Мультиварка є практично в кожному будинку, завдяки їй, готування стала набагато легше і швидше, а страви виходять смачніші! У всіх мультиварках є свій набір режимів, тому перед покупкою варто детальніше дізнатися про можливості конкретного приладу. Функції в мультиварці різноманітні, від ручних до автоматичних. Автоматичні режими роблять всю роботу за користувача, підбираючи температуру і час приготування їжі. В ручних режимах людина сам вибирає час і температуру приготування їжі.

Що являє собою функція «Мультиповар» в мультиварці

Зміст статті

 • Що являє собою функція «Мультиповар» в мультиварці
  • Плюси і мінуси функції
 • Як правильно користуватися функцією «Мультиповар»
 • Коли може знадобитися «Мультиповар»

«Мультиповар» — це процес приготування їжі, який розбитий на кілька етапів, для кожного вибирається свій час і температура. Дана програма була створена, щоб полегшити процес приготування не тільки новачкам, але навіть професіоналам. Також вона призначена для тих хто не хоче витрачати багато часу на приготування їжі. Ця функція дозволяє готувати страви за різними рецептами, також можна проводити експерименти і створювати свої рецепти приготування страви.

Мультиповар являє собою програму, де час і температура налаштовується вручну. Можна приготувати все що завгодно, адже тут всі параметри процесу приготування, можна налаштувати так, як хоче користувач, чого не можна зробити вже готових режимах.

Ручний режим є не у всіх мультиварках — це залежить від виробника, тому при виборі варто звернути на це увагу. Дана функція надає більше можливостей для реалізації своїх кулінарних фантазій. Багато господинь повністю нехтують автоматичними режимами, використовуючи для готування тільки ручний.

ДОВІДКА! Проте деякі виробники роблять обмеження, приміром, у температурі, вона може бути мінімум 35 градусів, також з часом, воно може бути обмежено як мінімальним, так і максимальним значенням. У деяких мультиварках функції «Мультиповар» може і взагалі не бути — це варто уточнити перед покупкою.

Плюси і мінуси функції

До плюсів можна віднести:

 • Великий діапазон температурних режимів.
 • Можливість створювати свої рецепти або комбінувати їх.
 • Великий список їжі, яку можна приготувати.
 • Багатофункціональність.
 • Можливість поміняти режим приготування страви в процесі.
 • Економія часу.
 • Безпека готування — не допускає підгоряння або перетравлення.
 • До недоліків можна віднести складність використання. Недосвідченим користувачам на перших порах важко розібратися в програмі з-за великої кількості кнопок, але це проходить після приготування кількох страв.

  Як правильно користуватися функцією «Мультиповар»

  По суті, у цьому немає нічого складного. Спочатку потрібно провести завантаження продуктів. Потім знайшовши на панелі управління режим «Мультиповар», його треба активувати. Після вибрати режим, смаження, варіння або щось інше. Потім потрібно вибрати час готування і температуру. В кінці потрібно запустити процес приготування їжі натисканням кнопки «Старт».

  ДОВІДКА! Якщо потрібно змінити температуру, час готування, це можна зробити в процесі приготування страви.

  Коли може знадобитися «Мультиповар»

  Ця функція може стати в нагоді тоді, коли хочеться поекспериментувати, приготувати страву, потребує застосування різних режимів теплової обробки. Це не дозволяють зробити автоматичні режими. Програма виручить, якщо немає вільного часу для готування, можна буде просто залишити готувати «Мультиповара», а самим зайнятися іншими справами.