Хоча б раз в житті кожної дівчини приходила в голову думка повністю змінити свою зовнішність. Як же це зробити? Простіше і швидше це робиться з зміною зачіски. Які тільки експерименти ми не проводимо над своїм волоссям. Завивки, укладання, фарбування та інше. В результаті наші волосся стає тьмяним, ламким, січуться. Існує безліч лікувальних процедур, пропонованих нам салонами, але це дуже дорого. Набагато дешевше провести ряд оздоровчих процедур в домашніх умовах

Як дізнатися, що потребують лікування волосся

Деякі ознаки

  • Волосся січеться
  • Стають дуже ламкими
  • Колір тьмяніє
  • Втрачається обсяг
  • Волосся стають, або занадто жирними
  • Або занадто сухими
  • Перестають рости

Домашні процедури для відновлення волосся допоможуть вам повернути колишню красу волосся і, навіть поліпшити якість і зовнішній вигляд вашої зачіски. Для початку потрібно усунути причини, що негативно впливають на волосся. Це може бути неправильне харчування, занадто часте фарбування, часте використання фенів, прасок, захоплення завивками та інше. Потрібно з’ясувати причину. І, вибравши відповідну для себе маску, використовувати її протягом місяця 2-3 рази в тиждень. Натуральні компоненти, що містяться в лікувальних масках, допоможуть оздоровлення ваших волосся в домашніх умовах. Також корисно використовувати відвари трав для ополіскування і миття голови.

Найбільш поширені та ефективні маски для волосся, доступні в домашніх умовах, це маски, що містять різні масла. Реп’яхову, оливкова, рицинова. Масло потрібно втерти в шкіру голови, потім розподіливши по всій довжині, одягнути целофанове покриття на голову і укутати чим-небудь теплим на годину – півтора. Це дуже ефективна маска для відновлення волосся. Можна також додавати ефірні масла. Наприклад, олії пачулі, сандалу, абрикосове та інші.

Желатинова маска для волосся

Справжня знахідка для пошкодженого волосся, що січеться – використання желатину для домашнього обгортання. Найпростіший желатин, при правильному використанні, дає приголомшливий ефект. Неперевершена маска для пошкодженого волосся, що січеться. Рецепт дуже простий: один до двох желатину, замочити в холодній воді до набрякання. Потім розчинити на водяній бані. Цю масу розподілити по волоссю і укутати на 40 хвилин. Існує безліч простих і доступних рецептів для відновлення волосся. І для цього зовсім не обов’язково відвідувати дорогі салони.