Саме так – домашній і чарівний я називаю омолоджуючий крем, про який дізналася 3 роки тому. Розповіла мені про нього моя сусідка.

Вона тоді тільки переїхала в наш дім, і ми всі думали, що вона ще не на пенсії. І були дуже здивовані, коли дізналися, що їй 69 років. Життя її була не з легких – рано втратила батьків, потім – чоловіка, ростила одна чотирьох дітей, один з яких інвалід…

Загалом, пов’язувати її чудовий зовнішній вигляд з безтурботним життям не доводилося. Така ж, як ми, заклопотана проблемами і вічною нестачею грошей, жінка. Але яка вона – які ми…

Звичайно, ми засипали його питаннями про рецепт її молодості. Опустивши те, що вона бігає по вечорах і намагається правильно харчуватися, розповім лише про крем, який вона робить сама і користується, як вона сказала, років п’ятнадцять.

Вона поділилася зі мною, я поділюся з читачами цього чудового сайту «Мій вік». Забігаючи вперед, скажу, що мені сьогодні здається, що зморшки як явище забули про моєму обличчі три роки тому, коли я почала сама робити такий крем і користуватися ним. Чесне слово, їх кількість не збільшується!

Загалом, хочете вірте, хочете ні… ось цей простий рецепт.

Все, що вам потрібно, це:

  • 100 г вершків;
  • один сирий жовток з курячого яйця;
  • одна столова ложка рідкого меду (якщо рідкого немає, доведеться розтопити на водяній бані зацукрований);
  • чайна ложечка лимонного соку;
  • дві десертні ложечки хорошого коньяку.

Все це доступно навіть нам, пенсіонерам з маленькою пенсією.

А далі все просто: гарненько змішайте всі компоненти, і кожен день, а краще ввечері, наносите на чисто умытое особа. Приблизно через годину змити теплою водою і після вже нічим не мастіть. Крем я зберігаю в скляній банці в холодильнику (в дверцятах).

Я ніколи не задавалася питанням, ЩО такого особливого в цьому кремі, у чому секрет його такої ефективності. Мені це не треба, мені було достатньо зовнішнього вигляду моєї сусідки. Я пішла її прикладу і не шкодую! Спробуйте і ви.

Так, багато хто називає цей крем маскою. З-за того, що його треба змивати. Я якось не сприймаю цього слова, для мене це все одно крем – домашній чарівний! Адже справа не в категорії, а в результаті. Адже так?

Джерело