Гороскоп 2018 – Козеріг жінка і чоловік Козеріг

За гороскопом наступаючий 2018 рік для Козерогів обіцяє бути непростим. Вам доведеться вирішувати чимало непростих завдань, однак отриманий досвід зробить вас сильніше.

Незважаючи ні на що, у представників цього знака Зодіаку є непогані шанси піднятися по кар’єрних сходах або зміцнити своє положення в бізнесі.

Багатьом вдасться закласти основу майбутнього фінансового успіху. Деякі зможуть знайти можливості для додаткового заробітку.

Згідно з гороскопом для Козерогів на 2018 рік Собаки багато з них вирішать, що їм пора розширювати сферу діяльності, а для цього потрібні нові знання, нова інформація.

Астрологи радять Козерогам в наступаючому році приділити увагу підвищенню кваліфікації, пройти навчальні семінари, тренінги, зайнятися вивченням іноземних мов.

Якщо вірити гороскопу, самотні дівчата та жінки Козероги в 2018 році зможуть знайти споріднену душу в найближчому оточенні. А заміжні дами зможуть по-новому поглянути на свого чоловіка і оновити відносини в шлюбі.

Що стосується чоловіків Козерогів, гороскоп 2018 року радить їм знайомиться з представниками протилежної статі, навчитися виявляти свої почуття, — і вже навесні зірки обіцяють їм щастя.

Деякі Козероги в 2018 році задумаються про кредит. Беріть тільки ту суму, яку зможете повернути, і тільки в тому випадку, якщо фінанси вам дійсно конче необхідні. Не варто брати кошти на розваги і зайвий раз ризикувати грошима.

Також гороскоп на 2018 рік Собаки радить Козерогам постаратися відмовитися від шкідливих звичок, щоб зберегти здоров’я.

Наступаючий рік, особливо перша його половина, — сприятливий період, щоб почати дотримуватися будь-якої дієти.

Займіться профілактикою шлунково-кишкових захворювань, частіше бувайте на свіжому повітрі. Заняття йогою, плаванням допоможуть вам уникнути проблем з хребтом.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для Козерогів жінок і Козерогів чоловіків застерігає від того, щоб дратувати своїх близьких причіпками до дрібниць і нетерпимим ставленням до їх недоліків. Ті пари, які зможуть пробачити і забути колишні образи, стануть більш міцними.