найкращим чином все облаштувати на тематичний день народження за мотивами Свинки Пеппы.

День народження зі Свинкою Пеппой на відео:

Створюємо образи для дня народження

День народження в стилі Свинка Пеппа: гра Дуже важливо, щоб іменинник і його друзі відчували себе героями улюбленого мультика — одяг з тематичним принтом, накладні п’ятачки на гумках, вушка, маски свинок, корони, характерний цілий рум’янець на щоках і легкий грим.

Для гостей краще запропонувати маски або накладні носи інших героїв мультика — овечки, слоненя, зебри, кролика, поні, газелі та інших.

Оригінальне оформлення святкової кімнати для дітей

День народження в стилі Свинка Пеппа: гра Місце проведення свята ідеально прикрасити гірляндами та різнокольоровими повітряними кульками, саме в день народження самої Пеппы.

На стінах повісити декорації з зображеннями сімейства свинок, можна наробити фігурки свинки і її друзів з картону, прикріпити до них палички і розставити по кімнаті (або в зеленому газоні), з картону також зробити сонечко з хмарами, дерева з квітами або кущами і розташувати на стінах.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Ігри та розваги для дітей і не тільки

День народження в стилі Свинка Пеппа: гра День народження Свинки Пеппы як гра підійде для того, щоб хлопці відчули себе у святковому світі, необхідно забезпечити тематичні розваги для всіх гостей.

З допомогою ведучого свята, наприклад, персонажа з улюбленого мультика — мами Свинки провести кілька веселих ігор:

  • Створюємо разом портрет Пеппы. Дітям лунають окремі деталі малюнка Свинки: ручки, ніжки, п’ятачок, хвостик, вушка, вічка. На плакаті зображені тільки голова і плаття Пеппы. Всі інші деталі малюки прикріплюють до малюнка, при цьому у них на очах пов’язка. Хто вдало приліпить деталь, тому приз: льодяник, м’яка іграшка, корона і т. д.
  • Стрибки по калюжах. Пеппа дуже любить стрибати по калюжах. Для цієї гри можна зробити калюжі з картону або тканини. Поділити дітей на дві команди, розклавши перед кожною кілька калюж в ряд. Завдання: дострибати по калюжах, не пропустивши жодної, туди і назад, на двох ногах, а потім на одного.
  • Давайте хрюкнем. Іграшку-свинку діти передають один одному по колу під музику. Як тільки музика зупиняється, той, у кого виявилася іграшка, голосно хрюкає.
  • Отгадайка. У велику коробку непомітно для дітей покласти іграшку або тематичну фігурку, кожен з гостей просовує руку і вгадує предмет, який виявляється всередині.А для демонстрації фокусів можна запросити професійного чарівника.

Найкращий день народження для маленьких дітей

День народження в стилі Свинка Пеппа: гра Після веселих ігор на честь іменинника одночасно випустити в небо кулі або китайські ліхтарики, а потім запросити за солодкий стіл всіх гостей, де ведучий принесе торт з фігурками Свинки і свічками.

Кожен малюк наприкінці свята хай понесе додому фігурку з персонажем з мультика на згадку про подорож в світ Пеппы.