До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

Сни – це те, що цікавить не тільки простого обивателя, але і людей з професіями різної спрямованості.

Езотерики намагаються тлумачити сновидіння. Психологи вказують на тісний взаємозв’язок між реальним життям і побаченим сном. Вчені приділяють увагу причинного зв’язку анатомії, фізіології і психіки людини. Всі ці три складові в сукупності не дають нудьгувати вам, коли ви спите.

Але, що цікаво. Протягом століть був сформований далеко не один сонник. Кожен з них дає різне трактування того, до чого сниться зрада чоловіка. І зараз ми разом з вами спробуємо в цьому розібратися. Щоб повністю зрозуміти сенс сновидінь, слід почати безпосередньо з самого процесу сну.

Сон – фізіологічний процес або дар Божий

До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

Незважаючи на те, що сон, як фізіологічний процес до кінця ще не вивчений, можна з упевненістю сказати, що уві сні відбувається перетворення тієї інформації, яку ви отримали або протягом дня, або напередодні.

Одна з останніх теорій свідчить, що сон – це пряма можливість звільнити свій мозок від непотрібного матеріалу і тим самим збалансувати емоції.

А ось езотерики зовсім по-іншому ставляться до даного процесу. З їх позицій сон є не що інше, як дар вищих сил. Відповідно до цього судження людина бачить уві сні певні знаки, що дозволяють йому передбачати своє майбутнє. Дана доктрина підтверджує безмежні можливості людського розуму.

Не можна сказати, що обидві ці концепції суперечать один одному. І там, і там простежується певний зміст і певна взаємозв’язок.

Наші предки давно визначили для себе важливість процесу сновидінь. Не маючи якихось наукових напрацювань, люди змогли простежити послідовність подій після побачених снів і скласти книгу, причому далеко не одну, де можна знайти відповіді на питання, що чекати в найближчому майбутньому в залежності від роботи мозку в нічний час.

Це свого роду керівництво до подальших дій. Сонники дають поради, розкривають смисл побаченого, пояснюють незрозумілі вам моменти.

Безумовно, беззастережно вірити цим рекомендаціям не варто. Але, прислухатися до тлумачень все-таки потрібно. Тому як цей багатовікової працю виник на базі практичних знань. І деколи може допомогти вирішити проблему, що виникла в реальному житті.

Зрада чоловіка уві сні – чого боятися наяву

До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

Тепер, коли є деяке уявлення про сновидіннях, буде легше сприймати трактування щодо того, до чого сниться зрада чоловіка. Як вже було сказано раніше, сонник існує далеко не один. І в деяких випадках тлумачення значно різняться. Нижче представлені найбільш поширені пояснення зради чоловікові уві сні.

 • Сонник, складений Зэдкиелем говорить: чинена зрада є не що інше, як сумний знак. В найближчому майбутньому вас чекають нещастя і крах всіх надій, від чого страждали в реальному житті тільки посиляться.
 • Жіночий сонник, що зародився на Сході, дає своє трактування, до речі, близьку за значенням до попередньої. Якщо приснилася зрада як така, то вас звинуватять в якихось протизаконних діях. Бачити уві сні, як змінюєте чоловіка та ще з його кращим другом, значить, наяву вас чекає байдуже ставлення з боку чоловіка.
 • Сонник пані Цвєткової стверджує, що зрада як така обіцяє виключно втрати.
 • Езотеричний сонник гарантує докори сумління, причому зовсім не обов’язково простежується зв’язок безпосередньо з зрадою.
 • Сонник Шивананды з ухилом на езотерику каже, що сон, у якому ви змінюєте чоловікові, обіцяє втрату поваги, близькість яких проблем і стан глибокого відчаю.
 • Список можна продовжувати і далі. Адже на сьогоднішній день налічується близько 75 сонників. Як бачите, більшість з них вказують на виникнення загальних проблем, що не мають зв’язок з зрадою, як такої.

