В даний час стало дуже дорого регулярно відвідувати косметичні салони. Але хочеться. Щоб наша шкіра сяяла здоров’ям та чистотою. Яким же чином ми можемо добитися цього в домашніх умовах. Дуже ефективно і корисно робити самомасаж різних ділянок обличчя. Корисно для шкіри використання парових ванночок з лікарськими травами, ну і, звичайно, дуже важливо правильно очищати обличчя. Також дуже добре застосовувати різні види масок по типу вашої шкіри.

Масаж шкіри обличчя

В домашніх умовах неважко вдаватися до щоденного масажу особи. Для цього потрібно поділити ваше обличчя на зони – чоло, верхня частина, середня частина, нижня частина, подчелюстная область під очима. Зробити його не складно. Існують два прийоми при масажі це биття і погладжування. Постукування проводиться кінчиками пальців. Правою рукою – праву частину, лівою – ліві.

Парові ванночки і чищення особи

Парова ванночка – незамінний засіб для додання шкірі сяйва і здоров’я. Для того, щоб зробити таку процедуру, знадобляться різні трави: кропива, м’ята, корінь імбиру і інші, за вашим вибором. Взяти по столовій ложці всіх трав, залити літром окропу і кип’ятити протягом двадцяти хвилин. Потім, просто нахилитися над ємністю з відваром і, накрившись рушником, потримати обличчя над парою в районі десяти хвилин. Шкіра попередньо повинна бути очищена.

Після прийняття ванни, відкриваються пори обличчя і можна приступати до глибокому очищенню. Цю процедуру можна проводити за допомогою різних скрабів, доступних в домашніх умовах. До складу таких скрабів можуть входити сода і сіль, вівсяні пластівці, кавова гуща і інші інгредієнти.

Сода і сіль дуже часто використовуються при очищенні обличчя в домашніх умовах. Це дуже ефективна процедура з очищення особи. Проводиться вона таким чином. На змочений попередньо тампон наноситься сода і сіль і протирається обличчя круговими рухами. Сода і сіль можуть використовуватись разом або окремо за вашим бажанням. Можна виконувати очищення за допомогою вівсяних пластівців, змішаних зі сметаною, кавовій гущі. Глина також дуже хороший засіб очищення.

Після очищення необхідно змащувати обличчя вашим кремом, який підходить вам по типу вашої шкіри. Проводити таке очищення можна не частіше одного разу в тиждень. Таким чином ви побачите що домашні процедури для особи замість салонних процедур не менш ефективні і набагато дешевше.