МАС — це відомий бренд студії сучасної косметики для візажу, який виготовляє інструменти і найрізноманітніші засоби для догляду. Цей бренд багато в чому є ключовим як для професійного візажиста, так і для кожного цінителя косметики чудового якісного виготовлення.

Філософія та історія фірми

Трендова фірма, така як МАС, є однією з найбільш затребуваних і про цієї компанії вже знає кожен навіть без реклами. Компанія MAC сьогодні належить Estee Lauder, саме вона і займається створенням унікальних ліній макіяжу. Мета компанії — це розробка студійної загальної лінії найрізноманітніших засобів для макіяжу, які будуть задовольняти запити всіх жінок і візажистів світу. Найперша загальна косметика MAC вийшла ще в 1984 році, дизайн таких виробів створювався кращими художниками. Ця компанія взяла світовий ринок буквально штурмом і запропонувала як дорогі, так і найдоступніші товари, де поєднується гламур і стиль сучасних модних журналів.

Бренд, доступна косметика.

Сьогодні без такої продукції компанії важко обійтися, бренд активно бере участь у численних фэншах і різних презентаціях світу. МАК це великий спектр різних відтінків і текстур, а також засобів і технологій, компанія давно вже диктує унікальні тренди краси для кожного сезону. Бренд творить багато унікальні аспекти та відповідає вимогам модної сучасної індустрії, тепер кожен професіонал або малодосвідчений людина зможе створити собі унікальний дивовижний стиль. Компанія може запропонувати цілий ряд продукції це декоративна косметика і педикюр, манікюр та аксесуари, а також кисті і різні духи.

Серед основних трендів можна виділити Day Glow, тобто свіжість і доглянутість, а також CC TRUE COLOUR з самими різними кольорами. Третій тренд це THE NEW EYE-DEAL з акцентом для жіночних очей, а четвертий це LIGHT FX з доданими унікальними квітами для макіяжу. Серед найдоступніших слід виділити МАК 4 тіні для повік, доступна за ціною ще пудра Lumunys silk baked face power і численні палітри кольорів. Дешево можна купити звичайний тональний крем МАК, губні матові пасти, також дешево коштує тональний крем і різні помади для жінок. Доступні за ціною ще серії туші і рум’ян, тональні креми, а також макіяжні кисті, підводки і коректори.

Доступна косметика

Знаменита косметика від МАК швидко стала відомою і викликає великий інтерес у багатьох зірок. Найголовніші і перші колекції цієї компанії стали відразу ж модними і актуальними в усьому світі. Великий каталог МАК це практично все, що може знадобитися для макіяжу, від підводок до крему, хайлатера, бронза тора, що висувається і блиску. Ціна такої чудової сучасної косметики в цілому дорога, хоча є багато видів продукції, вартість якої цілком доступна. Така косметика MAC реалізується майже у всіх країнах світу, як в офіційних магазинах, так і через Інтернет-магазини.

Сьогодні продукція активно купується і професіоналами і звичайними модницями, так як може швидко створити витончений і сексуальний образ. Хоча багато варіанти косметики і коштують дорого, тим не менш, можна в магазинах побачити вироби з достатньо малою ціною. Головне достоїнство її конкурентоспроможність, тобто поєднання відмінної якості та розумної реальної ціни. Витрата у такої косметики буде досить економний, а також вона не боїться дії вітру та води, до того ж, ідеально підходить для кожної жінки і відрізняється відмінною якістю, так що її можна вважати цілком найдоступнішою, так як дає можливість заощадити гроші.