Ремонт ванної кімнати найчастіше припускає заміну сантехніки. Перед тим як придбати нову варто продумати, що краще вибрати ванну або душову кабіну як розташувати всі предмети, щоб зберегти більше вільного простору.

Переваги ванної

Ванна — незамінний аксесуар санвузли, який використовується дуже давно. Сьогодні ванни представлені широким асортиментом моделей. Є вироби, які можуть бути розташовані в центрі переміщення, кутові або звичайні. Що стосується форми, то дизайнери не зупинятися на створення простих прямокутних форм. Є овальні, круглы і фігурні вироби.

Для виробництва ванн сьогодні використовуються різні матеріали. Кожен варіант відрізняється своїми характеристиками, про які варто знати, перед тим як робити покупку. Самий популярний сьогодні варіант — акрилові ванни. Вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, який зберігається дуже довго і прийнятною ціною.

Переваги душової кабінки

Все частіше при ремонті ванної кімнати власники квартиру встановлюють душові кабінки. Така популярність обґрунтовано істотно економією простору. При встановленні такої кабіни можна звільнити досить багато місця для встановлення більш важливих предметів, або просто залишити вільне місце. Душові кабінки сьогодні представлені в магазинах різних видів. Звичайні моделі відрізняються невисокою вартістю, але вони не обладнані ніякими додатковими функціями і призначені тільки для прийому душу. На більш дорогих моделях можна зустріти різного роду доповнення.

При виборі виробу варто звернути увагу на глибину піддону, він може бути :

  • дрібний;
  • середній;
  • глибокий.

Глибокий піддон в деяких випадках може використовуватися і як ванна для маленьких дітей, особливо якщо розміри кабінки більше ніж 90 на 90 див. Душова кабінка може стати свого роду прикрасою для ванної кімнати. Є моделі на скла, яких наносяться малюнки.

Установка душової або ванною безпосередньо залежить від особистих уподобань і наявності вільного простору. Душ дозволяє швидко привести себе в порядок, в свою чергу, як ванна підходить тим, хто любить розслаблятися у воді після важкого робочого дня. Різноманітність моделей і ціновий діапазон дозволять зробити правильний вибір.