У сучасному світі неможливо жити без мобільного телефону. Оператори зв’язку пропонують тарифи, послуги, щоб ви залишалися на зв’язку з близькими. Однак трапляються ситуації, коли гроші з рахунку йдуть швидше, ніж ви очікуєте. Дізнатися, чому це відбувається, допоможе виписка ваших дзвінків.

Деталізація дзвінків Білайн особистий кабінет

Кожен абонент може зробити деталізацію дзвінків Білайн онлайн в особистому кабінеті на сайті оператора. Знаючи це, ви зможете повністю керувати витратами, підбираючи вигідні тарифи. Робиться це за простою схемою:

 • Зайдіть на сторінку особистого кабінету в інтернеті та виконайте вхід. Якщо ви вже користувалися наданими функціями, то просто введіть Логін та Пароль. Якщо ви користуєтеся сайтом вперше, то вам необхідно пройти недовге реєстрацію. Просто дотримуйтесь інструкцій.
 • Після того, як вдалося успішно потрапити в свій кабінет, знайдіть в меню графу «Фінансові операції» і натисніть.
 • Виберіть пункт «Деталізація послуг зв’язку» і виберіть проміжок часу, за який будуть показані вхідні та вихідні дзвінки на всі номери, СМС, користування інтернет та інші платні і безкоштовні дії, вчинені з вашого телефонного апарату.
 • Абсолютно безкоштовно можна отримувати повну виписку за певний період. Роздруківка дзвінків Білайн буде в тому форматі, який вказаний при запиті.
 • Як замовити деталізацію дзвінків Білайн

  Інший простий спосіб розібратися з витратами на розмови та інтернет – це замовлення деталізації Білайн, яка прийде на пошту для самостійного вивчення абонентом. Для цього вам просто потрібно вислати СМС на номер 1401, де ви повинні вказати свою пошту. Через кілька хвилин виписка за останній місяць буде вже готова. Послуга досконала безкоштовно. Зробити запит на виписку можна до 10 разів на добу.

  Як отримати деталізацію дзвінків Білайн

  Якщо у вашому доступі немає інтернету і скористатися запропонованими вище способами, як дізнатися деталізацію дзвінків Білайн, не можна, то можна просто приїхати в офіс продажів і через співробітників дізнатися про списання по вашому номеру. Для цього необхідно звернутися до вільного менеджеру, пред’явивши паспорт РФ. Якщо номер оформлений на іншу людину, то отримувати подібну інформацію можна вам послугу відмовлять.

  Як отримати деталізацію дзвінків Білайн чужого номери

  Якщо вам знадобилася деталізація дзвінків на Білайн, але телефон належить іншій людині, то тут все трохи складніше. Перевірити цю інформацію будь-яким з перерахованих вище способів без володіння стільниковим телефоном не вийде. Інший варіант – встановити на зацікавив ваш телефон спеціальну шпигунську програму, яка кожен день буде висилати вам всю необхідну інформацію про дзвінки з цього номера. Такі додатки можуть стягувати додаткову плату. Якщо ж ви можете взяти чужий телефон, то дізнайтеся все, що вам треба, через особистий кабінет абонента або по СМС.

  Відео: як зробити деталізацію дзвінків на Білайні