Під цим сценічним псевдонімом відома вітчизняна зірка – Наталя Іонова. Російські глядачі знають її як цікаву дівчину, талановиту співачку, телеведучу, а також актора озвучування. Сьогодні Глюкоза не робить таємниці зі свого справжнього вигляду, але починала вона з мультяшного образу, цілий рік ховаючись під ним від глядачів.

Глюкоза – біографія

Наташа Іонова народилася 7 червня 1986 року в родині програмістів. В інтерв’ю вона зізнається, що нічим не відрізнялася від дітей, але завжди притягувала до себе проблеми, потрапляла в халепу. Дитині з жвавим характером постійно хотілося адреналіну, яскравих емоцій, результатом чого були різні казуси. У дитячі роки вона відвідувала гуртки, різні групи, пробувала ходити на балет, шахи, займатися по класу фортепіано. Останні 2 року навчання відвідувала вечірню школу.

Шаловливую дівчинку невисокого зросту з жвавим характером швидко помітили – 11 її запросили для участі в киножурнале «Єралаш». Історія Глюкози почалася після зустрічі з Максом Фадєєвим – той став автором всіх пісень, режисером кліпів. Цілий рік дівчина виступала в мультяшному образі, а глядачі ворожили, хто за ним ховається. Зараз немає таємниці, як звуть Глюкозу, яка у співачки прізвище і як вона виглядає.

Глюкоза instagram

У дівчини є сторінки в Твіттері, Вконтакте, Инстаграме. Глюкоза часто відвідує ці ресурси, ділячись з передплатниками інформацією, новинами про себе, своєї сім’ї. Приміром, в instagram співачка дуже часто публікує фотографії дочок, ділиться секретами щасливого шлюбу, краси, правильного макіяжу, виставляє різне відео. Нерідко на її сторінках з’являються пікантні фото, які, як запевняє Глюкоза, є частиною іміджу.

Бурхливу реакцію серед її передплатників Инстаграма викликала фотосесія для чоловічого журналу, де зірка знялася повністю оголеною. Люди критикували зірку, вважаючи недоречним подібна поведінка для матері двох дочок, жінці, що носить прізвище відомого бізнесмена. Актриса не згодна з ними: за її словами, така зйомка була очікуваною і виправдала сценічний образ Глюкози.

Співачка Глюкоза – особисте життя

Скільки років Глюкози? Зараз їй – 30. З 16-річного віку дівчина була постійно зайнята – раптово виникла популярність вимагала повної самовіддачі. Все це негативно позначилося на особисте життя: у неї було кілька незначних романів, перша любов і розставання з нею, розчарування. Дівчина вирішила для себе, що їй потрібен справжній чоловік, більш цікавий і сильний, ніж вона. Такою людиною виявився Олександр Чистяков.

Їх зустріч відбулася в літаку, який летів в Чечню. Співачка їхала на концерт і випадково заснула, не сівши на своє місце. Чистяков люб’язно пересів на інше, так і відбулося знайомство. Не останню роль тут зіграла Ксенія Собчак, яка представила майбутніх подружжя один одному. Наталія та Олександр провели час до концерту разом, далі пішли нечасті побачення, роман по листуванню. Важливим моментом їх відносин стала зустріч у Парижі, після якої двоє не розлучалися. Скоро співачка переїхала в заміський будинок Олександра. Весілля Глюкози і Чистякова відбулася в 2006 році.

Чоловік Глюкози

На момент знайомства з співачкою Олександру, успішному російському бізнесменові, було 33 роки. У нього вже був один шлюб, після розпаду якого він залишився жити з сином. Після переїзду до майбутнього чоловіка співачка швидко порозумілася з ним, а через рік народила власного дитини. Навколишні відзначають сприятливий вплив пари один на одного: Наталія завдяки чоловікові стала більш жіночною, тендітною, Олександр навчився частіше посміхатися, приховувати строгість. Глюкоза з чоловіком щасливі разом – вони підтримують один одного, радіють успіхам і навіть разом займаються йогою.

Діти Глюкози

Скільки дітей Глюкози? Дата 8 травня 2007 рік стала значущою в біографії співачки – вона стала мамою прекрасного дитини, якого назвали Лідією. Друга дочка, Віра, народилася через 4 роки. Батьки балують дочок, роблять все, щоб доставити їм задоволення, але виховує суворо. Наталя Чистякова-Іонова вважає, що дітей потрібно доглядати всебічно, тому наймає відразу декількох нянь, за роботою яких ведеться постійне відеоспостереження. У блогах часто з’являються фотографії дівчаток, що супроводжуються зворушливими підписами співачки.

Співачка Глюкоза – пісні

Біографія Наталії нерозривно пов’язана з музикою – з нею вона не розлучилася навіть після народження дітей. З моменту появи співачки на екранах жодна пісня не пролітала повз вуха глядачів. Наживо її побачили в 2003 році на фіналі музичного проекту «Фабрика Зірок-2». До цього часу її пісні займали перші рядки хіт-парадів. Дебютний альбом складався з 10 пісень. Деякі з них: «Малюк», «Любов», «Глюкоза ностра», «Шуга». Через 2 року був випущений альбом «Москва» з піснями «Сніг іде», «Пипець», «К чорту», «Кораблі».

Співачка Глюкоза – кліпи

Перше офіційне відео, випущене зіркою – «Глюкоза nostra». Кліп розійшовся по всьому безкоштовним сайтів, викачувався і проглядався величезною кількістю людей. Тоді ж вийшли відео «Наречена», «Ненавиджу». Зазначимо, що після заміжжя і зміни прізвища співачка не перестала радувати фанатів – з різницею в кілька років нею були випущені кліпи «Дочка», «Весілля», «Кішка», «Метелики», «Зігрій» та інші.

Нові пісні Глюкози

Згодом вийшли пісні «Танцюй, Росія», «Весілля», «Метелики», «Навіщо», що полюбилися глядачам. Одна з останніх композицій зірки – «Без тебе», на яку знято кліп. Автори – Макс Фадєєв, Ольга Серябкіна. Кліп можна побачити на офіційному сайті співачки та інших музичних ресурсах. За визнанням зірки тут розказана драматична історія її першої любові.

Відео: Глюкоза в Єралаші

Джерело