Побачивши сон, ми замислюємося – вірити значенням чи ні? Особливо це стосується неприємних, кошмарних видінь, що викликають занепокоєння. Щоб дізнатися значення, правильно витлумачити їх, можна звернутися до сонником, де зібрані всі варіанти прогнозів. Для прикладу дізнайтеся, до чого сниться автомобільна аварія за версією різних видань.

До чого сниться аварія на машині

Існує кілька тлумачень. За Фрейдом, якщо приснилася аварія на машині, людину чекають всепоглинаюча пристрасть, тривалі відносини, безліч щасливих хвилин. «Фатальна» зустріч може відбутися в автотранспорті. Інше, абсолютно протилежне тлумачення дає сонник Міллера: неприємне бачення по цій книзі віщує нещастя, неприємності.

За Вангу сон не такий страшний – бачення означає можливе подорож на машині, автобусі, зустріч з романтичним продовженням. Сонник мандрівника трактує будь ДТП як невдачу, конфлікт. Якщо гинуть друзі, знайомі, можливо, у людини є до них агресія. Необхідно бути уважним, обережним, бути готовим до важкого періоду життя. Потрібно проявляти обережність при вирішенні фінансових справ.

До чого сниться аварія без моєї участі

Міллер будь автоаварію на дорозі трактує негативно. У трактуванні автора, якщо бачити її зі сторони, можливо, відбудеться зустріч з кимось, яка закінчиться сваркою, розбіжностями. Якщо дівчина запитає про те, що означає аварія без моєї участі і звернеться до східного жіночого сонником, прочитає, що у знайомих трапиться неприємність, яка зачепить і її. Ще одне трактування зазначеного сну – будуть неприємності, але людина не постраждає, якщо прислухається до інтуїції.

До чого сниться аварія з жертвами

Потрапити в аварію у сні – попереджувальний знак. До чого сниться аварія з жертвами? Якщо є поранені, мертві, великий ризик втрати, виникнення чогось неприємного. Важливі деталі сну. Якщо жертвою стали родичі, добрі знайомі, а ви вижили, людям необхідно допомогти з проблемами. Крім цього, слід більше уваги приділяти цим людям наяву. Якщо ви постраждали, сонники рекомендують уникати конфліктів з начальством, акуратніше поводитися з грошима, бути уважним з партнером – інакше можливий розлад у стосунках.

До чого сниться аварія на автобусі

Коли розшифровуються сни, має значення кожна деталь, тому все необхідно ретельно згадувати. Події вірогідні і на громадському транспорті. До чого сниться автокатастрофа? Якщо, наприклад, сниться аварія на автобусі, можливі наступні значення:

 • ви думаєте про самогубство;
 • можливі життєві зміни;
 • якщо перебуваєте в салоні, ви форсируете події – сон слід сприйняти як знак зупинитися;
 • якщо спостерігаєте з боку, бачення попереджає, що небажано починати яку-небудь справу.

До чого сниться аварія на мотоциклі

Деякі сонники трактують мотоцикл як символ роботи. Якщо трапляється ДТП на цьому виді транспорту, можливе звільнення зі скандалом, інші неприємні наслідки. Сниться аварія на мотоциклі як попередження про конфлікти, здатних зруйнувати сім’ю. У цьому випадку людині слід проявлятися пильність, не провокувати сварки, не показувати свою гордість. Ще одне тлумачення дорожньої пригоди на мотоциклі – сильне розчарування у своєму вірному товаришеві.

До чого сниться аварія поїзда

Цей вид транспорту рідко зустрічається у видіннях, несе в собі не дуже обнадійливу інформацію. Поїзд означає життєвий шлях людини, здоров’я, нерідко порівнюється з організмом людини. За езотеричного сонником, ніж транспорт довше, тим довше проживе людина. Якщо ж сниться аварія поїзда, будуть зміни. Можливі:

 • значне погіршення здоров’я;
 • фінансові втрати;
 • ризик залишитися в злиднях;
 • проблеми у взаєминах з чоловіком (дружиною);
 • вимушений переїзд з дому (якщо дія сну відбувається влітку).

