Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

За статистикою, чоловіки зраджують частіше жінок, але, на жаль, кількість жіночих зрад з кожним роком стає все більше. Вже сьогодні жіноча зрада не є чимось незвичайним. Все більше причиною розлучень стає те, що чоловік застав дружину за зрадою. Адже раніше жіноча зрада була рідкісним явищем, яке паплюжила її і заважала спокійно жити, але що сталося з жінками сьогодні? Чому це трапляється все частіше, що є причиною жіночої зради і як жити далі? Давайте розбиратися

Змінила чоловікові: що робити?

Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

На відміну від чоловіків, жінки ніколи не стануть хвалитися своїм вчинком. Зрада для дівчини випробування

серйозне, і вийти з подібної ситуації «не втративши обличчя, досить складно. Перше питання, яке хвилює жінку, яка змінила, чи варто розповідати про зраду чоловіка? Напевно на цьому етапі багато читачів розійдуться на думці, хтось буде вважати, що зізнатися чоловікові треба, а хтось скаже: забудь і продовжуй жити далі, як ні в чому не бувало. Але, звичайно, все залежить від деяких моментів, по-перше, за яких обставин сталася зрада, чи ви любите чоловіка, чи хочете ви жити зі своїм чоловіком і жити тільки з ним до самої старості?

Якщо зрада була здійснена під дією великої кількості алкоголю, і ви не маєте наміру повторювати подібну помилку, то постарайтеся цей факт приховати від чоловіка, та й взагалі забути цей день, як страшний сон. І якщо ви не здатні контролювати свою поведінку після прийнятого алкоголю, то постарайтеся алкоголь зовсім виключити з свого життя.

Якщо у вас на роботі чарівні хлопці і вони намагаються вас спокусити, то краще змінити місце роботи. Якщо ви дуже шкодуєте про скоєне, і вам кожен день сниться уві сні як ваш чоловік дізнається про зраду і все закінчується розлученням, вам потрібно відволіктися від цих думок, якщо ви і далі бажаєте все приховувати і жити як ні в чому не бувало.

На жаль, в нашій пам’яті немає кнопки «Delete» або «Видалити», тому доведеться викидати цей неприємний момент з пам’яті самостійно.

Намагайтеся не ходити по тих вулицях і в ті заклади, які могли б вам нагадати про людину, з яким відбувалося перелюб. Для того щоб відволіктися, придумайте собі нове захоплення. І проводите кожен день і більше часу з чоловіком.

Але якщо всі поради вам не допомагають, і вам продовжує сниться цей страшний сон і відчуття провини вас не покидає, то напевно краще зізнатися чоловікові, і вам відразу стане легше. Можливо, ваш чоловік вас зрозуміє, вислухає і пробачити, звичайно, не відразу, але з часом. Якщо ви не думали головою під час перелюбу, то подумайте нею зараз, чи готові ви втратити сім’ю з-за короткочасної помилки і вирішіть самі розповісти чи ні. І пам’ятайте, що дізнатися про зраду близької людини від стороннього завжди болючіше, ніж щире визнання.

Причини жіночої зради

Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

Все-таки, чому змінюють дружини своїм чоловікам, що їх штовхає на подібний вчинок, адже жінка після весілля мріє бути вірною і люблячою дружиною. Психологія жіночої зради, на відміну від чоловічої, не має на увазі просте сексуальне задоволення, у дівчат більш глибокі причини для зради. Давайте поговоримо про найбільш можливі причини, чому змінюють дружини:

 • Розчарування.
 • Не дарма дорослі люди радять не грати весілля так рано, та й по психології, ранній шлюб загрожує швидким розлученням. Взагалі все просто, чоловік, який бажає отримати улюблену дівчину готовий докласти максимум сил. Він доглядає, піклуватися, обдаровує подарунками. Але після весілля все це кудись зникає. Дівчина починає замислюватися, а за того чоловіка вона вийшла заміж і може їй просто наснилося у сні, який цей чоловік турботливий і ніжний. В наслідок чого, не отримавши справжньої любові і турботи, дівчина починає шукати її на стороні, і настає день, коли вона її знаходить.

