Дорожній горщик для дітей – маленький і зручний, як підгузник

Ура, вся сім’я зібралася в подорож, і до від’їзду залишилося всього-нічого! Дорослі возяться з валізами, як раптом дитя оголошує: «Я хочу в туалет!» І стає абсолютно ясно, що треба буде взяти ще й горщик в дорогу дитині. Всі з недовірою дивляться на цей важливий предмет, що займає багато місця в багажі. У батьків, які тільки почали привчати дітей до горщика, може з’явитися бажання і зовсім не брати цей громіздкий предмет, а знову перевести малюка на підгузки. Хтось вирішить перемучиться в дорозі і купити горщик на місці, викинувши його в кінці відпочинку.

Дорожній горщик для дітей – маленький і зручний, як підгузник

Але набагато зручніше придбати дорожній горщик для дітей. Не стикалися з таким чудом? Kidpassage розповість, які переваги має дитячий дорожній горщик і як він може знадобитися в інших ситуаціях.
 

Дитячий горщик для подорожей

Спеціальний дорожній горщик для подорожей вигідно відрізняється від стаціонарного побратима:

Дорожні горщики бувають декількох типів. При виборі потрібно звертати увагу на вагу, стійкість, можливість швидко підготувати ємність до використання. Ми розглянемо кілька різних видів. А коли ви будете знати все про дитячий горщик для подорожей, придбати його не складе труднощів.
 

Складаний горщик для подорожей

Дорожній складаний горщик може здатися складним пристроєм: сидіння з вушками-ніжками, силіконовий вкладиш, гігієнічні пакети… Але багато батьків, розібравшись, вважають саме його найзручнішим варіантом для поїздок з малюком. Розберемося з тонкощами і ми.

Дорожній горщик для дітей – маленький і зручний, як підгузник
Складаний горщик схожий на дитяче сидіння для унітазу. З боків у нього є складні опори, які можуть служити або ніжками горщика, або кріпленням на унітаз. Якщо ви відправляєтеся в дорогу, на обідок сидіння можна заздалегідь прикріпити спеціальний гігієнічний пакет. Він діє подібно підгузку, вбираючи рідкі виділення. Ледве дитина попроситься в туалет, треба буде тільки розгорнути ніжки горщика – і він буде готовий до використання. Після застосування пакет легко знімається, можна запевать пісеньку Вінні-Пуха (вкладаючи в неї новий сенс):

Ось горщик порожній,
Він простий предмет,
Він нікуди не дінеться,
І тому горщик порожній
Набагато вище цінується.

Щоб використовувати такий горщик як стаціонарний, досить вкласти в нього легко миються вставку. Вставка зроблена з м’якого силікону, її дуже просто скласти і упакувати. Для дітей, які звикли користуватися унітазом, складаний горщик без пакета послужить зручною накладкою на доросле сидіння.

Буває, що горщик потрібний тільки в дорозі: наприклад, у багатьох готелях Туреччини все, що знадобиться дитині, можна взяти напрокат. Якщо ви хочете купити дорожній складаний горщик, не володіє безліччю функцій, зате компактний і легкий – вибирайте горщик-конвертик. Це пристосування виготовлено з міцного гофрокартону і витримує вагу дошкільника. При цьому в складеному вигляді дорожній горщик-конвертик нітрохи не товщі перших дитячих книжок. Перед використанням складаний дорожній горщик-конвертик потрібно вкласти гігієнічний пакет (якщо немає спеціального, можна взяти звичайний пакет для сміття об’ємом 10 л). Такий горщик не дуже зручно встановлювати на землі під час прогулянок або пікніків, але для походу в гості або в поліклініку він підійде добре.

Ще один вид складного горщика нагадує валізку. Назріла потреба – валізка відкривається однією кнопкою, і горщик готовий до використання. Після застосування такої горщик можна помити або просто закрити кришку: вона закривається герметично. Валізка важить близько 1 кг, має ручку для перенесення, але компактним його не назвеш. Цей варіант зручний, якщо ви подорожуєте автомобілем або не обтяжені великим багажем.
 

Надувний дорожній горщик

Милий, майже іграшковий вигляд має дитячий надувний горщик. Ненадутый горщик займає зовсім мало місця, а підготувати його до використання можна приблизно за 1 хвилину. Насос при цьому не потрібен, виріб має функцію самонадувания. Мінус такого горщика – в нестійкості. Дитині в поїзді або рухомому автомобілі непросто буде всидіти на м’якої конструкції. Ще один недолік – надувний дорожній горщик розрахований на дітей до 3 років.

Якщо ви вирішили купити дитячий надувний горщик, рекомендуємо придбати до нього гігієнічні пакети. З ними буде простіше забезпечити чистоту в поїздці. В умовах будинку або готелі легко помити горщик, вивернувши дно. У готелі вам, можливо, не доведеться користуватися ним. Наприклад, у сімейних готелях Греції пропонують все, що потрібно дитині, в тому числі і зручні горщики. Зате надувний горщик можна взяти на пляж.
 

Дорожнє дитяче сидіння складане

Діти часто намагаються наслідувати дорослим у всьому. Стосується це і туалетних звичок: ваше чадо може ігнорувати горщик і користуватися унітазом. Вихід для таких випадків – складне дитяче сидіння. М’яка накладка на унітаз складається вдвічі, втричі або вчетверо і не займає багато місця в багажі. Коли буде потрібно, ви легко зміцніть її на дорослому сидінні унітазу. Якщо ви вирішили купити дитяче складне сидіння, то проблема зводити дитину в туалет відпаде. На такому сидінні чаду буде зручно, навіть якщо ви знаходитесь в гостях або в кафе.

Порада: будь-дорожній горщик варто випробувати ще до поїздки. Нехай дитина зведе знайомство з новим «туалетним іншому» і в подорожі охоче користується ним.

Сподіваємося, наші поради та рекомендації щодо вибору цього незамінного аксесуара допоможуть Вам заощадити дорогоцінний час і купити горщик, який підійде вашій дитині. Бажаємо вам і вашому малюкові приємної поїздки і можливості насолодитися прекрасним і безтурботним відпочинком на одному з сімейних курортів, представлених в нашій колекції Кидпассаж!