Той, хто користується Wi-Fi роутером, напевно знайомий з проблемою слабкого сигналу. Таке трапляється, якщо модифікація маршрутизатора або застаріла планування квартири заважає проходженню сигналу…

Якщо сигнал Wi-Fi в будинку залишає бажати кращого, скористайся цим способом посилення сигналу роутера.

Як поліпшити роутер

Якщо сказати просто, то сигнал Wi-Fi — це радіохвиля, яку маршрутизатор отримує через широкосмугове з’єднання, а потім роздає іншим пристроям. Через бездротові адаптери мобільні пристрої цей сигнал вловлюють.

Щоб перетворити свій роутер в надпотужний апарат з роздачі Wi-Fi сигналу, знадобиться звичайна жерстяна банка (або дві, за кількістю антен роутера).

ХІД РОБОТИ:

  • У порожній і вимитої банки відріж дно. Ту ж маніпуляцію проведи і з верхньою частиною банки, але до кінця не дорезай, залиш відрізок довжиною приблизно 2 сантиметри.
  • Зроби поздовжній розріз. Розрівняй матеріал.
  • Через отвір в шийці одягни отриману конструкцію на антену. Щоб вона трималася краще, скористайся відрізками двостороннього скотчу.
  • Подивися, як цей процес виглядає на ділі! А перевірити потужність сигналу зможеш, скачавши спеціальну безкоштовну програмку.

    Дивно, але сигнал Wi-Fi відмінно проникає тепер навіть в саму віддалену кімнату в квартирі. Неодмінно розкажи про це корисному трюку друзям!

    Джерело