Догляд за руками дуже важливий, адже якщо не робити цього, руки будуть запущені, шкіра груба а нігті з задираками і неправильної форми. Якщо ви чоловік, не оточений колективом і людьми, можливо тоді цей факт байдужий (спірне питання), але якщо ви в суспільстві, тоді дотримуватися елементарні норми дуже важливо! Крім того, нігті можуть розповісти про ваші уподобання, стан, ставлення до себе і навіть події дня! Створити ж винятковий манікюр швидко і просто вам допоможе електричний манікюрний набір Mеdisana.

Автоматика — кому це потрібно?

 

Створити бездоганний набір можна використовуючи прості і звичні інструменти, але тільки манікюрні набори електричні Mеdisana дозволяють істотно розширити можливості. Традиційні базові приналежності типу ножиць і кусачок, шабера і пилки, замінюються більш продуманими насадками, які дозволяють виконувати роботи з нігтями без праці і смішною чищення. Швидко і просто виконується заміна насадок, які можуть обертатися у двох напрямках, що дозволяє якісно обробити собі обидві руки. Крім того, в апараті є вбудовані додаткові функції, такі як автоматичне сушка.

 

Природно, купити манікюрний набір електричний можна різної потужності, з різними насадками, функціями та дизайні. Тепер, під час обробки нігтів ваші руки та руки майстра будуть в ідеальному стані. Апарат може працювати в різних швидкісних режимах, також, обов’язково мають вбудований індикатор заряду, і функція Shapehire coating. Також, моделі від Mеdisana завжди зручні в роботі, завдяки ергономічному дизайну поверхні.

Манікюрні набори дозволяють:

  • Швидко прибрати огрубілу шкіру різної шорсткості;
  • Просто підпиляти нігті ніг і рук конусоподібними насадками різної шорсткості;
  • Легко підпилювати нігті ніг та рук за допомогою диска і сферичного наконечника;
  • Якісно попрацювати з кутикулою і відполірувати нігті.

 

Пам’ятайте, пристрої, які можна знайти у продажу, здатні працювати автономно і від мережі. Якщо ви вибираєте перший варіант, оснащений акумуляторною батареєю, то ви отримаєте мобільний пристрій, який дозволить вам відмінно працювати не побоюючись, що прилад затихне в невідповідний момент. Мережевий прилад ж буде завжди «прив’язаний» до наявності розетки і електропроводки. Вибирати електричні манікюрні набори потрібно виходячи зі своїх переваг, сам же механізм завжди себе виправдовує.