Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

Ревнощі – це почуття, яке виснажує та втомлює кожної людини. Ревнувати можуть і чоловіки, і жінки, але сильна стать переносить зраду близької людини набагато важче. Психологія твердить, що чоловік, який підозрює або вже дізнався про те, що його дружина зраджує йому, може отримати дуже сильну психологічну травму, яка ранить у саме серце. Адже всі чоловіки одружуються, щоб їх жінка належала тільки їм. Вони не будуть терпіти, якщо після весілля дружина віддасться комусь іншому, адже це дуже болісно. Почуття ревнощів грунтовно спалює чоловіка зсередини, якщо він починає підозрювати свою дівчину або дружину в зраді.

Ще з давніх часів існує таке повір’я, що якщо жінки зраджують своїм чоловікам, то тоді у чоловіків починає свербіти голова з-за того, що ніби роги прорізаються. Як би це дивно або смішно не звучало, було б зручно мати який-небудь інструмент, який допомагав би точно дізнатися про зраду своєї дружини. Адже в реальності все, що залишається робити чоловікам, це тільки здогадуватися і підозрювати. А це дуже сильно заважає жити далі.

Якщо чоловік відчуває ревнощі, це означає, що найімовірніше для цього є причини. Ні, це не має на увазі те, що ваша дружина вам точно змінює. Це всього лише означає, що обставини склалися таким чином, що існує теоретична можливість зради. Якщо більш глибше розібратися в системно-векторної психології жінки, то можна дізнатися про чотирьох типах дружин з точки зору зради їх чоловікам.

Психотипи жінок, схильних до зради

Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

У психології дійсно є тип жінки, схильної до зрад. Такі жінки можуть спокійно змінювати своїм чоловікам навіть не замислюючись про те, що це може приносити біль їх другим половинкам. Як правило, шлюб з такою жінкою недовговічний і розпадається дуже швидко після весілля з-за того, що чоловікові вдається швидко викрити дружину в зраді. Якщо ви зі своєю другою половинкою живете вже довго, то швидше за все це не ваш випадок, так як жити з жінкою такого типу неймовірно важко.

Другий тип жінок – це вірні дружини. Психологія стверджує, що вони ні за яких обставин ніколи не будуть змінювати своїм чоловікам з іншим чоловіком. Вони вважають зраду огидним і неприємною справою і коли дізнаються, що так роблять інші жінки, не можуть їх зрозуміти. Адже одні лише думки про це для них бридкі й огидні. Після весілля для них будь-які відносини за спиною чоловіка – це те, що вони ніколи в житті не будуть займатися.

Третій тип – це суміш перших двох типів жінки. Психологія таких дружин схожа більшою мірою на психологію другого типу – вірних дружин. Вони також не допускають навіть думок про зраду свого чоловіка, так як вважають це огидним. Але якщо їм вдається дізнатися про те, що їх чоловік їм зраджує, вони відразу ж починають мстити. Ця помста полягає в такий же зраді з іншим чоловіком. Жінки цього типу хочуть, щоб їх чоловік відчув те, що відчувають вони. А для того, щоб зробити ще болючіше, вони можуть вступити в статевий зв’язок з другом свого чоловіка. Вони діють за принципом: «Немає меду солодше, ніж помста».

Останній четвертий тип жінок – це дружини, байдужі до сексу. Статевий контакт з чоловіком для них – це звичайна подружня обов’язок. Чоловіки найчастіше описують цей тип як «колоду в ліжку» і стверджують, що навряд чи такі жінки будуть змінювати. Але згідно жіночої психології цього типу, такі дружини не просто здатні зайнятися сексом з іншим чоловіком, а й завести собі постійного коханця, про який чоловік може навіть не дізнатися. Зрада для них – це практично те ж саме, як сходити на ланч. Але якщо вони зустрінуть чоловіка, який їм дуже сильно сподобається, вони також можуть у той же день кинути свого чоловіка заради нового коханого, і таких жінок не буде хвилювати те, як жити далі.

Як дізнатися про зраду?

Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

Про те, зрадила дружина або дівчина чоловікові, можна дізнатися дуже просто. Якщо перевірити свою другу половинку за певними прикметами зради і знайти в її поведінці деякі з них, то можна з великою впевненістю стверджувати, що зрада вже відбулася або може на днях статися. Це дуже лякає, але, як відомо, краще гірка правда, ніж солодка брехня. Так які ж ознаки зради дружини або дівчини? Нижче наведені доводи того, як це визначити.

 • Найперший ознака зради, який завжди кидається в очі, — це несподівана обмеженість доступу в її особистий простір. Це означає, що якщо дівчина або дружина раніше без проблем дозволяла дивитися все, що є на її комп’ютері або телефоні, але потім раптово заборонила, значить, їй є що приховувати. Це не завжди зрада, але в більшості саме це стає причиною таких різких змін.
 • Другий ознака того, зраджує дружина, це її прагнення краще стежити за собою, щоб виглядати привабливіше. Якщо ваша дівчина стала більше приділяти уваги своєму одягу, макіяжу та іноді ходить кудись без вас, то це явна ознака зради. Якщо згадати ваше знайомство, то напевно в той час і ви, і ваша майбутня друга половинка дуже ретельно стежили своїм зовнішнім виглядом, щоб сподобається. В цьому випадку всі також, тільки дівчина хоче подобатися вже не вам, а іншому чоловікові.
 • Третя прикмета того, як дізнатися, що ваша дружина чи кохана дівчина вам невірна, — це нова подруга або навіть компанія знайомих, з якими вона часто проводить час без вас. Більш того, якщо ваша улюблена приходить з таких времяпровождений в гарному настрої, яке тут же псується у вашій присутності, і складає дурні розповіді про те, що вона робила, також варто насторожитися.
 • Також явною ознакою можуть бути затримки на роботі кожен день і неправдоподібні розповіді і пояснення причини цього.
 • Якщо дівчина просить піти кудись з ночівлею без вас і при цьому вона несподівано стає лагідною, то це також явна причина зради.

Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

 • Наступний ознака – уникнення будь-якого контакту з вами, аж до поцілунків. Секс і його складові більше не цікавлять вашу дівчину з вами, так як вона швидше за все спробувала щось краще з іншим чоловіком. Якщо ваша дружина більше не хоче займатися з вами сексом, засинаючи раніше або навпаки пізніше, щоб уникнути сексуального контакту, а це пряма ознака зради.
 • Якщо секс все ж присутня у вашому особистому житті, але дружина на якусь ласку, яка раніше приносила їй багато задоволення, роздратовано відштовхує вас, це також ознака зради. Який, до того ж, є найнеприємнішим з усіх.
 • Якщо ваша улюблена починає шукати у вас вади і недосконалості, які раніше не помічала, і перестає вас поважати як чоловіка, значить вона втратила до вас інтерес. Вона почала цікавитися іншим чоловіком.
 • Дівчина або дружина почала не відповідати на ваші дзвінки, говорячи, що забула свій телефон вдома або біля неї сіла батарея, яку вона сьогодні заряджала, це означає, що в цей момент вона вам зраджувала, проводячи час з іншим чоловіком.
 • Наступний ознака – поява в її житті цікавого однокурсника або співробітника по роботі, про який вона постійно говорить. Дівчина описує його гарні риси характеру і красивий зовнішній вигляд, постійно акцентуючи увагу на тому, що у них тільки дружні відносини. По цій прикметі не можна точно визначити, що зрада вже трапилася. Швидше за все, вона може відбутися зовсім скоро.
 • Небажання зустріти її з пізніх заходів або навчання. Вона не хоче, щоб чоловік застав дружину за зрадою, ось і виправдовується лояльним начальством, яке в пізній час доставляє всіх працівників до будинку.
 • Вона більше не хвилюється з приводу ваших затримок на роботі та запізнень, адже вона вже переживає за іншого чоловіка.
 • Якщо сексуальному житті зовсім немає і дівчина зовсім не проти того, щоб ви знайшли себе кого-небудь на стороні для цієї мети – це вже не ознака, а факт зради.
 • Наступна ознака жіночої зради – це сварки, які колись були дуже емоційними, а зараз ваша дружина погоджується з усім, що ви їй говорите. Жіноча психологія так влаштована, що вона краще буде з усім погоджуватися, тільки б поменше говорити з вами, щоб не видати своїх справжніх емоцій.
 • Дружина або дівчина постійно вас роздивляється, як ніби порівнюючи з ким-то. Напевно вона це робить не замислюючись, адже це чиста психологія. Викрити дівчину в зраді за цим методом дуже просто.
 • Більше не теплих посмішок на її обличчі. Положення її тіла закрите і вона прагне поменше дивитися вам в очі. Спілкування проходить ніби з стороннім, без особливої зацікавленості.
 • Вона часто задумчива. Швидше за все, вона думає про те, як повідомити вам про зраду.