 • Помста.
 • Такого жіноча психологія, що вона завжди буде мріяти помститися чоловікові за його зраду. Просто не кожна на це зважитися. За статистикою, саме помста ставати головною причини зради. Багато пані вважають, що, змінивши вони полегшать біль, але це тільки додати ще більше проблем.

 • Криза середнього віку
 • Звичайно, багато хто подумає, що згідно з психології, криза середнього віку тільки штовхає чоловіків на зраду. Але це не так, жінки теж бажають продовжити свою молодість, і тільки секс допомагає їм долати всі комплекси і думки про те, що вони вже «старі». Як не дивно, але саме зрада в період кризи середнього віку, допомагає жінці знову відчути себе такою.

 • Відсутність чоловіка.
 • Дуже часто схильні до зрад дружини, чоловіки яких постійно перебувають у тривалих відрядженнях. Жінки постійно перебувають на самоті, а їм так необхідно чоловіче плече.

 • Справжня любов.
 • Банально, але правда, заміжня жінка може просто закохатися в іншого чоловіка. І тут вже нічого не поробиш. Дружина в пориві почуттів навіть може кинути сім’ю і виїхати з іншим чоловіком.

   

  Ознаки зради дружини

  Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

  Розпізнати зраджує дружина вам досить просто, і не треба для цього знати психологію людини, достатньо знати свою дружину і бути уважним до деталей. Згідно зі статистикою половина всіх жінок, які зраджують своїм чоловікам, у підсумку йдуть до коханця, коли, як тільки 4% чоловіків йдуть до своїх коханок. Звідси можна зробити висновок, що для жінки зрада — значить не просто сексуальне задоволення на стороні, вона шукає любов, турботу і увагу. У дівчині відбуваються кардинальні зміни, тому викрити дружину в зраді вам допоможуть основні ознаки зради дружини:

  • Щоб визначити зраду зверніть увагу на те, як стала ваша дружина виглядати. Після весілля дружини все більше йдуть в побут, а доглядати за собою забувають, але якщо в якийсь момент ви помітили, що ваша дружина стала краще виглядати і постійно стежить за собою, то напевно є, той для кого вона старається. Але не треба, відразу ж звинувачувати дружину в зраді. Поспостерігайте за поведінкою.
  • Якщо у жінки почалася часта зміна настрою, тобто вона говорити багато ласкавих слів, а то й зовсім не дає собі доторкнутися.
  • Часта затримка в офісі теж є ознакою. Можливо, коханець — це колега. Розповіді дружина чому затрималася можуть бути різними, просто запропонуйте їй зустріти її після трудового дня, якщо вона категорично відмовиться, викрити її в зраді стане простіше.
  • Якщо дружина встановила пароль на телефон, змінила паролі в соціальних мережах, і вам забороняється залазити в її особистий простір, варто серйозно задуматися, а краще серйозно поговорити. Напевно ваша дружина щось приховує і сильно боїться, що ви дізнаєтеся про зраду.
  • Поява багато нових подруг, з якими ваша дружина не бажає вас знайомити. Звичайно цей ознака сумнівний, але все ж варто все дізнатися детальніше про нових друзів.
  • Раніше ви без праці додзвонюватися до своєї дружини, а зараз то телефон вимкнений, то варто на беззвучному режимі, то він «глюканул». Загалом відмазок сила-силенна, лише не говорити де була і з ким.
  • Головний ознака того, що дружина зраджує це холод в ліжку. Вона намагається заснути раніше і негативно ставитися до пестощів.
  • У кожної людини є недоліки, але той, хто любить цих недоліків не бачить. Якщо ваша дружина стала сильно помічати всі ваші мінуси, значить, їй є з ким порівнювати.
  • Повна байдужість. Якщо дружина не цікавиться справами чоловіка, де він був і з ким, і погоджується з будь-якого питання і суперечки. При цьому вона постійно знаходиться в задумі, то варто не тільки замислитися, а вже почати діяти. Дізнайтеся у дружини що її турбує, висловіть свої припущення, можливо так дружина вам швидше визнається і справа закінчитися або спокійним розлученням або спробою повернути сім’ю.

  Як пережити зраду дружини?

  Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

  Багато чоловіків на питання чи можна пробачити зраду дружини строго відповідають негативно. Ну а якщо ви любите свою дружину і не готові її з кимось ділити і так просто розлучатися, то що робити, як пробачити зраду дружини, забувши все, як страшний сон, який вам просто приснився? Дамо кілька порад чоловікам:

 • Перше, це вам потрібно поговорити серйозно і щиро. Дізнайтеся, що стало причиною зради, що дружину не влаштовує у ваших відносинах і чи можливо повернути дружину в сім’ю. Розмова має відбуватися в спокійній атмосфері, адже не час з’ясовувати, хто винен, потрібно знайти правильний вихід зі сформованої ситуації.
 • Якщо дружина категорично проти відновлення відносин, дайте їй час на обдумування. Адже коли в сім’ї є діти приймати такі рішення необхідно з ясною головою.
 • Вам, як чоловікові не треба будувати з себе жертву і «ніби він ображений», ні в якому разі не тисніть на жалість. Звичайно, зрада завжди сильно б’є по самолюбству, але вам потрібно стійко пережити цей час, а головне постаратися пробачити свою дружину.
 • Відверніться від усіх проблем, знайдіть собі нове захоплення або хобі, наприклад, зробити ремонт в квартирі. Займіться спортом або підіть з головою у свою роботу. Або ж навпаки, поїдьте у відпустку і від душі відпочиньте як фізично, так і емоційно. І намагайтеся ігнорувати всі розповіді про вашій дружині.
 • І не треба наполягати, щоб ваша дружина до вас повернулася, якщо вона сама цього захоче, вона прийде, але вже напевно вам цього не потрібно буде, можливо у вас вже з’явитися інша жінка. У будь-якому випадку, у світі багато хороший і вірних дівчат, одна з них обов’язково зробить вас щасливим.
 • Жіноча зрада очима психолога

  Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

  Психологія жіночої зради така, що жінка ніколи не ляже в ліжко до чоловіка, якого не любить. В цьому то і вся суть. Чоловік, наприклад, може змінити, навіть не відчуваючи до коханки теплих почуттів, не кажучи вже про відхід з сім’ї заради неї. Для жіночої психології зрада ніколи не буде скороминущим захопленням.

  Після зради, життя дівчини кардинально змінюється, навіть якщо чоловік нічого не знає, жити з таким почуттям провини не зможе ні одна представниця слабкої статі. Тому дуже часто дружини самі зізнаються у скоєному, а вже там як піде, розлучення або спроба повернути колишню довіру.

  До речі, у психології виділяють певний типаж дівчат, які більше всіх схильні до зрад. Називають цей тип – емоційний або истероидный. Такі люди просто нездатні контролювати свої емоції, і можуть під їх дією наробити багато «дєлов». І як вже було сказано, найбільш часта причина зради – це помста. Коли чоловік зраджує своїй дружині, їй стає дуже боляче і неприємно. Жінка по своїй психології власниця, тому пробачити таке зрада їй нелегко, і вона намагається таку ж біль заподіяти і своєму чоловікові.

  До чого сниться жіноча зрада?

  Дружина зраджує: ознаки, як і чи можна пробачити зраду

  Якщо ваша улюблена дружина вам ніколи не зраджувала, але вам постійно сниться зрада дружини, то напевно вас просто мучать сумніви і навіть уві сні ви знаходитесь у своїх підозрах зраджує вам ваша улюблена. Поговоріть з дружиною на чистоту, можливо, це просто ваші психологічні проблеми. Розтлумачити те, що вам постійно сниться зрада, можна по-різному. Наприклад, циганський сонник обіцяє реальну зраду, а сонник Канонита – вихід зі сформованих проблем. Але, на думку більшості сонник, коли сниться зрада, вона обіцяє зміни в житті все-таки в кращу сторону.

  Всі дорослі люди у своєму житті роблять необдумані вчинки, і зрада одна з них. Чоловіча зрада завжди була простимій, ніж жіноча. Чоловікам викрити свою дружину в зраді, не складе труднощів, а жінці не варто у всьому звинувачувати себе. Зрештою, що ж це за такий шлюб, в якому хочеться втекти до іншого чоловіка.