Японці як вчителя економії, меблі трансформер

В Японії сьогодні використовується ряд складних меблевих конструкцій, завдяки яким простір у приміщенні легким рухом перетворюється в набір елементів для зберігання речей, а також для сну і відпочинку. Така трансформація здійснюється легко і швидко з-за чого простір у приміщенні завдяки передвигаемым стін істотно економиться.

Дивно популярною стала сьогодні складні меблі Kenchikukagu, яка ідеально підходить для малогабаритної квартири. Шафи трансформери дуже зручні та практичні, вони відмінно підійдуть для маленьких кімнат. Японці були заслужено визнані найбільш винахідливими в плані економії простору, при цьому японські шафи йдуть зазвичай в комплекті ліжка і навіть цілі кабінети. Мистецтво, як заощадити місце в шафі — японський метод, це дуже цікава можливість, що описується далі в статті.

Спеціальні умови і організація простору

Щоб створити компактні і економічні умови для зберігання різних речей можна використовувати японські економні шафи і спеціальні пристрої. Найпростішим пристроєм, що використовується часто японцями, став тип багаторівневих спеціальних плечей для одягу.

Завдяки таким чудовим плічок можна ідеально заощадити місце в шафі, так як там можна легко і зручно розвісити майки і топи, сорочки, блузки і багато іншого. Рекомендується використовувати для легкого одягу плічка з малою товщиною, а для важкої одягу краще підійдуть масивні різні моделі. Шорти, штани та штани можна розмістити на компактних додаткових нижніх штангах, а топи і блузи краще зберігати у верхній штанги шафи.

Для економії місця в шафі там потрібно грамотно організувати все простір для раціонального зберігання всіх речей і взуття. Така організація дасть можливість зберігати речі в хорошому стані, крім цього їх зручніше буде підбирати для певних випадків. Щоб виготовити багаторівневі плічка можна використовувати спеціальні пристосування, хоча цілком можна обійтися звичайною скріпкою або простий ланцюгом. Дуже важливим елементом для збільшення місця в шафі є економія місця на повітрі, тобто сезонна одяг повинен зберігатися у вакуумному пакеті, так буде зручніше. З такого пакета з одягом японці обов’язково будуть висмоктувати повітря пилососом, завдяки чому навіть товсті ковдри займуть мінімум місця в японському шафі.

Маленькі поради

Японці для економії простору в меблів встановили в ній поличні роздільники, необхідні для точного і простого розкладання речей. Роздільники легко можна зробити і самим, завдяки цьому легко можна уникнути безладу, а також заощадити простір в шафі. Звичайні рушники краще скручувати у валик, а розташовувати їх краще один на одного між шафовими роздільниками, дрібні речі слід зберігати тільки в шухляді з готельними осередками. Довгі аксесуари, такі як ремені і краватки краще збирати на багаторівневій вішалці, розташовуваної на дверцятах шафи. Потрібно використовувати ще простір під самою одягом в шафі, де рекомендується розташувати взуття і різні сумки.