  Але, все-таки знайшлося кілька книг, де тлумачення мало, чим відрізняється від самого сновидіння. Так, сонник, створений відомим психологом Зигмундом Фрейдом, та сонник, що бере свій початок у кочівних племен, таких як циган, говорять про справжню зраду в найближчому майбутньому.

  Якщо подібне все-таки відбулося, то варто розібратися в тому, як себе вести і що робити далі.

  Вічне питання «чому?»

  До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

  Зрозуміти сенс того, що відбувається допоможе першопричина, з якої ви стали на цей шлях. Спробуйте знайти правильну відповідь самостійно, при цьому, не займаючись самокопанням. І допоможуть вам в цьому поради психолога.

  В даній конкретній ситуації причин може бути безліч. Серед інших слід виділити:

  • Приїлися стосунки з чоловіком;
  • Бажання отримати феєричні зміни в житті;
  • Образа на чоловіка;
  • Відсутність належної уваги з боку вашої другої половини;
  • Грубість вашого супутника життя по відношенню до вас, що абсолютно не окрилює і не додає позитивних емоцій;
  • Раптово усвідомили, що перед вами зовсім не той тип чоловіка, за якого свого часу вийшли заміж.

  Визначившись з причиною, можна точно зрозуміти, чи була зрада поодиноким випадком або ж вона стане циклічної послідовністю.

  Що робити далі

  До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

  Що робити далі у сформованій ситуації – питання, що вимагає негайної відповіді. Перш за все, як і раніше зберігати свій спокій. Адже тільки холодний розум допоможе прийняти правильне рішення.

  Так само спираючись на поради психолога, слід з’ясувати для себе, чи хочете ви зберегти стосунки зі своїм чоловіком.

  Якщо запитати у психолога, ніж зазвичай спровокована жіноча зрада, то можна точно почути таку відповідь: «бажання відчути тепло і ласку». Ці дві складові для будь-якої жінки мають важливе значення. Відсутність ніжних почуттів, як правило, штовхають даму знайти їх на стороні, тим самим отримавши новий фонтан ейфорії.

  У тому випадку, якщо зрада була випадковою, і для себе ви прийняли рішення все ж таки зберегти шлюбні стосунки, поради психолога зводяться до того, що слід забути про скоєне. Вести себе звичайним чином і вже точно не розповідати про зраду ні чоловікові, ні тим більше подругам.

  Це пов’язано з тим, що чоловіки дуже болісно переносять факт зради з боку своєї коханої. Може статися так, що зізнавшись у своєму вчинку, ви полегшите моральні страждання, але при цьому втратите свого чоловіка.

  Повірте, ці поради виправдовували себе на практиці точно не один раз. В іншому випадку ви можете накликати на себе неприємності, тим самим ще більше посиливши своє становище.

  Моральні аспекти сформованої ситуації

  До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

  Питання, як себе вести у відносинах з чоловіком, поки ще залишається відкритим. Докори сумління і постійне самобичування здатне видати вас з головою. Якщо ви хочете дізнатися, як правильно себе вести при бажанні зберегти сім’ю, то дочитайте до кінця.

  Перше, що потрібно від вас, — це викинути пульсуючу у вашій голові фразу: я зрадила своєму чоловікові. Поводитися слід самим природним чином, при цьому сміливо і відкрито дивитися чоловікові в очі. Якщо не дотримуватися цих умов, то немає ніякої гарантії, що чоловік насторожиться і цілком можливо розгадає вашу таємницю. Наслідки можуть бути непередбачувані.

  Розроблено цілий ряд психологічних методів, згідно з яким можна з легкістю керувати не лише своїм тілом, але і душею. Безумовно, від вас ніхто не вимагає досягти якихось найвищих можливостей.

  Першочерговим завданням залишається те, що ви повинні переконати себе в невинності. Якщо жінка здатна досягти такого результату, то чоловік ніколи не зможе дізнатися про зраду. Більш того, даний метод дозволяє впоратися з переживаннями емоційного характеру.

