В процесі скидання зайвих кілограмів жир втрачається на стегнах і грудях, при цьому живіт залишається колишнім і як бути, щоб він став плоским? Чи є яка-небудь дієта?

Причина

Перш за все, треба уважно вивчити, що ми вживаємо в їжу і не виключено, що від багатьох продуктів потрібно буде відмовитися. Всі люблять солодощі, але саме вони і надають сприятливий вплив для розвитку жирового прошарку, наприклад борошняні вироби з білого хліба, цукерки, торти, тістечка і лимонад, мед і цукор. Вони не тільки шкідливі для організму, але і досить легко розщеплюються і утворюють небажані потовщення. Їсти їх рекомендується не більше трьох разів на місяць і в маленьких кількостях.

Ідеальним будуть продукти, що містять небагато калорій, які будуть швидко перетравлюватися і з каловими масами виходити з організму, тим самим виробляючи чистку кишечника і не даючи осідати у вигляді жиру.

Рекомендації щодо дієти

Правильне харчування не повинно містити багато солі, цукру і калорій і щоб живіт придбав красиві форми треба дотримуватися зразкового меню:
• на сніданок може бути будь-яка приготована каша без вмісту олії і молока з додаванням будь-якого фрукта;
• другий сніданок може складатися з чашки зеленого чаю і бутерброда з низькокалорійного сиру і житнього хліба;
• на обід можна приготувати багатий овочами борщ і будь салат;
• склянка кисломолочного продукту, наприклад кефіру або ряжанки з яблуком або грушею можна вжити на полуденок;
• для вечері можна приготувати на пару курку або рибу з рисом.

Якщо всім цим не нехтувати, то краса і здоров’я швидко повернутися. Ще одна важлива умова для плоского живота і тонкої талії – стежити, щоб сума калорій, вживаних щодня, не перевищувала двох тисяч. Харчування повинно бути не менше п’яти разів на добу невеликими порціями, адже кишечник працює краще, коли туди надходять продукти частіше. Важливо уникати «голодування», так як після пропущеного прийому їжі можна з’їсти все в подвійній кількості і знову будуть проблеми.

Одним з важливих умов також є і регулярне пиття, приблизно два літри в день і навіть більше не завадить, а навпаки буде сприяти очищенню організму, але при цьому не можна вживати чаї або мінералку, а тільки чисту воду.

Висновок

Звичайно, хочеться прискорити процес позбавлення від зайвих кілограмів, а для цього необхідно займатися фізичні вправами, наприклад, накачування преса або кручення обруча. Все це звичайно дається нелегко, але це того варто.