Якщо ваша друга половинка змінила вам по п’яні, то вам цього не дізнатися самостійно ніколи. Тільки ваша дівчина вам про це повідомити, якщо вважатиме за потрібне.

Якщо ви знайшли хоча б одна ознака з цього списку у своїй улюбленій дівчині або дружині, ви напевно подумаєте, що вам це сниться. Але це сувора реальної і вам краще всього спокійно поговорити з нею про це. У разі, якщо вона зізнається, зважте всі за і проти з приводу розставання і тоді ви точно дізнаєтесь, чи можна пробачити зраду дружини.

Причини зради

Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

Чому зраджують дружини своїм чоловікам і як пробачити зраду дружини? Є кілька причин, щоб дізнатися, для чого дружини зраджують.

 • Перша причина – чоловік приділяє мало уваги або не приділяє його взагалі. Якщо йому цікавіше комп’ютерні ігри, проводження часу з друзями і перегляд телевізора, значить дружина не цікавить чоловіка як жінка. Часто це закінчується або нічим, або сексом без емоцій.
 • Слабохарактерний чоловік. Для жінки її чоловік повинен бути надійною підтримкою і опорою. Якщо цих рис у чоловіка немає, жінка починає шукати їх в інших чоловіках.
 • Відсутність чоловіка – третя причина того, чому змінюють дружини. Жити без свого чоловіка дуже важко, адже кожній здоровій жінці потрібен секс якщо не раз в день, то хоча б раз на тиждень. Якщо чоловіка немає, жінка починає шукати сексуальні стосунки на стороні.
 • Бажання урізноманітнити секс або секс без задоволення з боку чоловіка. Без задоволення своїх потреб жінка, напевно, буде шукати іншого чоловіка для цих цілей.
 • Бажання кращого. Якщо жінка не задоволена своїм чоловіком не тільки в сексі, а і просто в спільне життя після весілля – вона не зможе довго так жити і буде шукати заміну.
 • Тлумачення сну

  Дружина зраджує: ознаки, як пробачити, чому дружини змінюють

  Якщо ж вам сниться, що ваша дружина вам зраджує чи уві сні вам вдалося викрити її в зраді, не варто відразу думати, що це сталося в реальності. Адже зрада коханої може сниться з кількох причин.

 • Якщо вам здається, що ви самотні і вам не вистачає ласки коханої жінки, вам, напевно, буде снитися, що вам змінили.
 • Психологія людини влаштована так, що якщо ви ревнуєте свою дружину до інших чоловіків, у сні ви будете бачити те, про що підозрюєте в реальності.
 • Також зрада дружини уві сні може свідчити про несподіване для вас подію в реальному житті.
 • Якщо вам сниться зрада з-за помсти, це дуже хороший знак. Побачити в сні означає таке міцну сім’ю і любов між подружжям.
 • Якщо вам сниться, що ваша друга половинка змінила вас із вашим близьким іншому, тоді вам не варто бути до неї байдужим. Така зрада у сні означає, що вам краще бути більш уважним до своєї коханої.
 • Якщо вам сниться зрада дружини, не треба приймати це близько до серця. Потрібно жити далі, адже такі сни навпаки говорить про вірність вашої другої половинки.

  Пам’ятайте про те, що зрада – це дуже важкий і серйозний крок, якого може не бути, якщо ви будете намагатися приділяти своїй жінці достатньо уваги, кажучи компліменти або даруючи невеликі подарунки.