У наш час індустрія краси пропонує найнесподіваніші і, часом, дуже суперечливі речі. Що-то варто взяти на замітку, а від деяких б’юті новинок варто бігти, як від вогню. Що стосується манікюру, то він постійно еволюціонує, щорічно красуням пропонують нові і нові ідеї по прикрасі нагідок.

Не так давно шалену популярність завоював гель-лак. Це покриття, яке змінює відтінок під впливом світла ультрафіолетової лампи. В той же час воно стає настільки міцним, що тримається без сколів і пошкоджень більше тижня. Носити такий лак можна як соло, так і з застосуванням різних способів дизайну. У статті ми розповімо, як створити манікюр з гель-лаком і фольгою.

Створення манікюру з гель-лаком і фольгою – покрокова інструкція

Якщо ви вирішували побалувати свої ручки чимось новим і прекрасним, розгляньте варіант створення манікюру з фольгою. Для цієї техніки вам знадобляться наступні пристосування (передбачається, що гель-лак ви вже завдали):

1. Фольга.
Мова йде про спеціальну фользі для нігтів. Вона продається в спеціалізованих магазинах, асортимент яких становлять товари для нігтів. Фольга може бути відривний, переказний і термо. Не всі наважуються застосовувати перекладну фольгу. Вважаючи, що з нею треба бути акуратніше, щоб не зіпсувати манікюр. Це так, але при належній вправності можна досягати просто фантастичних результатів. Термофольга вважається найбільш слухняною. Після дії високої температури вона стає пластичною і з неї можна створити все, що тільки прийде в голову. Спробуйте всі варіанти, і вибрати ту фольгу, яка здасться вам найбільш зручною у використанні.
2. Ватяні палички або спеціальні палички для роботи з кутикулою.
3. Закріплювач для лаку або топ.
4. Клей для фольги (якщо використовуєте матеріал без клейової основи)

Як потрібно діяти:

  • Нанесіть на поверхню нігтя тонкий шар клею. Дочекайтеся, поки він не стане прозорим (на це потрібно десь дві хвилини);
  • Притисніть до нігтя шматочок фольги і розрівняйте її ватною паличкою;
  • Почекайте кілька секунд і впевненим рухом зірвіть фольгу з нігтя;
  • Закріпіть манікюр, завдавши поверх нього спеціальний засіб.

Щоб манікюр з фольгою був довговічніше, його можна зробити ще на стадії нанесення на нігті гель-лаку. Для цього витримайте свіжо пофарбовані нігті в ультрафіолетовій лампі кілька хвилин, потім зробіть манікюр з фольгою. Після цього знову потримайте нігті під ультрафіолетом. Ви отримаєте відмінний і довговічний результат.