Куди їхати відпочивати на травневі свята 2017 в Росії? У туристів користуються популярністю Підмосков’ї, Ленінградська область, Карелія. Інші улюблені місця відпочинку на травневі свята 2017 в Росії – Краснодарський край і Крим.

Де відпочивають на травневі свята в Росії?

Підмосков’ї займає одне з перших місць у країні за кількістю цікавих об’єктів культурної спадщини. Ви можете відвідати старовинні садибні комплекси, стародавні міста з архітектурними пам’ятками, красиві храми і монастирі.

Недарма цей регіон став одним з улюблених місць відпочинку росіян. Тут близько тисячі санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку, туристичних баз, 200 готелів, що пропонують послуги різного цінового діапазону (від 1800-2000 рублів і вище за розміщення на добу).

Економ-відпочинок на травневі свята в Росії пропонують санаторії «Можайський», «В’ятичі», «Воробйове», пансіонати «Сонячна поляна», «Соколова пустель, «Акварелі», туристські бази «Саракс», «Рахманове», «Шиболово гірки», «Флора-парк», «Супутник», садиба «Пєшкове» та ін.

Куди їхати відпочивати на травневі свята 2017 в Росії?

Інший популярний напрям туризму – Краснодарський край. Найбільші міста регіону – Краснодар, Новоросійськ, Геленджик, Гарячий Ключ, Сочі, Армавір та Анапа. До числа відомих курортів також відносяться Туапсе, Адлер, Лазаревське, Хоста та інші.

Ціни у міні-готелях, гостьових і приватних будинках, в залежності від рівня сервісу і комфорту, складають 500-1000 рублів в добу на людину і вище; дітям надаються знижки.

А можна відправитися на відпочинок на травневі свята 2017 в Росії на курорти, розташовані на Азовському морі. Теплий клімат, природні мінеральні джерела, розвинена туристична інфраструктура, – в цьому регіоні є все необхідне для хорошого відпочинку.

Де ще відпочивають в Росії на травневі свята? До числа курортних місць відносяться станиці Голубицкая, Тамань, селища Сінного, Кучугури, Пересип, місто Темрюк та інші.

Економ-відпочинок в дні травневих свят у Росії пропонують азовські бази відпочинку і гостьові будинки. Ціни в багатьох закладах невисокі. Так, номер на 4 чоловік на базі відпочинку можна зняти за 1600 рублів на добу і вище, номер на 6 чоловік у гостьовому будинку – за 3000 рублів і вище.