Спортивний магазин Gipersport — один з найбільших постачальників тренажерного обладнання в Росії. У каталозі компанії представлений широкий спектр продуктів для різних видів спорту. Серед представлених на сайті брендів, клієнти знайдуть відомі в РФ і за кордоном торгові марки за вигідними цінами.

Про нас

Команда – це те, що в першу чергу виділяє наш спортивний магазин серед аналогічних компаній. Багаторічний досвід роботи, захопленість своєю справою допомагають нам вибирати відповідні за якістю і продуктивності спортивні товари.

Gipersport протягом 6 років своєї діяльності спеціалізується на продажі обладнання та аксесуарів, пов’язаних зі спортом. Асортимент включає широку номенклатуру оснастки для фітнесу, бігові доріжки, еліптичні тренажери, велотренажери та багато іншого. Ми також пропонуємо:

  • обладнання для тренажерного залу: атласи, штанги, гантелі і вільні ваги;
  • батути для дорослих і дітей;
  • масажери.

Система доставки

Для зручності своїх покупців інтернет магазин Gipersport розробив зручну і вигідну систему доставки. Ті з клієнтів, які не хочуть витрачати час на відвідування магазину і самовивіз придбаної продукції, можуть замовити адресну транспортування покупки. Виріб прибуде на місце зручне, заздалегідь узгоджене з вами час. Після вивантаження обладнання представник організації вручить вам товарний чек, гарантійні документи. Перевірка комплектності покупки здійснюється на місці.

Особливості пропозиції

Бігові доріжки для дому або будь-який інший вид обладнання доставляються за низькими тарифами. При продажу дорогого обладнання на суму понад 30 000 руб. витрати по перевезенню виробі бере на себе інтернет-магазин. При цьому, на відміну від інших продавців, компанія не враховує габарити вантажу, збільшуючи тим самим суму за доставку.

Пропозиція дійсна для:

  • Жителів столиці. При купівлі товару на меншу суму покупцеві пропонується перевезення за низькими тарифами. В залежності від віддаленості від МКАД ставка становить 25 руб./км, що є безпрецедентно низьким показником.
  • Покупців з інших регіонів. Доставка виконується поштово-транспортними компаніями. При оформленні замовлення на суму менше 30 тис. грн. працівники магазину допоможуть підібрати найбільш вигідний з вартості та оперативності варіант перевезення.

На додаток до пропозиції фірма пропонує ще один приємний бонус – підйом вантажу до дверей замовника. Уточнити вартість доставки обраного товару можна заповнивши відповідну форму на сайті http://www.gipersport.ru або зателефонувавши за телефонами вказаними на сторінці.