У пошуках засобу для схуднення дівчата і жінки починають пробувати багато різних способів. Хтось йде в тренажерний зал, хтось записується на фітнес, ну а хтось починає займатися вдома. І в тому і в іншому випадку скинути зайву вагу цілком реально, треба тільки робити це регулярно. Як правило, інтенсивні навантаження призводять до бажаного результату швидше. А ось такі напрямки як йога трохи бентежать. Чи можна схуднути якщо регулярно займатися йогою?

Виявляється, можна. Незважаючи на всю пластичність і повільний темп виконання вправи йога теж здатна вплинути на схуднення.

Йога прийшла до нас з давніх індійських цивілізацій. І донині вона не менш популярна.

Крім того, що всі вправи або асани з йога на поліпшення гнучкості тіла, рухливості суглобів, вона ж ще і відмінна дихальна практика, що дозволяє максимально розслабитися і знайти внутрішню гармонію.

Щоб використовувати йогу для схуднення радимо вам дотримуватися наступних рекомендацій:

— поєднуйте заняття разом з раціональним харчуванням. Вживайте більше рідини, знайдіть для себе оптимальне поєднання білків, жирів і вуглеводів. Вважайте калорії;

— не припиняйте заняття якщо після першого місяця тренувань ви не побачили результат. Всі асани в йозі статичні і позитивний ефект на початку помітити буде нелегко. Але потім ви побачите, як ваше тіло стало більш гармонійним, як покращилася постава й інші позитивні сторони;

— вибирайте напрямків йоги оптимальне вашій вазі. Якщо у вас занадто велику вагу, то починати з активних напрямів, таких як хатха-йога не можна. Занадто велике навантаження на суглоби може призвести до проблем зі здоров’ям;

— щоб стати шанувальником йоги на довгі роки рекомендується вибрати правильного майстра. Але це не означає, що хтось із них не є професіоналом. Просто займайтеся з тим тренером, з яким вам комфортно і приємно працювати.

Шлях до ідеального тіла з допомогою йоги може бути, а може бути і навпаки. Все залежить від того, наскільки правильно виконуються вправи, наскільки глибоко подіяла дихальна гімнастика, наскільки глибоко опрацьовані ваші внутрішні блоки, затискачі, пов’язані зі здоров’ям і зайвою вагою, у тому числі.

Завдяки йозі тіло швидко підтягнеться, стане більш гнучким. А значить і така проблема, як невеликий живіт теж швидко зникне.