Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Унікальна дієта по групі крові (2 позитивна) і таблиця продуктів для жінок з’явилася зовсім недавно. Її появою світ зобов’язаний лікарю, з Америки, що випустило книгу про правильну систему харчування. Пітер д’адамо багато років займався вивченням впливу щоденного раціону на самопочуття пацієнтів. На підставі своїх спостережень він зробив висновок про те, що кожній групі крові підходить певний набір продуктів.

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінокВибираючи найбільш відповідний раціон, людина, може зберегти своє здоров’я, знайти і струнку підтягнуту фігуру, поліпшити стан всіх органів і оптимізувати роботу всіх систем організму.

Основні принципи дієти по 2 групі крові

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінокВідомі сучасній людині групи крові сформувалися не відразу. У давнину переважала тільки одна група – перша, і лише в процесі еволюції склад крові змінився, і з’явилася друга, третя і четверта групи. У своїй книзі американський лікар пов’язує їх появу з зміною раціону.

Первісні люди харчувалися переважно м’ясом убитих тварин, і їх організм був чудово пристосований до такого виду їжі. У міру розвитку, чоловік почав освоювати землеробство і вживати рослинну їжу, приручила тварин, та відкрив для себе молоко. Схема живлення, створена американським фахівцем, дієта по групі крові 2 позитивної і таблиця продуктів для жінок базуються на принципі одночасного появи нових способів добування їжі і нової групи крові.

Отже, ґрунтуючись на цьому постулаті, можна виділити основні принципи харчування по системі д’адамо:

  • I група, яка була спочатку, краще всього поєднується з м’ясними продуктами;
  • II група виділилася з появою рослинних продуктів, після того, як людина навчилася обробляти землю;
  • молоко і молочні продукти, які стали основою раціону з розвитком скотарства, призвели до виникнення III групи;
  • IV група являє собою симбіоз другої і третьої.

Для кожної з розглянутих груп існують продукти, які ідеально засвоюються, не порушують обмін речовин і не утворюють в організмі поклади шлаків і жирових клітин. Крім корисних страв, існують також шкідливі та небезпечні продукти, від них доведеться повністю відмовитися.

Перелік продуктів для дієти по групі крові

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Виділення другої групи відбулося в результаті освоєння нових способів обробітку землі й збільшення рослинної їжі в раціоні людей. Люди, що мають другу групу природжені вегетаріанці. Їх організм найбільш пристосований для переробки натуральних продуктів рослинного походження та досить погано реагує на тваринні білки. При вживанні м’яса дана категорія людей не отримують необхідний заряд бадьорості і сил. Відбувається це в силу того, що цей продукт не повністю переробляється, а накопичується в організмі у вигляді жирового прошарку.

Дієта по групі крові (2 позитивна), її таблиця продуктів для жінок і меню рекомендують вибирати корисні овочі, цінні фрукти і поживні злаки. Вони дозволять підтримувати працездатність, забезпечать організм енергією і зроблять фігуру стрункою.

Дієта по групі крові 2 позитивнаДієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Для зручності сприйняття всі продукти ділять на категорії, в залежності від чиниться ними впливу:

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок1. М’ясні продукти слід виключити з раціону. Недолік білка можна заповнювати за допомогою яєць і соєвих продуктів. Деяким людям буває досить складно відмовитися від м’ясних делікатесів, в цьому випадку можна дозволити собі двічі на тиждень невеликий шматочок відвареної індички або запечену курячу грудку. Дана група продуктів уповільнює обмін надходять в організм речовин, сприяє збільшенню жирового прошарку і послаблює захисні сили імунної системи;

2. Овочі – необхідно внести в щоденне меню. Неймовірно корисні для володарів другої групи не тільки свіжі плоди, але і овочі в запеченому, вареному або тушкованому вигляді. Різноманітні салати, заправлені рослинною олією можна вживати три рази в день, не побоюючись за здоров’я і фігуру. Виключити з раціону слід тільки капусту;

3. Молочна продукція – слід виключити з раціону. У рідкісних випадках можна дозволити собі трохи натурального йогурту, сир з низьким вмістом жиру і скибочку сиру. Всі похідні молока не входять в дієту по групі крові 2 позитивною. Таблиця продуктів для жінок не містить даний вид продуктів. При їх щоденному вживанні в природжених вегетаріанців відбувається викид інсуліну, який негативним чином позначається на обмінних процесах і дає додаткове навантаження на серце;

4. Фрукти – обов’язково повинні вживатися в їжу. Соковиті і солодкі фрукти, що містять велику кількість вітамінів, потрібно обов’язково внести в список продуктів. Під забороною банани і апельсини, доведеться також відмовитися від мандаринів;

