Гороскоп 2018 – Лев жінка і чоловік Лев

Наступний рік буде роком червоної вогняної Собаки, тому гороскоп на 2018 рік обіцяє, що для представників вогняних знаків Зодіаку, в тому числі Львів, цей період стане вдалим.

Люди, що народилися під знаком лева, прагнуть досягти вершин у всьому. Це прекрасні керівники, і навіть у звичайному житті вони не приховують свого прагнення до переваги над іншими людьми.

За гороскопом в 2018 році Собаки Львів чекає кар’єрний ріст. Їх професійні якості, нестандартний підхід до вирішення різних завдань дозволять їм постати у вигідному світлі і піднятися по кар’єрних сходах.

Леви зможуть укласти нові контракти, які принесуть вигоду в найближчому майбутньому. До середини року вони помітять, що гаманець став відчутно важче. Наступний рік для них також прекрасний час для подорожей та відряджень, які обіцяють бути вдалими.

Гороскоп 2018 для Лева жінки передбачає, що в цьому році протилежну стать буде надавати їм більше знаків уваги. Самотні дівчата та жінки зможуть зустріти підходящого партнера, який буде значно старше їх.

Самотнім чоловікам Левам, як стверджує гороскоп 2018 року, зірки обіцяють створення міцних відносин. Можливо, ви зустрінете підходящу дівчину або жінку під час подорожі, поїздки або ж на вечірці з нагоди будь-якого свята.

Однак ділові питання, якщо видаляти їм занадто багато часу, можуть відвернути Львів від любовних справ.

Гороскоп для знаку Лева на 2018 рік попереджає, що в наступному році у Львів можуть загостритися проблеми зі здоров’ям, особливо це стосується травної системи.

Постарайтеся контролювати свій раціон і не включати в меню велику кількість жирних і смажених страв, спиртного, частіше влаштовуйте розвантажувальні дні.

У фінансовому плані гороскоп застерігає, що в майбутньому 2018 році Собаки Левам слід бути обережними. Не беріть гроші в борг і не оформляйте кредити: виплати за ним спричинять за собою великі проблеми.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для Лева жінки і Лева чоловіки передбачає, що відносини в родині будуть рівними, і конфлікти будуть виникати рідко.

Однак, якщо ваша друга половина дізнається про ваш зв’язок на стороні, то серйозної розмови, а то і розриву відносин, не уникнути. Щоб запобігти такому розвитку подій, постарайтеся приділяти більше уваги вашому чоловікові або дружині.