Далеко не всі представниці прекрасної статі мають тонку талію і плоский живіт. Незважаючи на те, що в молодому віці це було саме , то це не значить, що все збережеться в колишніх розмірах. Такі фактори, як переїдання, малорухливий спосіб життя, любов до солодкого, жирного і солоного можуть за пару місяців кардинально зіпсувати фігуру. До того ж ці негативні явища негативно позначаються і на здоров’я і красу людини.

Настав час приходити до початкових габаритами і дотримуватися їх. Звичайно, заняття фізкультурою, дієта – це невід’ємні складові для схуднення, але є ще і сучасне рішення – обгортання.

У салонах краси пропонується зробити безліч подібних процедур, але вони і коштують недешево. Так що мають місце бути домашні процедури для схуднення живота.

Процес проходження процедури

Для початку слід ретельно підготуватися. Шкіра повинна бути, як правило, чистого для цього варто прийняти душ або ванну з невеликою кількістю миючого засобу. Краще це робити після виконання фізичних вправ, наприклад кручення на спортивній тарілці, накачування преса, легкий біг або танці.

Перед безпосереднім обітницею тіло краще почистити скарбом, так мертві клітини ефективніше відлущаться.

Приготовану суміш наносити на проблемні ділянки при температурі трохи вище температури тіла – 37 градусів. Потім тонку целофанову плівку наносити в кілька шарів, щоб вона краще прилипла і трималася без додаткових кріплень. Після таких пристосувань надіти теплий одяг або підперезатися палантіном, початковий час витримки півгодини, а далі – одні годину.

Такі процедури рекомендовано робити один раз в два дні і повторювати до п’ятнадцяти разів.

Рецепти сумішей для обгортання

— Складові мед і кофеїн

В якості першого засоби можна застосувати:

1.Кофеїн у таблетках або в ампулах.
2.Натуральний нерозчинний або зелений кави.

4 чайних ложки меду і дві таблетки або ампули кофеїну (заміна двома столовими ложками меленої кави) ретельно змішати і злегка підігріти, нанести на чисту шкіру.

Мед в цьому випадку зігріває, а кофеїн стимулює кровообіг і приводить в тонус м’язи.

— Пряність і масло

Одну частину кориці і будь олія (оливкова або рослинне і. т. д.) розмішати, зігріти і змастити жирові відкладення. Перша складова добре підтягує і стимулює обмінні процеси шкіри.