  Пам’ятайте про те, що проблеми в сім’ї завжди виникають з вини двох учасників, тобто і чоловіка, і дружини. В даному аспекті докори сумління можна розглядати лише як один із способів маніпулювання, здатних зруйнувати шлюбні відносини.

  Це, безумовно, все теорія. Щоб змусити працювати свій мозок в потрібному напрямку, хочеться дати один невеликий рада. Їли совість не дає вам спокою, то постарайтеся уявити, що зрада не була реальним випадком, а всього лише побачена вами уві сні. І нехай все забудеться, як страшний сон.

  В чому парадокс зради

  До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

  Погляньте на ситуацію під іншим кутом. Як це не здасться парадоксальним, але зрада здатна змінити подружні стосунки у кращу сторону. Давайте разом спробуємо визначити ці позитивні моменти.

 • Можливо, чоловік змінить своє ставлення до вас, і ваш шлюб придбає нові обриси.
 • Як варіант, страх втратити вас, до чого підштовхують різного роду здогади і підозри з боку чоловіка.
 • У ряді випадків зрада – це наслідок якихось розбіжностей, які можуть зникнути після доконаного факту.
 • Делікатна тема. Раніше чоловік не влаштовував вас в інтимному плані. Зрада стала свого роду поштовхом для спільного обговорення даного питання, чого раніше ви зробити не вирішувалися.
 • Якщо звернути свою увагу на зміни в подружніх стосунках після доконаного факту, і прийняти зраду як належне, то можна побачити чимало сприятливих наслідків, здатних змінити ваш шлюб тільки в кращу сторону.

  Табу на деякі дії

  До чого сниться зрада чоловіка уві сні і зрада дружини чоловікові

  А тепер давайте обговоримо те, що абсолютно не повинно входити в вашу лінійку поведінки.

 • Не сидіть цілодобово безперервно сумно біля вікна, все більше заганяючи себе в кут.
 • Зітріть всі спогади щодо того вечора, де ви віддавалися любовним утіхам з іншим чоловіком.
 • Дивіться відкрито в очі своєму чоловікові. Не намагайтеся відводити погляд в бік, тим самим підкреслюючи факт зради.
 • Не позбавляйте чоловіка інтимної близькості, особливо в перші дні після вашого вчинку. Така поведінка лише посіє додаткові підозри.
 • Знищте заздалегідь всі сліди вашого діяння.
 • Постарайтеся відпустити ситуацію. Не варто постійно думати про те, що ви вчинили непристойно по відношенню до чоловіка.
 • Зрештою, взагалі перестаньте думати про цей інцидент. Знайдіть таке заняття, яке повністю відволіче вас від чорних думок.

  Зусиллям волі змусьте ваш мозок працювати в іншому напрямку. Нехай ваші помисли будуть творчими, а не руйнівними. І тоді ви зможете дізнатися про всі принади сімейного життя в кращому форматі.

  Ну, а для тих, хто бачить зраду лише уві сні, залишається побажати, щоб сон ніколи не ставав реальністю.

  Нехай розум буде вашим супутником життя

  Емоції завжди переважали над розумом. Але, варто зупинитися на хвилинку і дати волю роботі мозку. Можливо, в цей момент ви чітко вирішіть для себе не переступати межу недозволеного.

  Адже щастя – поняття досить крихке. І розбити його на дрібні осколки досить легко. Ось зібрати їх воєдино далеко не завжди виходить.

  Впоратися зі своїм самовладанням теж не кожному дано. Пам’ятайте про це, щоб потім гіркі жалі не терзали вашу душу.

  У довершенні сказаного можна додати тільки одне. Нехай зрада чоловікові снитися тільки уві сні. І відповідь на це питання вам дасть виключно сонник, дізнатися з якого ви завжди зможете те, що для вас цікаво.

  Гарних вам снів і щасливого сімейного життя.