Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Завдяки численним дослідів і спостережень, американський лікар створив унікальну схему вибору продуктів. У цій статті розглянемо сутність цієї системи, а також розберемо дієту по групі крові 1 позитивної і таблицю продуктів для жінок.

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінокКожен людський організм унікальний, він володіє властивими виключно йому особливостями, а також однієї з чотирьох груп крові. Певна група може впливати на функціонування травної системи, імунітет, наявність хронічних захворювань і роботу організму в цілому.

Не так давно фахівцями була відкрита взаємозв’язок особливостей крові та схеми живлення. Вперше про спеціальному харчуванні заговорили в Сполучених Штатах Америки, завдяки дослідженням лікаря Пітера д’адамо. Аналізуючи вплив продуктів харчування на здоров’я пацієнтів, він виявив певні закономірності.

Суть дієти з групи крові (1 позитивна): таблиця продуктів, протипоказання

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Пітер д’адамо в процесі своїх спостережень помітив, що деякі продукти харчування впливають на людей по-різному. Для одних пацієнтів вони підходять ідеально, в інших викликають дискомфорт, а третім і зовсім протипоказані. Неправильне харчування в результаті позначається на здоров’я і самопочуття людей, а також на наявності або відсутності зайвої ваги.

Таку залежність від щоденного раціону американський лікар пов’язав з різними групами крові. На його думку, раніше за всіх людей об’єднувала одна група крові, перша. Первісні мисливці харчувалися переважно м’ясом, і їх організм був чудово пристосований для цього. З розвитком суспільства, появою домашніх тварин і землеробства, стали змінюватися і смакові пристрасті стародавніх людей.

Одночасно з цим з’являлися інші групи крові, більш пристосовані до рослинного або молочному раціону.

Згідно з розглянутою системою живлення, сучасні нащадки давніх народів повинні харчуватися тими продуктами, які сприяли появі саме їх групи крові. Тому для кожної людини є найбільш підходящі продукти, нешкідливі і завдають організму шкоди. Знаючи основні продукти, які підходять для кожної групи крові, можна скласти щоденний раціон, який буде сприятливо впливати на організм.

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінокУ разі індивідуальної непереносимості того чи іншого продукту, його з легкістю можна замінити іншим, так як список замінників досить великий.

Розроблена американським лікарем система не є дієтою, а певним підходом до харчування, що передбачає не постійні обмеження, а специфічні поєднання продуктів.

Перед тим, як почати використовувати дієту по групі крові 1 позитивною, таблиця продуктів для жінок і меню повинні бути узгоджена з лікарем. Так як при наявності певних хронічних захворювань, існують свої обмеження в харчуванні. Деякі продукти можуть викликати загострення та призвести до інших негативних наслідків.

Не можна повністю виключати з раціону деякі продукти, багаті важливими вітамінами і мікроелементами, які з віком стають необхідні. Тому перед кардинальною зміною щоденного меню, відвідайте фахівця.

Дієта по групі крові і в чому її “секрет”Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Аналіз продуктового кошика (таблиця)

У відповідність з розглянутою схемою живлення, перша група є спадщиною давніх мисливців.

В даний час досить великий відсоток людей на планеті відносяться до цієї категорії. Їх основу має становити білкова їжа, так як організм найбільш пристосований для її перетравлення.

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінокПозитивний резус сильно впливає на метаболізм, уповільнюючи його, тому разом з харчуванням слід переглянути свою фізичну активність. Такі види спорту як біг, плавання і аеробіка, при відсутності протипоказань, неодмінно повинні бути присутніми в житті резус-позитивних людей.

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 1 позитивною, таблиця продуктів для жінок пропонує такі комбінації:

1. М’ясні делікатеси – основа раціону «мисливців», зрозуміло, м’ясо. Причому до дозволених видів відносяться нежирні, дієтичні сорти. До речі кажучи, дані сорти м’яса можна використовувати в раціоні харчування при сушіння тіла.

