Дуже складно вибрати серед безлічі помад саме ту, яка тобі потрібна. Потрібна твоїм губам для захисту від впливу холодного повітря, вітру, спекотного сонця і інших несприятливих факторів. Гігієнічними помадами користуються не тільки жінки, але і діти, і навіть чоловіки.

Очі й губи найбільш незахищена частина нашого тіла. Але в той час, як можна прикрити очі окулярами від занадто яскравого сонця, губи не захищені нічим. Єдине, чим можна їм допомогти – це гігієнічна помада, або помада декоративного властивості.

Особливості гігієнічної помади

Гігієнічна помада, яка краще — залежить від ситуації. Так як гігієнічною помадою користуються не лише дорослі, але і діти, до складу їх входять безліч компонентів, які містять вітаміни, захищають від вірусних інфекцій. Також, з-за нездатності губ, виробляти меланін, необхідно користуватися захистом. Без неї губи почнуть сохнути, лущитися і тріскатися.

Найбільш оптимально користуватися помадою на основі натуральних продуктів. У складі більшості захисних помад міститься натуральний віск. Цей продукт володіє природним протизапальною властивістю і захищає губи від лущення.

Поряд з воском гігієнічні помади додають різні вітаміни. Такі як вітаміни А, Е, С та інші. Відрізняючись за своїми властивостями, всі вітаміни роблять благотворний та оздоровчу дію.

Також великою популярністю користуються гігієнічні помади, містять екстракти лікувальних трав і різні масла. Дуже часто додають екстракти алое, календули, ромашки. Екстракти цих рослин мають протизапальні і ранозагоювальні властивості. Помади, до складу яких входять такі компоненти, чудово справляються з поставленим їм завданням. Вони незамінні під час морозів, вітру та інших погодних явищах. Додавання різних масел необхідно для пом’якшення і зволоження шкіри.

Вибір за часом року

Гігієнічні помади бувають різної дії. Так захисні властивості помад з УФ-фільтрами, знадобляться при знаходженні на сонці або в солярії, але марні в морозний день. Для того, щоб убезпечити свої губи під час морозів, необхідно застосовувати помаду з маслами і екстрактами. При епідеміях інфекцій, підійде помада з антивірусними властивостями. Вона захистить від герпесу та інших інфекцій.

Так що влітку необхідно користуватися помадою з УФ – фільтрами, що містить у своєму складі зволожуючі компоненти. Така помада збереже ваші губи і не дозволить їм постаріти від сонця. А з настанням холодів переходити на засіб, що містить поживні компоненти, що захистить шкіру від пересихання.