Люди вірять, що з четверга на п’ятницю сняться віщі сни, тому дівчата часто дивляться значення, щоб бути готовим до всього. Приснилася зрада хлопця або дівчини, чоловіка – зовсім неприємний сценарій, навіть якщо вона відбувається не в реальному житті. Які тлумачення можуть бути у такого сновидіння, читайте далі.

До чого сниться зрада чоловіка

Будь-якій жінці буде дуже неприємно дізнатися, що коханий став гуляти на стороні. Зрада чоловіка уві сні – це попередження, що ви занадто боїтеся його втратити, постійно думаєте про інших жінок, можливо навіть ревнуєте до когось конкретно. Якщо в житті цього немає, то сон про зраду повинен застерегти вас від сварок у родині, роздратування. Постарайтеся взяти себе в руки і налагодити відносини: сходіть в салон краси, станьте добрішими, приготуйте коханому вечерю і побудьте удвох. Зміни не змусять себе чекати.

До чого сниться зрада дружини уві сні

Для чоловіка бачити уві сні зраду дружини – значить приблизно те ж саме: мабуть, він зовсім втратив голову від кохання і боїться відходу коханої. Змініть свою поведінку і ставлення до неї, зробіть подарунок, згадайте цукерково-букетний період – можливо, зараз саме час його повторити. Фрейд стверджує, що таке сновидіння є знаком того, що хочете самі це зробити і подумки до цього готуєтесь. Подивіться і на свою реакцію: приблизно так само дружина відреагує, коли дізнається про факт адюльтеру. Може, він того не варто?

До чого сниться зрада коханої людини

Будь-які сновидіння про адюльтері говорять про небезпеку, адже можна втратити все. Якщо сниться зрада коханої людини дівчині, то за Нострадамусом їй варто переглянути їх відносини. Можливо, хлопець вже давно подумує про те, щоб припинити їх та отримати повну незалежність, але ще не впевнений у своєму виборі.

До чого сняться зради з вашої сторони? Ви зраджували своєму коханому, будучи не заміжня – вас чекає романтична пригода, яка може стати початком нових, пристрасних стосунків. Якщо не хочете цього, то варто бути скромніше при спілкуванні з молодими людьми з чужої компанії. Бачити уві сні зраду чоловіка – до втрати жіночої сексуальності.

За сонником Фрейда тлумачення такої зради іншого – він стверджує, що вам не вистачає уваги від свого партнера, а ви всіма силами і думками намагаєтеся звернути на себе. Тільки не варто плакати і зневірятися, якщо нічого не виходить: дайте час відносинам – якщо хлопець вас любить, то обов’язково кине всі справи і повернеться до вас. Побачити невірність – означає, що вам треба набратися терпіння.

До чого сниться зрада дівчини

Якщо у вас ще немає законної дружини, а зрада дівчини уві сні була настільки яскравою, і ви ще довго не могли прийти в себе, то швидше за все вона вас обдурює або приховує якісь подробиці свого дозвілля без вас. Якщо не хочете його втратити, то не варто з’ясовувати стосунки і сипати в її бік звинуваченнями на порожньому місці, поки для цього не з’явиться реальний привід. Невірність дівчини може трактуватися як невпевненість в собі і своєму виборі. Не варто сильно заглиблюватися в це бачення, краще займіться реальною життям і постарайтеся наяву все змінити.

До чого сниться зрада чоловікові

Жінці зраджувати чоловіка уві сні по Міллеру – незадоволеність своїм партнером. Якісь проблеми, дрібні сварки, непорозуміння – все це заважає вам знову відчути до нього те, що було на самому початку. Тут доведеться докласти багато зусиль, щоб не зруйнувати шлюб, але в підсумку у вас все вийде, і такий знак тільки нагадує про те, що вам необхідно зробити. Батько ваших дітей оцінить ці старання і теж поміняється в кращу сторону.

Зізнатися в невірності своєму чоловікові – сучасного тлумачення сонника вказує на те, що відносини перейдуть на новий рівень: ще більше довіри і розуміння в сімейному житті. Це визнання немов звільняє вас від усіх негараздів, які були з вами на протязі деякого періоду. Зараз подружнє життя заб’є новим ключем, настане час здійснювати разом божевільні вчинок, щоб ще більше зблизитися.

До чого сниться власна зрада

За сонником Ванги змінити у сні – означає, що ваші надії і великі плани не здійсняться, бо самі ж їх і провалите, а іноді може означати розлучення. Змінювати дружину – вам скоро доведеться опинитися центром якогось скандалу, який не дуже добре позначиться на вашій репутації. Для чоловіка таке бачення може попереджати про проблеми в бізнесі або розладі з колегами. Відчувати почуття провини – означає, що насправді вас щось сильно болить. Поділіться секретами з подругою або другом, нехай він допоможе вам позбавитися від неприємних почуттів в душі.

Відео: зрада у сні