Гіалуронова кислота – незамінний елемент в організмі людини. Саме він впливає на процес нормалізації водного балансу шкіри, при порушенні якого вона втрачає свою пружність і гладкість. Гіалуронова кислота утримується в шкірному покриві, слині і хрящах. Під впливом сонця, при порушенні обміну речовин її рівень в організмі знижується з роками, що призводить до утворення особових зморшок, набряків, а шкіра стає в’ялою.

Для боротьби з цими віковими змінами косметологами в багатьох країнах світу розроблені різні методики. У деяких з них знайшла своє застосування гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота в косметології

Процедури з гіалуронової кислотою бувають різні. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються такі:

  • контурна пластика обличчя шляхом ін’єкцій. Цю процедуру вибирають у зв’язку з її моментального ефекту. Препарати, створені на основі гіалурона, вводяться під шкіру на проблемних ділянках. Для ін’єкцій використовуються найтонші голки, що робить їх практично безболісними. Після сеансу можуть з’явитися почервоніння шкіри, але таке трапляється рідко. Кількість ін’єкцій визначає косметолог після огляду майбутнього пацієнта. Для більшого ефекту він може порадити додаткові кошти.
  • біоармування особи. Ця процедура нагадує знайомий всім ліфтинг. В першу чергу, вона покликана активізувати процес вироблення в організмі еластину. Для цього під шкірний покрив з допомогою ін’єкцію вводиться гель з гиалуроном. Ефект стає помітний вже після 3-5 сеансу, а зберігається не один рік!

Гіалуронова кислота використовується також при виготовленні кремів, гелів, масок і лосьйонів. Проте варто бути готовим до того, що ціна на ці препарати не маленька. Саме за цією ознакою можна відрізнити оригінальний засіб з гиалуроном від підробки. Для отримання результату від застосування косметики з гіалуронової кислотою, краще звернутися за консультацією до професійного косметолога.

Застосування гіалуронової кислоти будинку

Для багатьох буде цікаво дізнатися, що гель з гіалуронової кислоти можна приготувати і в домашніх умовах. Необхідно розбити три-чотири курячі яйця, з особливою ретельністю вимити шкаралупу. Після чого шкарлупки висушити і розтовкти. Отриману масу необхідно всипати в киплячу воду і продовжити варити 12-16 годин, постійно помішуючи. По мірі необхідності додається води. Коли рідина стане в’язкою, вогонь можна відключати. Отриманий гель використовується як маска або компреси для особи і шиї.