 • принесуть користь яловичина і баранина, а також дієтичне м’ясо індички і субпродукти;
 • нешкідливими для організму будуть куряче і качине м’ясо, а також кролятина;
 • слід відмовитися від свинини, гусятині і сала;

2. Риба і морепродукти – багаті білком і йодом водні мешканці стануть відмінним доповненням раціону:

 • дуже корисними для організму будуть представники сімейства лососевих, а також біле м’ясо тріски і хека. Відмінно підійдуть також скумбрія і свіжий оселедець;
 • до нейтральних продуктів відносяться камбала, кальмар, тунець, а також короп;
 • заборонено вживати лосось в копченому вигляді, м’ясо сома і оселедець в маринованому вигляді;

3. Молочні продукти – повна відмова від молочної продукції передбачає харчування по групі крові 1 позитивною. Таблиця продуктів для жінок дозволяє лише вживання сиру. Кисломолочні продукти також знаходяться під забороною;

4. Рослинні олії, насіння і горіхи – ця група продуктів містить життєво необхідні елементи. Для здоров’я та краси їх треба вживати щодня в помірній кількості:

 • найбільш корисними будуть насіння гарбуза і волоські горіхи;
 • у групі, що має нейтральну дію на організм, розмістилися фундук, кедрові горіхи і улюблений багатьма мигдаль;
 • до заборонених продуктів відносяться фісташки і арахіс;

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Таблиця

5. Овочі – цінні джерела вітамінів і харчових волокон, що ростуть на грядках, безумовно, необхідні в будь-якому раціоні:

 • найбільш підходящими для розглянутої групи крові будуть брокколі, батат, шпинат, гарбуз, кольрабі. Обов’язково повинні бути присутніми на столі гострий перець, ріпчаста цибуля і буряк;
 • з раціону слід виключити картоплю і печериці, всі інші овочі будуть чинити на організм нейтральне дію;

6. Фрукти і ягоди – солодкі та корисні ласощі у вигляді ягід і плодів не тільки прикрасять щоденне меню, але і дозволять отримати заряд необхідних вітамінів:

 • перевагу слід віддати яблук і сливам, варто внести в список покупок також інжир і аличу;
 • дієта по групі крові 1 позитивна (таблицю продуктів для жінок можна скачати) відносить апельсин і полуницю до заборонених продуктів. Відмовитися доведеться також від ожини, кокоса і дині;
 • всі інші ягоди та фрукти належать до групи нейтральних продуктів;

7. Спеції та зелень – корисні приправи до супів, гарячих і салатів, необхідна частина щоденного раціону, проте не всі з них можна вживати представникам розглянутої групи:

 • найбільш корисними будуть каррі (використовуючи цю спецію до святкових салатів, можна домогтися пікантного смаку), різні види перцю та зелені гілочки петрушки;
 • без шкоди для організму можна вживати паприку, гвоздику і кмин, урізноманітнити страви дозволяється кропом, фенхелем і лавровим листом;
 • до заборонених приправ відноситься мускатний горіх, при випічці доведеться відмовитися від ванілі та кориці;

8. Напої – влаштовувати перекус дозволяється з наступними видами напоїв:

 • відвар шипшини і чай з липою будуть найкориснішими;
 • ароматний чай з ромашкою або м’ятний настій не принесуть організму особливої користі, але і не чинять шкідливого впливу;
 • до заборонених видів відносяться алкоголь і солодка газована вода, любителям міцного чаю і кави, доведеться замінити їх на більш корисні напої.

Вивчивши всі розглянуті варіанти, можна легко скласти щоденне меню, узгоджене з дієтою по групі крові 1 позитивною.

Дієта по групі крові Дієта для першої групи кровіДієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінок

При складанні щоденної схеми живлення враховуйте, що прийом їжі повинен здійснюватись декілька разів на день. Порції повинні бути невеликими і складатися переважно з корисних продуктів.

Дієта по групі крові 1 позитивна: таблиця продуктів для жінокХарчуючись у рамках даної програми можна налагодити роботу травної системи, прискорити метаболізм і позбутися від обридлої жирового прошарку. Це призведе до підняття тонусу і оздоровлення всього організму, адже від хорошої роботи травного тракту залежать практично всі органи.

Якщо ви зважилися спробувати дієту по групі крові 1 позитивною, таблиця продуктів для жінок стане вашим орієнтиром. Однак слід пам’ятати, що швидко змінити свої смакові пристрасті і раціон буде непросто. Робіть це усвідомлено і не поспішаючи, поступово, виключаючи з меню шкідливі продукти і замінюючи їх найбільш корисними.