Фацет на дзеркалі – що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливості

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіДзеркало — це одне з найбільш необхідних атрибутів в будь-якому інтер’єрі, воно входить в ТОП самих необхідних речей в будь-якій квартирі, будинку, офісі і не тільки. Сучасні дизайнерські рішення надають звичайним дзеркальним полотнам індивідуальність, незвичність і красу. Однією з таких ідей є фацет, виріб з такою родзинкою користуються великою потребою, і перетворить будь-яку обстановку.

Що таке фацет на дзеркалі

Зміст статті

 • Що таке фацет на дзеркалі
  • Особливості дзеркал з фацетом
  • Види дзеркал з фацетом
 • Як роблять дзеркала з фацетом
  • Вартість такого виду дзеркала
 • Як правильно вибрати дзеркало з фацетом
  • Як розпізнати таке дзеркало
 • Плюси і мінуси покриття
 • Чи варто купувати дзеркало з фацетом

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіТермін Фацет народився в Європейських країнах, зокрема, у Франції і в перекладі означає фаска або зовнішня грань. Якщо говорити науковою мовою, це спецобработка граней і зовнішньої кромки скла. Обрамлення відбувається під кутом, завдяки якій відбувається заломлення світла. Ця технологія створюють неймовірний блиск, і надає виробу більш дорогий і презентабельний вигляд.

ВАЖЛИВО! Отримати поріз або рану таким обрамленням неможливо, так як гострі краї в процесі обробки згладжуються і поліруються, мінімізується травмоопасность.

Існує кілька різновидів фацета. За методом обробки зустрічається односторонній і двосторонній. При обробці граней з двох сторін робиться зріз на лицьовій і задній стороні полотна, це призводить до особливого сяйву фаски.

Особливості дзеркал з фацетом

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіВишукування полотну надають саме грані. В освітленому приміщенні за рахунок заломлення, відбувається гра сонячного і кімнатного світла в гранях дзеркала, що надає йому особливу вишуканість. Якщо розмістити полотно на стіні, то воно візуально зробить приміщення просторіше. Дзеркальні вироби, розташовані в нішах, створюють візуалізацію додаткового простору.

РАДА! Не розташовуйте вироби з фацетом прямо навпроти вікна, рекомендується це зробити під певним кутом, це доповнить приміщення натуральним світлом.

Види дзеркал з фацетом

В даний час пропозиція на дзеркальні скла з фацетом в різних виконаннях перевершує всі очікування, що створює наповнений ринок даної продукції. Вони бувають:

 • Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіфункціональними;
 • для декору, обробки приміщення;
 • класичні варіанти;
 • прямокутні;
 • круглі;
 • в нестандартному виконанні, незвичайної форми;
 • з обрамленнями і без.

Проблем з вибором не виникає ніколи, полотно з фацетом можна вибрати на будь-який смак і гаманець.

Ограновування може бути прямолінійною і криволінійною. При використанні останньої, можна досягати незвичних дизайнів полотен, надаючи неординарні і фігурні форми виробу.

Як роблять дзеркала з фацетом

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіУ сучасному світі, такий декор надає полотну, висококваліфіковане обладнання з можливістю алмазного різання спеціальним ріжучим інструментом, оснащеним програмним управлінням. Процедура, настільки делікатна і ювелірна, що не завдає шкоди, характеристиками скла, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Високотехнологічне обладнання допомагає досягати такого рівня, який допоможе задовольнити потреби найвибагливішого клієнта.

Вартість такого виду дзеркала

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіФацетированная обробка кромки полотна, вважається однією з найдорожчих, в силу своєї складності виконання. В середньому вартість за один квадратний метр варіюється від 900 рублів. На вартість впливає і товщина обрамленого вироби, чим товще, тим дорожче, від 3500 рублів і вище. Якщо ви захочете надати полотну незвичайний відтінок, не такий, яким ми звикли бачити звичайне дзеркало, відбудеться подорожчання вироби. Сумарна вартість, такого виробу складається з кількості всіх оброблених країв.

Як правильно вибрати дзеркало з фацетом

В першу чергу при виборі продукту, потрібно орієнтуватися на дизайн приміщення. Річ унікальна і цікава і буде негармонійно виглядати в маленькому, звичайному приміщенні.

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливості

Якщо ви зважилися на покупку полотна потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • якість скла, найважливіший аспект, воно повинно бути вищої якості;
 • товщина полотна, воно не повинно бути занадто тонким, інакше буде страждати якість;
 • на поверхні виробу, не повинно бути вм’ятин, подряпин, відколів;
 • обов’язково повинно бути оброблено з тильного боку, спеціальними матеріалами, завдяки яким воно буде захищено;
 • якісна кромка, це показник міцності і довго строку служби виробу.

Дзеркало з фацетом можна придбати як готову, так і замовити виготовлення за спеціальним кресленням або проект креслення допоможуть виготовити співробітники, що мають багаторічний досвід в даній галузі, підійшовши індивідуально до кожного замовлення.

Як розпізнати таке дзеркало

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіДзеркальне полотно з подібним дизайном виглядає закінченим, у нього немає необхідності щось додавати, воно саме по собі унікальне. Розмір рамки, як правило, становить 4,5 див. Якщо зробити особливо великий скіс, то є ймовірність, що виріб з часом розкришиться. Оброблені краю кромки повинні бути бездоганними. Лицьова сторона повинна бути оброблена і відполірована. Кромка повинні бути бездоганно рівною і гладкою. Якщо обрамлення виконано з порушенням необхідних процедур, що відображає світло буде здаватися недостатньо витончено. Так як виконання різання проходить під різними кутами, завдяки чому скло знаходить сліпучий блиск.

Плюси і мінуси покриття

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіФацетированное покриття має велику перевагу. Завдяки якому звичайне скло або дзеркало можна перетворити в стильний елемент зовнішнього вигляду приміщення, надавши кімнаті витонченості в інтер’єрі. Дзеркало з фацетом зробить кімнату світліше, візуально розширить простір. Перевагою служить виготовлення по необхідним розмірам, які підбере досвідчений співробітник. Завдяки цьому прийому воно ідеально впишеться в приміщення.

До мінусів такого виробу можна віднести постійний і додатковий догляд, протирання звичайної мокрою ганчіркою не завжди ефективно і недостатньо, необхідно застосування спеціальних засобів. Але це не самий страшний мінус у порівнянні з красою і перевагою дзеркала з фацетом.

РЕКОМЕНДАЦІЯ! Ще одну роль у виборі, може зіграти дорожнеча виробництва і виготовлення, але рекомендація не економити на матеріалах, щоб отримати полотно високої якості, яка служитиме довгі роки.

Чи варто купувати дзеркало з фацетом

Фацет на дзеркалі  що це таке: що таке дзеркало з фацетом, плюси і мінуси, особливостіСучасні виробники і технологи прекрасно справляються з даною технологією. Полотно виходить з ідеальними скосами і поліруванням. Виріб, виготовлений в даному стилі, прослужить довгий час, володіючи своєю міцністю. А граціозний і аристократичний вигляд буде довго прикрашати інтер’єр приміщення. Якщо помістити полотно в металеву або дерев’яну раму, або багет, воно буде зачаровувати своєю таємничістю довгі роки. Дзеркальне полотно з фацетом безумовно володіє великою перевагою у виборі елементів декору, особливо такого, як дзеркало, без якого нинішня життя не представляється можливою. Можна не сумніватися в покупці цієї речі, а сміливо обдумувати рішення і вирушати до виготовлювачам.