До чого сниться чужа аварія

Не так страшно, якщо людині сниться чужа аварія на дорозі. Якщо звернутися до жіночого сонником, можна дізнатися, що бачення віщує негативні наслідки, які будуть відбуватися поруч. Крім цього вірогідні зустріч з неприємним людиною, негативний вплив на репутацію. Бачення передвіщає виникнення складної ситуації. Людина може стати жертвою шахрайства. Якщо побачив автомобільну пригоду з декількох одиниць транспорту, це означає, що не можна довіряти іншим справи. Весняний сонник трактує ДТП як погіршення сімейних стосунків.

До чого сниться загинути в аварії

Не завжди сприятливий знак – побачити власну смерть уві сні. Це – застереження. До чого сниться загинути в аварії? Сонник астромеридиана пояснює: людині слід зменшити свої амбіції, перестати поспішати у всьому. Йому настійно рекомендується думати, перш ніж почати щось робити. Слід бути обережним на дорогах. Такий сон може передвіщати наступ складного життєвого етапу, біди особистого характеру. Якщо людина помирає уві сні, бачить свій труп, це означає позбавлення великої суми грошей або майна.

До чого сниться велика аварія

Якщо не знаєте, до чого сниться ДТП з великою кількістю машин, зверніться до популярних сонникам. Автомобільне подія може означати можливі конфлікти, сварки з близькими, рідними, колегами. Великий ризик потужного зіткнення інтересів у вашому житті. Варто насторожитися, якщо пригода сталася з дитиною, з близькою людиною, наприклад, братом. Незалежно від того, як сниться велика аварія, і які емоції викликає, рідних, які уві сні потрапляють в ДТП, потрібно взяти під захист, застерігати від проблем.

До чого сниться аварія літака

Дуже повне тлумачення цього сну дає сонник Міллера. У книзі запевняють, що символ не потрібно сприймати як щось катастрофічне і жахливе. Дорожня пригода – не прогноз, не віщий сон, а лише відображення стану людини. На думку автора, якщо сниться аварія літака, це означає наступне:

 • поява хаосу і плутанини в життя;
 • помилки, поразки, які можливо виправити через деякий час;
 • недоліки у роботі, які не дозволять блискуче завершити завдання.

Часто розбиті літаки бачать ті, хто перебуває на межі стресу, люди, що переживають перед публічним виступом. Якщо людина бачить місце зіткнення літака, слід подумати над самовдосконаленням. Сам сон про політ на повітряній виді транспорту дуже сприятливий. Наприклад, якщо звернутися до літнього сонником, там написано, що таке бачення пов’язане з виконанням давнього бажання.

До чого сниться аварія з моєю участю

Спеціалізовані книги по-різному тлумачать дане бачення. Багато цікавляться – що робити, якщо сниться аварія з моєю участю. Для початку варто ознайомитися з тлумаченням і звернутися до підсвідомості. Побачене може означати:

 • необхідність усвідомити свій шлях і не нестися на всіх порах, не замислюючись про наслідки;
 • крах надій, сподівань;
 • поява неприємностей з людьми;
 • заклик до обережності у зв’язку настанням важкого періоду життя;
 • зміна відносин з другою половиною;
 • майбутні конфлікти з недоброзичливцями;
 • отримання звістки, здатної засмутити.

ДТП у сні – відображення внутрішнього стану. Можливо, людина усвідомлює свою провину, турбується за що-небудь. Йому потрібно привести думки в порядок, доробити незакінчені справи. Можливо, людина схильна до суїциду, який проявиться в стресовій ситуації. В цьому випадку потрібно згадати тих, хто був у сні – ці люди згубно позначаються в реальне життя, навіюючи думки про самогубство. Сонник Велес свідчить, що сон про ДТП, при якому загорівся транспорт, віщує серйозну сварку між люблячими, скандал.

До чого сниться аварія без жертв

Має кілька тлумачень, різних за змістом. Якщо людина бачить пригоду без жертв, можливо, чекає зіткнення з неприємним людиною, здатним порушити плани. Якщо бачить сон є винуватцем ДТП, в життя необхідно більше думати над способами досягнення мети. Якщо сниться аварія без жертв, авіакатастрофа, це є передвісником хаосу і плутанини.

Якщо людині приснилася розбита в ДТП машина, йому доведеться постаратися, щоб досягти поставлених цілей. Сон, у якому доводиться рятувати людину, віщує приємне проведення часу з партнером або корисну зустріч. Якщо подія трапляється там, де людина часто проїжджає, варто з обережністю їздити там, по можливості вибирати альтернативну дорогу.

Відео: сонник – аварія