Економ-подарунки колегам на 23 лютого 2018 року

Ви збираєтеся відзначити День захисників Вітчизни на роботі і підшукуєте варіанти недорогих подарунків на 23 лютого 2018 року своїм колегам? Можна віддати перевагу практичним речам, а можна піднести вашим працівникам-чоловікам жартівливі презенти.

Ми перерахуємо ідеї дешевих подарунків на 23 лютого колегам в 2018 році. У День захисника Вітчизни будуть особливо актуальні речі в стилі мілітарі: кепки та футболки кольору хакі, фляжки, що нагадують справжні військові, і т. п.

Економ-подарунки на 23 лютого колегам можна вибрати в магазині канцелярських приладдя. Ручки, візитниці, блокноти, щоденники, підставки для канцелярських приладів, тримачі для візиток сподобаються вашим колегам по роботі. А оформити такі подарунки можна, використовуючи упаковку з військовою символікою.

Перерахуємо інші варіанти недорогих подарунків на 23 лютого колегам. До цього свята вибирають набори спиртних напоїв, чаю та кави в подарункових упаковках. До них можна додати набори фужерів, красиві чайні або кавові пари.

Прекрасними подарунками стануть і лікувальні трав’яні бальзами, які нормалізують стан серцево-судинної системи, зміцнюють імунітет і надають оздоровчий вплив на організм в цілому.

Звичайно, ідеї дешевих подарунків колегам 23 лютого в 2018 році на цьому не закінчуються. Співробітники-чоловіки, які володіють хорошим почуттям гумору, оцінять жартівливі презенти.

Подаруйте їм гуртки із забавними ілюстраціями і написами: «На роботу, як на свято», «Солдат спить – служба йде», флешки оригінальної форми – у вигляді пістолетиків, куль, гранат, танків.

У продажу є гуртки, які самі розмішують цукор і вершки з допомогою міні-пропелера. Цей механізм запускається простим натисненням кнопки. Інше корисне пристосування – USB-підставка для чашки з підігрівом, яка не дозволить охолонути чаю або кави, коли вашого колегу викликав начальник.

Як відомо, за відвагу і мужність вручають медалі та ордени. За хорошу роботу також покладаються заохочення і нагороди. Ось і подаруйте їх своїм співробітникам в цей день! Це можуть бути ордена «За відвагу на роботу» або «За працьовитість і талант».

Втім, можна не дарувати економ-подарунки на 23 лютого колегам, а вибрати натомість один подарунок на всіх – наприклад, міні-більярд, настільну гру в футбол або хокей, яка допоможе вашим чоловікам цікаво проводити години дозвілля. Або організуйте для них в цей день похід в боулінг, пейнтбол-клуб, розважальний центр.