5. Насіння і горіхи – можна вживати практично без обмежень. Найбільш корисними будуть волоські і мигдальні горішки (до речі їх можна вживати і під час сушіння тіла для дівчат), перевагу слід віддати насіння гарбуза;

6. Риба – неодмінно повинна бути в раціоні. Не слід вживати тільки дані делікатеси в смаженому або солоному вигляді. Немає нічого корисніше шматочки риби, приготованої на пару. Виключити доведеться ікру, оселедець і морепродукти;

7. Приправи та спеції – можна вживати в обмеженій кількості. Занадто солона і гостра їжа знаходиться під забороною, так як може нашкодити надто чутливою травної системи природжених вегетаріанців. Виключити доведеться гірчицю, промислові соуси і майонез. Використовувати можна тільки натуральні, не гострі спеції;

8. Напої – найкраще підійдуть соки з солодких фруктів. Дієта по групі крові 2 позитивною, таблиця продуктів для жінок і таблиця напоїв включають натуральну каву. Він найбільш корисний для розглянутої групи. Відмовитися доведеться від чорного чаю та газованої води.

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінокКомбінуючи продукти при складанні меню, можна добитися ідеально збалансованого раціону. Люди з другою групою крові схильні до інфекційних захворювань, їх відрізняє нестабільний емоційний стан і часті збої в роботі травної системи. Дотримуючись запропоновану систему можна домогтися чудових результатів, як у зовнішньому вигляді, так і в самопочутті.

Зразкове меню

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Можливі протипоказання дієти по 2 групі крові

Будь-які обмеження в харчуванні дуже сильно впливають на роботу всього організму, тому перед застосуванням даної системи слід проконсультуватися з фахівцем.

Деякі хронічні захворювання припускають дотримання певної дієти, змінивши яку можна викликати їх загострення. Деякі продукти вживати заборонено, а інші просто необхідно включати в щоденне меню.

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінокЗ обережністю змінювати свої смакові звички слід людям похилого віку. З часом в організмі з’являється дефіцит деяких мікроелементів, важливих для збереження здоров’я. Їх недолік можна заповнити за допомогою спеціально розроблених вітамінно-мінеральних комплексів, однак продукти харчування відіграють ключову роль.

Слід враховувати також індивідуальну непереносимість окремих продуктів. Їх можна замінити іншими відповідними видами, головне, прислухатися до свого організму.

Відразу змінити цю систему харчування буває дуже складно. Не варто різко виключати звичні страви, краще поступово переходити на дієту по групі крові 2 позитивною. Таблицю продуктів для жінок слід тримати на увазі і щотижня замінювати один вид шкідливих продуктів на корисний. Це дозволить організму адаптуватися до нових умов без сильних потрясінь.

дієта група крові 2 позитивнаДієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Відгуки про систему д’адамо

Книга спеціаліста із Сполучених Штатів була переведена на багато мов і раскупилась практично миттєво. Багато людей, які спробували розроблену ним систему, відзначали істотні зміни у своєму стані. В першу чергу це стосувалося системи травлення. Такі неприємні симптоми, як здуття живота, тяжкість після їжі, нудота, перестали їх турбувати. Серед позитивних відгуків багато інформації про нормалізації ваги. Зайві кілограми поступово йдуть, і такий ефект досягається без виснажливих голодувань і серйозних обмежень.

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Існують, однак, противники цієї теорії. Багатьом людям дуже важко відмовитися від важливих продуктів у своєму раціоні, тому для них подібна схема живлення неприйнятна.

Деякі люди не помітили ніякого ефекту від дієти по групі крові 2 позитивною. Таблиця продуктів для жінок, відгуки про яку також суперечливі, не дає бажаного результату. Дотримуючись всіх рекомендацій американського фахівця, люди не відчули змін ні у вазі тіла, ні в самопочутті.

Серед негативних відгуків багато висловлювань про проблеми зі здоров’ям у результаті різкої зміни продуктової корзини. Однак ці труднощі виникають швидше із-за неправильного підходу до системи. Якщо різко і необдумано змінити раціон, без консультації лікаря, негативні реакції з боку організму дійсно можуть виникнути.

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Дієта по групі крові 2 позитивна: таблиця продуктів для жінок

Детально вивчивши всю інформацію, протипоказання, поради і рекомендації, Ви можете зробити вибір на користь будь-якої системи. Вибравши харчування по групі крові 2 позитивною, таблицю продуктів для жінок потрібно ретельно вивчити. Дуже важливо суворо дотримуватися рекомендованого переліку продуктів і уникати заборонених страв. Це основний принцип цієї системи дуже простий і доступний, але досить ефективний.